РЕД, РАД и МИР! Ево нама нашег гаулајтера!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Tadić: U Srbiji će se znati red
stana - 29. jul 2008.

Predsednik Srbije Boris Tadić je ocenio da je za njega neverovatno da neko protestuje zbog poštovanja zakona sopstvene zemlje i poručuje da će se u Srbiji, dok god je on predsednik, znati red. Svi politički učesnici demonstracija imali su skupštinsku većinu da taj zakon izmene, kaže predsednik Tadić. „To što nisu promenili zakone u to vreme, govori da nisu hteli ili da nisu imali političke hrabrosti. Sada nema nikakvog smisla protestovati zbog toga što se u ovoj zemlji poštuju zakoni”, rekao je Tadić. Kada mi ne bismo poštovali naše zakone, onda bismo prosto poslali poruku našim građanima i čitavom svetu da ovde ne vlada civilizacija. Ovde vlada civilizacija i ne samo da ćemo imati velike radove na dovršetku Koridora 10 i razvoja infrastrukture, već ćemo imati velike radove na poštovanju zakona i uspostavljanju pravnog poretka, kaže Tadić. „Ja sam naravno čovek koji uvek podržava i pravo na demonstracije, i na suprotno mišljenje, jer mi smo jedna legitimna demokratija u Evropi, ali ovde će se znati red.

„Dok sam ja predsednik Srbije, dok je ova Vlada, znaće se red, i svi će imati prilike da kažu svoje mišljenje, ali će se poštovati red”, istakao je Tadić.

Komentarišući pretnje koje su mu upućeno prethodnih dana, Tadić je rekao da su pretnje, nažalost, sastavni deo politike, ali da je nedopustivo da se preti nečijim potomcima.

„To je krah civilizacije, to je loša slika o Srbiji koja se šalje u svet, tako da svi ljudi koji žele dobro ovoj zemlji, a koji možda ne žele dobro meni ili mojoj porodici, treba da vode računa o tome da svaka poruka ljudi koji se bave politikom, jeste analizirana u svetu i da svaki potencijalni investitor u nova radna mesta, sluša kakve se i poruke političke šalju u Srbiju, i u kakvim okolnostima žive ljudi u Srbiji”, rekao je predsednik Tadić. (RTS)

hitlerandmussolini.jpg

Тадић и мркоњић позирајју за новинаре на изградњи "коридора 10"
 
Tadić: U Srbiji će se znati red
stana - 29. jul 2008.

Predsednik Srbije Boris Tadić je ocenio da je za njega neverovatno da neko protestuje zbog poštovanja zakona sopstvene zemlje i poručuje da će se u Srbiji, dok god je on predsednik, znati red. Svi politički učesnici demonstracija imali su skupštinsku većinu da taj zakon izmene, kaže predsednik Tadić. „To što nisu promenili zakone u to vreme, govori da nisu hteli ili da nisu imali političke hrabrosti. Sada nema nikakvog smisla protestovati zbog toga što se u ovoj zemlji poštuju zakoni”, rekao je Tadić. Kada mi ne bismo poštovali naše zakone, onda bismo prosto poslali poruku našim građanima i čitavom svetu da ovde ne vlada civilizacija. Ovde vlada civilizacija i ne samo da ćemo imati velike radove na dovršetku Koridora 10 i razvoja infrastrukture, već ćemo imati velike radove na poštovanju zakona i uspostavljanju pravnog poretka, kaže Tadić. „Ja sam naravno čovek koji uvek podržava i pravo na demonstracije, i na suprotno mišljenje, jer mi smo jedna legitimna demokratija u Evropi, ali ovde će se znati red.

„Dok sam ja predsednik Srbije, dok je ova Vlada, znaće se red, i svi će imati prilike da kažu svoje mišljenje, ali će se poštovati red”, istakao je Tadić.

Komentarišući pretnje koje su mu upućeno prethodnih dana, Tadić je rekao da su pretnje, nažalost, sastavni deo politike, ali da je nedopustivo da se preti nečijim potomcima.

„To je krah civilizacije, to je loša slika o Srbiji koja se šalje u svet, tako da svi ljudi koji žele dobro ovoj zemlji, a koji možda ne žele dobro meni ili mojoj porodici, treba da vode računa o tome da svaka poruka ljudi koji se bave politikom, jeste analizirana u svetu i da svaki potencijalni investitor u nova radna mesta, sluša kakve se i poruke političke šalju u Srbiju, i u kakvim okolnostima žive ljudi u Srbiji”, rekao je predsednik Tadić. (RTS)

hitlerandmussolini.jpg

Тадић и мркоњић позирајју за новинаре на изградњи "коридора 10"

Ne vredjaj Hitlera i Musolinija uporedjujuci ih sa ovim nasim seljoberima.
 
Већ видим Хитлера, као кренуо да ме бије а виче "Кога бре називаш Тадићем бре хебем ли ти свеца!?"


:rotf::rotf::rotf:

Pazi, Hitler i Musolini su istorijske licnosti, voleo ih neko ili ne, dok ovi nasi seljoberi nece biti ni usmeno istorijske licnosti, vec ce samo biti u narodnim pesmama, uglavnom kletvama.
 

Зашто побогу?! Мора да се некоме из власти није свидјела нека од слика... Добро је ако је још жив. Ипак је диктатура у Србији. Треба пазити на сваку ријеч да се врховни поглавар не увриједи.:whistling::whistling:
 
Зашто побогу?! Мора да се некоме из власти није свидјела нека од слика... Добро је ако је још жив. Ипак је диктатура у Србији. Треба пазити на сваку ријеч да се врховни поглавар не увриједи.:whistling::whistling:

Ziv je, ne sekiraj se..:ok:
 
Tadić: U Srbiji će se znati red
stana - 29. jul 2008.

