Dodik bacio zastavu Bosne i Hercegovine

Za nezavisnu RS?

  • Ja sam ZA nezavisnu Republiku Srpsku

  • Nisam za nezavisnu Republiku Srpsku niti cu ikada biti za to!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

BANES

Zainteresovan član
Poruka
324
Federalna televizija je u svojim jučerašnjim Vijestima prikazala nevjerovatne snimke koji su sigurno zaprepastile građane Bosne i Hercegovine. Naime, za vrijeme boravka predsjednika Vlade RS-a Milorada Dodika u Trebinju, na stolu u sali u kojoj se održavao sastanak bila je postavljena i zastava BiH.

Dodik je jednostavno zgrabio državnu zastavu i bacio je sa stola. Na priloženom videu se vidi da niko od prisutnih na to nije reagovao.

Sada je na tužiocima da prosude da li ovaj čin premijera RS Milorada Dodika treba okarakterisati kao krivično djelo.:lol:


Ovo je bilo 4 jula ali evo posto se toga niko nije sjetio sada sam otvorio ovu temu da bih vidio sta o ovome misle braca srbijanci.
 
Federalna televizija je u svojim jučerašnjim Vijestima prikazala nevjerovatne snimke koji su sigurno zaprepastile građane Bosne i Hercegovine. Naime, za vrijeme boravka predsjednika Vlade RS-a Milorada Dodika u Trebinju, na stolu u sali u kojoj se održavao sastanak bila je postavljena i zastava BiH.

Dodik je jednostavno zgrabio državnu zastavu i bacio je sa stola. Na priloženom videu se vidi da niko od prisutnih na to nije reagovao.

Sada je na tužiocima da prosude da li ovaj čin premijera RS Milorada Dodika treba okarakterisati kao krivično djelo.:lol:


Ovo je bilo 4 jula ali evo posto se toga niko nije sjetio sada sam otvorio ovu temu da bih vidio sta o ovome misle braca srbijanci.

Nije trebao da je baca..nego da je spali ili pocepa.:)
 
pazi jedan od balijskih komentara na klip:

Bosnjaci su autohtoni narod BiH i Sandzaka. Nikad Bosna nije bila Srpska niti ce biti, a Sandzak je nekad bio bosanski. Univerzalna pravda radi, pitaj Karadzica, cije ce sudjenje neminovno ubrzati propast RS. Sto se tice vjere: a zasto "Srbi" po dolasku na Balkan nisu zadrzali svoju pagansku vjeru? Izdali vjeru i naciju? O Turskoj: vecina Bosnjaka vide Tursku kao prijateljsku zemlju, za razliku od Srbije koja je isplanirala genocid. I tako, kad i ti budes umirao zastava Bosne ce se vioriti.
 
nije bacio, nego je odložio na stolicu:hahaha:
Dodik je po meni najveći mag na ovim prostorima, kad mu treba jači vetar iz Evrope, nema većeg evropejca od njega, kad mu treba vetar od naroda, onda šibne zgradu vlade od 200 miliona, kad treba da podigne rejting u tvrđem jezgru (što i zbog Radovana) baci zastavu, kad treba da utera Bošnjacima, pristnae na ono što zna da ovi nikad neće i igra, pa Makijaveli u bosni:mrgreen:
 
nije bacio, nego je odložio na stolicu:hahaha:
Dodik je po meni najveći mag na ovim prostorima, kad mu treba jači vetar iz Evrope, nema većeg evropejca od njega, kad mu treba vetar od naroda, onda šibne zgradu vlade od 200 miliona, kad treba da podigne rejting u tvrđem jezgru (što i zbog Radovana) baci zastavu, kad treba da utera Bošnjacima, pristnae na ono što zna da ovi nikad neće i igra, pa Makijaveli u bosni:mrgreen:
Ponavljam ovo je bilo 4 jula a Radovan je uhapsen 21jula,tako DA nije zbog rejtinga kako si ti rekao!
 
Federalna televizija je u svojim jučerašnjim Vijestima prikazala nevjerovatne snimke koji su sigurno zaprepastile građane Bosne i Hercegovine. Naime, za vrijeme boravka predsjednika Vlade RS-a Milorada Dodika u Trebinju, na stolu u sali u kojoj se održavao sastanak bila je postavljena i zastava BiH.

Dodik je jednostavno zgrabio državnu zastavu i bacio je sa stola. Na priloženom videu se vidi da niko od prisutnih na to nije reagovao.

Sada je na tužiocima da prosude da li ovaj čin premijera RS Milorada Dodika treba okarakterisati kao krivično djelo.:lol:


Ovo je bilo 4 jula ali evo posto se toga niko nije sjetio sada sam otvorio ovu temu da bih vidio sta o ovome misle braca srbijanci.

Sve najbolje!! Koga ta zastava u stvari predstavlja??!
 
uh kako su balije reagovale cak su mu i prijetili smrcu a on je odgovorio mogu da mi ga ....

PS:Ali kako je samo elegantno bacio zastavu skroz nezainteresovano ne mari za nju ni 0 %.

Dodikov jeftini medijski trik, da se predstavi kao Srpski. RS je kao i "demokratska" Srbija danas, prepuna korupcije, teskog kriminala, puno ubistava...

Mila je bre najaci co`ek u regionu danas. Banjaluka glavni grad!!!:super:
 
Natasa Jovanovic je javno izjavila da je uhapsen 21. jula...mozmo li verovati SRS-u?
Naravno da mozemo :super:

Inace ne secam se gde i kad je to "izjavila", verovatno imas neki dokaz cim si toliko ubedjen. Znam da su neki drugi funkcioneri spominjali 18.07. a najobavesteniji su ipak advokat i brat.

Samo ne znam sta kazu drzavni organi (banana) Republike Srbije.
Ili sta kazu , ko ga je uhapsio? - ne kazu nista.
zato mozemo li verovati ovoj vlasti? - naravno da ne.
 
nije bacio, nego je odložio na stolicu:hahaha:
Dodik je po meni najveći mag na ovim prostorima, kad mu treba jači vetar iz Evrope, nema većeg evropejca od njega, kad mu treba vetar od naroda, onda šibne zgradu vlade od 200 miliona, kad treba da podigne rejting u tvrđem jezgru (što i zbog Radovana) baci zastavu, kad treba da utera Bošnjacima, pristnae na ono što zna da ovi nikad neće i igra, pa Makijaveli u bosni:mrgreen:

Nama taki i treba a ne neki derPE sa zapada!!:klap::ok:
 
Naravno da mozemo :super:

Inace ne secam se gde i kad je to "izjavila", verovatno imas neki dokaz cim si toliko ubedjen. Znam da su neki drugi funkcioneri spominjali 18.07. a najobavesteniji su ipak advokat i brat.

Samo ne znam sta kazu drzavni organi (banana) Republike Srbije.
Ili sta kazu , ko ga je uhapsio? - ne kazu nista.
zato mozemo li verovati ovoj vlasti? - naravno da ne.


Sta ce mi dokaz, prekjuce (28. jula) pred novinarima i ko-zna-koliko ljudi izjavila da je "Karadzic uhapsen pre 7 dana", gledao sam, postoji snimak...dakle, ako stvarno moze, kao sto kazes, da se veruje SRS-u uhapsen je 21. jula.
 

Back
Top