da li satelitska antena moze da se gleda bez resivera ili ss2?

da li satelitska antena moze da se gleda bez resivera ili ss2?
da li antena moze direktno da se poveza na televizor kao obicna antena p da se gledaju samo programi koji nemoraju da se dekodiraju?

Moram priznati da si me slatko nasmejao :)) hehe naravno da ne moze,kolega ti je vec odgovorio..ja ti savetujem da uzmes dreambox 500s kineza za male pare i ceo svet je tvoj....bilo da je kanal kodiran ili ne ;)
 
Nema veze za satelitskom televizijom a ima sa zemaljskom TV (nema nis na ovu temu) evo o cemu se radi kupio sam antenu (yagi) ali pise da je za digitalnu TV i da treba digitalni zemaljski receiver a mene interesuje da li ovakvu antenu mogu koristiti za prijem analognog signala ( kod mene ce "uskoro" doci ta digitalna tehnologija 10-15 god.) i da li mi je i tad potreban ovaj receiver ili moze bez njega nego samo neko pojacalo i ta antena
 
Danijel,nije on to mislio na mene nego odgovara na pitanje
da li satelitska antena moze da se gleda bez resivera ili ss2
a ja naravno da necu postaviti antenu ispred tanjira (ipak tolika neznalica nisam) a i napisao sam moze li na istom nosacu da stoji i satelitska i zemaljska,nego sta bi sa onih 25m kabla i antenom cini mi se da cu i to morati isprobat pa ako nece onda je ostaviti da ceka bolje dane (digitalnu tv)
 
Montirao sam antenu i sve je ok,ali me zanima nesto drugo posto sad hvatam dosta kanala iz hrvatske,srbije i bih a kako citam hrvatska ce od 1.1.2011 zavrsiti sa analognim emitovanjem televizijski signala zemaljskim putem i u potpunosti preci na iskljucivo digitalno emitovanje zemaljski signala da li to znaci da se vise nemoze nista gledati pomocu ovih antena (dzaba digitalna antena i receiver) ,hocel to biti nesto slicno kao i kod sat.televizije(kodirani kanali) ali nista free,neznam da li ste me shvatili sta hocu da pitam
 

Back
Top