Predsednik Srbije Boris Tadić je ocenio da je za njega neverovatno da neko protestuje zbog poštovanja zakona sopstvene zemlje i poručuje da će se u Srbiji, dok god je on predsednik, znati red. Svi politički učesnici demonstracija imali su skupštinsku većinu da taj zakon izmene, kaže predsednik Tadić. „To što nisu promenili zakone u to vreme, govori da nisu hteli ili da nisu imali političke hrabrosti. Sada nema nikakvog smisla protestovati zbog toga što se u ovoj zemlji poštuju zakoni”, rekao je Tadić. Kada mi ne bismo poštovali naše zakone, onda bismo prosto poslali poruku našim građanima i čitavom svetu da ovde ne vlada civilizacija. Ovde vlada civilizacija i ne samo da ćemo imati velike radove na dovršetku Koridora 10 i razvoja infrastrukture, već ćemo imati velike radove na poštovanju zakona i uspostavljanju pravnog poretka, kaže Tadić. „Ja sam naravno čovek koji uvek podržava i pravo na demonstracije, i na suprotno mišljenje, jer mi smo jedna legitimna demokratija u Evropi, ali ovde će se znati red.

„Dok sam ja predsednik Srbije, dok je ova Vlada, znaće se red, i svi će imati prilike da kažu svoje mišljenje, ali će se poštovati red”, istakao je Tadić.

Komentarišući pretnje koje su mu upućeno prethodnih dana, Tadić je rekao da su pretnje, nažalost, sastavni deo politike, ali da je nedopustivo da se preti nečijim potomcima.

„To je krah civilizacije, to je loša slika o Srbiji koja se šalje u svet, tako da svi ljudi koji žele dobro ovoj zemlji, a koji možda ne žele dobro meni ili mojoj porodici, treba da vode računa o tome da svaka poruka ljudi koji se bave politikom, jeste analizirana u svetu i da svaki potencijalni investitor u nova radna mesta, sluša kakve se i poruke političke šalju u Srbiju, i u kakvim okolnostima žive ljudi u Srbiji”, rekao je predsednik Tadić. (RTS)

hitlerandmussolini.jpg

Тадић и мркоњић позирајју за новинаре на изградњи "коридора 10"

РЕД, РАД и МИР!

jashta :cool:

e sad kad bi i dokazo da od srbije pravi drzavu
pa poapsio onu gamad od juche

pa onog *******og za podstrekavanje divljanja

a zanimljivo da u prvoj nedelji vlasti poche rad na autoputu :D

a za 4 veljine godine ni 1 cm :D

e moje PaRtiJote...

:D :D :D
 
ebo te hitler ...i romel :)

evo ga josh 1 kreten :D

elem, povodom teme...

Demonstranti napali policiju
Grupa demonstranata, koju su predvodili navijači Partizana, napala je kordon policije na uglu Makedonske i Dečanske ulice. Oni su policajce gađali kamenjem, kantama i bakljama. Pripadnici MUP-a su ispalili suzavac i gumene metke na demonstrante, koji su se potom uputili ka bini na Trgu Republike. Nakon sukoba, ambulantna kola su ukazala pomoć povređenima, među kojima je i snimatelj španske televizije, koga su napadači udarali metalnom šipkom po leđima.
U Urgentni centar su jutros do 9 časova primljene 74 povređene osobe - 51 policajac i 23 civila. Profesor dr Vlada Đukić je saopštio jutros da su na bolničkom lečenju zadržana četiri lica. Među lakše povređenima su i dvojica novinara - snimatelj španske TV Oskar Martinez Forcada i novinar Bete Miloš Đorolijeski.
- Blic

serem ti se na policiju :D
e drzavo moja, da te luzeri grobarski mlate...

Fudbaleri Partizana razočarali su igrom na premijernom meču u novoj sezoni pa su uz mnogo sreće sa prve utakmice drugog kola kvalifikacija za LŠ protiv Intera iz Bakua na revanš u Beograd poneli nerešen rezultat– 1:1.
- Blic

:D

Ko je izazvao sukobe?
Za sada nema pouzdanih podataka ko su huligani koji su izazvali sukobe. Međutim, reporter „Blica“ pre početka mitinga čuo je razgovor dvojice pripadnika obezbeđenja SRS. Mlađi je rekao starijem: „Jang bojs, njih oko 70 čekaju ispred Ruskog cara. Spremni su“. Stariji je na to upitao: „Da li su to zvezdaši“? Mlađi je rekao: „Sa zvezdašima nismo u kontaktu. To su grobari“.
Na skupu SRS, koji su podržali DSS i NS, okupilo se oko 15.000 ljudi. Deo autobusa kojima su dovezeni iz unutrašnjosti, bio je parkiran kod Hale „Pionir“. U vreme sukoba deo pristalica već je napustio Trg Republike i okolne ulice. „Želimo da idemo kući“, komentarisali su.
Sve vreme protesta okupljeni su uzvikivali psovke, najčešće upućene predsedniku Srbije Borisu Tadiću i ministru policije Ivici Dačiću. Pre protesta iz SRS je poručivano da će protest biti miran jer kako je isticano pristalice SRS nisu huligani. Posle mitinga iz SRS je poručeno: „Krivi su navijači, a policija je preterala“.
 

Back
Top