Neće nikad EU primiti Srbiju

najbolja usluga koju bi EU mogla da nam ucini jeste da nas ne primi u EU :mrgreen:

mada....nismo mi te srece; prvo ce da nas zahebavaju i ucenjuju jos 15-20 godina, a onda ce da nas prime zajedno sa Republjikom KosovA, Republikom Vojvodinom, i Sandzackom dzamahirijom.
 
"Demokrate" nikad nece da dozive da Srbija udje u EU. Sve da isporuce, bice novih ucena od zapada.
Реци нам Кусхи, под којим симболом је листирано предузеће Сони на берзи Осаке?
То питам да бисмо стекли неку представу о степену твоје информисаности, кад већ зависимо од тебе да нам будеш светионик и путоказ на путу ка ЕУ или од ње.


i Sandzackom dzamahirijom.
Џамахирија иначе уопште није назив за неки верски фундаменталистички режим, како је то инсинуирано са РТС-а 1990-их,
него је џамахирија систем секуларне владавине који је измислио Муамар ил-Кадафи у Либији, и то је нека побољшана верзија демократије, "директна владавина народних маса" или тако некако.
Углавном нема никакве везе са исламом, него је везана за арапски социјализам
 
Da kupimo tebe sa slagom?
Tesko da ti vredis ni pola evra, sa sve slagom, mada bi mogao da probas da se prodas siptarima i slicnima, ko zna mozda bi oni pojeli i takvo raspalo gay govance kao sto je nexxx, imaju cudan ukus....

Iskreno cudi me da ne znas najveca dostignuca onoga cemu svim srcem, ustima i guzom tezis; jedenje fekalija je kazu jako popularno u EU , cak je i na ovom forumu, ako se ne varam, bila tema o tome. Moguce da zato toliko zelis u Uniju, tamo bi mozda nesto i vredeo dok si ovde samo smrdljiva, razmazana masa na plocniku, koju je ostavilo pseto nekog neodgovornog vlasnika :D

ali dosta o gov...tj tebi :)

e hvala bogu da se posle 15 i vise godina konacno nazire kraj jednom suludom mentalitetu samodestrukcije, laznog patriotizma, agresivnosti. Najbolje godine su mi prosle zbog takvih kao sto si ti, kakav bre patriotizam, patriotizam je kad cinis sve sto je moguce u datim okolnostima da tvojoj zemlji bude najbolje , nije patriotizam da sami sebe satremo, jer smo junacki narod, pa ajmo svi kolektivno samoubistvo.
Ja smatram da sam pravi patriota, zelim da ljudi u svetu imaju misljenje o nama kao o kulturnom, normalnom narodu a ne kao o sirovinama iz prasume.
Slazem se ja potpuno sa onima koji smatraju da je svet nepravedan, gleda svoje interese, da je haski sud najobicnija farsa, da nije fer,itd.Ali gledas da prodjes najbolje sto mozes u datim okolnostima, a ne da nestanes kao narod i da olaksavas zapadnim medijama pravljenje slike o tvom narodu kao o ludacima koji razvaljuju svoj grad.
 
najbolja usluga koju bi EU mogla da nam ucini jeste da nas ne primi u EU :mrgreen:

mada....nismo mi te srece; prvo ce da nas zahebavaju i ucenjuju jos 15-20 godina, a onda ce da nas prime zajedno sa Republjikom KosovA, Republikom Vojvodinom, i Sandzackom dzamahirijom.

Treba tu jos dosta godina da prodje da bi Srbiju primili u EU..........Da bi ostvarili svoje ciljeve, prvo su odvojili Crnu Goru.
Zatim su otcepili Kosovo.......
Sledece je internacionalizacija "problema" Vojvodine.
Paralelno sa tim ce ici federalizacija Makedonije.
Odmah posle toga ce prvo otcepiti deo Crne Gore, sa vecinskim albanskim zivljem.
Pa ce onda takvu krnju Crnu Goru osakatiti oduzimanjem Sandzaka(u isto vreme kad i Srbiji).
E, tek onda cemo postati kandidati.
 
Bojim da ce Srbija i nakon hapsenja Maldica i dalje biti uslovljavana, jer polItika stapa i sargarepe ocigledno daje rezultate, a to je i sam Oli Ren, javno priznao.
Cak je i Pedi Esdaun u nedavnom interviju, zagrebackom vecernjem listu, rekao da nakon donosenja presude Karadzicu, od Srbije treba traziti da prizna unitarnu Bosnu i Hercegovinu, ako uslov za ulzazak u EU.
 
Demokrate nije ni briga da Srbija uđe u EU.Priča o ulasku u EU je navlakuša za demokratske glasače,suvu inteligenciju zemlje Srbije.:)

Cak ih ni za EU nije briga, a kamoli za Srbiju......
Oni ce posle izgubljenih izbora, zavrsiti sa istim onim ostrvima na kojima su im i devizni racuni.
Zbog toga ovde zive u malim stancicima, ili u vilama koje mogu brzo da se prodaju.
 
"Demokrate" nikad nece da dozive da Srbija udje u EU. Sve da isporuce, bice novih ucena od zapada.

Европска унија је САМО ИЗГОВОР за несметану пљачкуи отимачину и потпуно растурање државе Србије. Наравно да Србију НЕЋЕ примити у ЕУ јер врло брзо Србија НЕЋЕ НИ ПОСТОЈАТИ...
 
Европска унија је САМО ИЗГОВОР за несметану пљачкуи отимачину и потпуно растурање државе Србије.
Интересантно да су за време власти поштењачина плате биле 3 $
а за време власти пљачкаша 667 $.

Србија се сада поново сврстава у "upper middle income" земље, коначно смо успели да се опоравимо од домаћинске власти поштењачина из '90-их.
 

Back
Top