Blate Beograd, neka bagra

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim se, biće koje ne zna da se potpiše a kamoli nešto pametno da napiše na nekom forumu... I da nam glasovi podjednako vrende na izborima??? On radikal sa 2 razreda neke zanatske skole a ja sa 5 godina fakulteta? Na ulici samo gleda da nekoga prebije ili nesto ukrade? Neeeee... Ne zelim da zivim u istom kavezu. samo da se regulisu malo odnosi sa inostranstvom odo ja, radikale ostavljam da zvaću po kontejnerima ;)
 
tesko da bih mogla s nekim radikalom da odem u tu sumicu....ja ni kafu ne mogu da popijem sa nekim ko je radikal, jer mi smrde i fizicki i dusevno

Pa kako bi drugacije radikali mogli i da mirisu jednom stakoru??????
O boze, hvala ti sto si me stvorio drugacijim od ovakvih stakora.
Oni sluze samo jednoj svrsi.Da prenose zarazu, i da na njima eksperimetnisu.
Vidim da su vec poodmakli u eksperimentima na tebi.
ZIva, a bez mozga.
Svaka cast, nauka je bas napredovala.:klap::klap::klap::klap:

Srbija svakim danom sve vise i vise SRLJA u progres.:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Mislim se, biće koje ne zna da se potpiše a kamoli nešto pametno da napiše na nekom forumu... I da nam glasovi podjednako vrende na izborima??? On radikal sa 2 razreda neke zanatske skole a ja sa 5 godina fakulteta? Na ulici samo gleda da nekoga prebije ili nesto ukrade? Neeeee... Ne zelim da zivim u istom kavezu. samo da se regulisu malo odnosi sa inostranstvom odo ja, radikale ostavljam da zvaću po kontejnerima ;)

Ne, za vas je odvojen poseban kavez.........
Ili je to nova tendencija "demokrata".
Da ljude dele po obrazovanosti, poslu koji rade?
I na osnovu toga izvode zakljucke o njiuhovoj podobnosti?
To se, ako te vec nisu naucili u prirucnicima DS-a, zove FASIZAM.:dash::dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top