Koga je Tadić izdao?

Mada se ni na jedan nacin ne osecam prozvanim tim nakaradnim nadimkom u reziji "demokrata", evo ja cu ti odgovoriti:
1.Izdao je srpske nacionalne interese, te time i sve gradjane Srbije.
2.Izdao je Srbe iz BIH, poklonjenjem zrtvama u Srebrenici(iako SVI sprski analiticari tvrde da je broj zrtava naduvan, da nema govora o genocidu), pri tome zaobilazeci poklonjenje srpskim zrtvama u Podrinju.
3.Izdao je Srbe iz Hrvatske, izvinjenjem koje je uputio Hrvatima, bez imalo sluha za pokusaj genocida i etnickog ciscenja koji je Hrvatska pokusala i ostvarila nad tamosnjim Srbima.
4.Izdao je Srbe sa Kosova, blagom reakcijom drzave na napad Siptara 17. marta

Zar moze vise?
 
Meni se čini da je Cobetov sps i Šešeljev srs izdao Srbe u: Krajinama (obe),BiH i na KiM.................Zar je neko drugi u istoriji mogao da izda više Srba nego pomenuti dvojac?!?!?

Ja nijednog trenutka nisam rekao da Milosevic NIJE izdao Srbe iz Krajine i sa Kosova.
Ja sam rekao da ih je izdao i Tadic.
Seselj svakako nije.
Da se sprovodila njegova politika, Srbija bi tih godina zvanicno usla u rat za njihovu odbranu(mislim na Krajinu), i svakako ne bi potpisala Kumanovski sporazum.
 
Mada se ni na jedan nacin ne osecam prozvanim tim nakaradnim nadimkom u reziji "demokrata", evo ja cu ti odgovoriti:
1.Izdao je srpske nacionalne interese, te time i sve gradjane Srbije.
2.Izdao je Srbe iz BIH, poklonjenjem zrtvama u Srebrenici(iako SVI sprski analiticari tvrde da je broj zrtava naduvan, da nema govora o genocidu), pri tome zaobilazeci poklonjenje srpskim zrtvama u Podrinju.
3.Izdao je Srbe iz Hrvatske, izvinjenjem koje je uputio Hrvatima, bez imalo sluha za pokusaj genocida i etnickog ciscenja koji je Hrvatska pokusala i ostvarila nad tamosnjim Srbima.
4.Izdao je Srbe sa Kosova, blagom reakcijom drzave na napad Siptara 17. marta

Zar moze vise?

Свака част, за текст..Врло јасно...
 
Ja nijednog trenutka nisam rekao da Milosevic NIJE izdao Srbe iz Krajine i sa Kosova.
Ja sam rekao da ih je izdao i Tadic.
Seselj svakako nije.
Da se sprovodila njegova politika, Srbija bi tih godina zvanicno usla u rat za njihovu odbranu(mislim na Krajinu), i svakako ne bi potpisala Kumanovski sporazum.

Pa da, Tadić je od 1990te pa do 1995te slao svoje dobrovoljce da ratuju za Cobeta i bio na vlasti kada su predali obe Krajine i potpisao je i Dejton i potpisao Kumanovski sporazum.........................O kakvih budala ima...................
 
Pa da, Tadić je od 1990te pa do 1995te slao svoje dobrovoljce da ratuju za Cobeta i bio na vlasti kada su predali obe Krajine i potpisao je i Dejton i potpisao Kumanovski sporazum.........................O kakvih budala ima...................

Сви су издали српске националне интересе. Милошевић погрешном политиком, Коштуница разбијањем СРЈ и непсречавањем сецесије ЦГ, Тадић агентурном зависношћу од стране Енглеза и САД. Једино је наивни Зоран Ђинђић (агент као и сви претходни, али Немачки агент), почео озбиљно да размишља о дефинисању национане политике, али непријатељи то видеше, дознаше од домаћих шпијуна и убише га на очиглед свих нас...
 
Mada se ni na jedan nacin ne osecam prozvanim tim nakaradnim nadimkom u reziji "demokrata", evo ja cu ti odgovoriti:
1.Izdao je srpske nacionalne interese, te time i sve gradjane Srbije.
2.Izdao je Srbe iz BIH, poklonjenjem zrtvama u Srebrenici(iako SVI sprski analiticari tvrde da je broj zrtava naduvan, da nema govora o genocidu), pri tome zaobilazeci poklonjenje srpskim zrtvama u Podrinju.
3.Izdao je Srbe iz Hrvatske, izvinjenjem koje je uputio Hrvatima, bez imalo sluha za pokusaj genocida i etnickog ciscenja koji je Hrvatska pokusala i ostvarila nad tamosnjim Srbima.
4.Izdao je Srbe sa Kosova, blagom reakcijom drzave na napad Siptara 17. marta

Zar moze vise?

1. Kako je to izdao Srpske nacionalne interese? Kojim postupkom?
2. Zar Srbe iz BiH nije izdao onaj koji je otisao u Dejton i poklonio muslimanima 15% teritorije BiH?
3.Zar Srbe iz RSK nije izdao onaj koji im je obecao pomoc u slucaju hrvatske ofanzive,a na kraju jadni Srbi ispusili jer doticni nije mogao protiv svog "poslovnog partnera" Tudjmana sa kojim je dilovao naftu tokom celog rata?
4.U vreme siptarskog napada na Srbe 17.3.2004. godine Tadic je bio samo savezni ministar odbrane. A zapitaj se ko je bio predsednik vlade Srbije i ko je drzao vlast kada je u pitanju Srbija.
 
1. Kako je to izdao Srpske nacionalne interese? Kojim postupkom?
2. Zar Srbe iz BiH nije izdao onaj koji je otisao u Dejton i poklonio muslimanima 15% teritorije BiH?
3.Zar Srbe iz RSK nije izdao onaj koji im je obecao pomoc u slucaju hrvatske ofanzive,a na kraju jadni Srbi ispusili jer doticni nije mogao protiv svog "poslovnog partnera" Tudjmana sa kojim je dilovao naftu tokom celog rata?
4.U vreme siptarskog napada na Srbe 17.3.2004. godine Tadic je bio samo savezni ministar odbrane. A zapitaj se ko je bio predsednik vlade Srbije i ko je drzao vlast kada je u pitanju Srbija.

Kakav predlog daje ministar odbrane u slucaju ratne opasnosti?
Srpski nacionalni interesi su ocuvanje teritorijanlog integriteta drzave Srbije, te zastita svakog naseg gradjanina bilo gde u svetu.Srbi na Kosovu su nasi drzavljani koji su vec dugo ostavljeni na milost i nemilost..Eto, jedan od primera....
Ja, opet da ponovim, nisam rekao da ih Milosevic NIJE izdao.....Ja sam sasvim jasno rekao ZBOG cega ih je i TADIC izdao.
 
Kakav predlog daje ministar odbrane u slucaju ratne opasnosti?
Srpski nacionalni interesi su ocuvanje teritorijanlog integriteta drzave Srbije, te zastita svakog naseg gradjanina bilo gde u svetu.Srbi na Kosovu su nasi drzavljani koji su vec dugo ostavljeni na milost i nemilost..Eto, jedan od primera....

Postoji razlika izmedju rata i klasicnog samoubistva i zrtvovanja naroda.

Sto se pravite ludi, kao ne znate koja i cija vojska je na Kosovu???????
Sto, napao bi ih Grobar ili Kostunjavi?
Jes, sve trce.....

:dash::dash:
 
Kakav predlog daje ministar odbrane u slucaju ratne opasnosti?
Srpski nacionalni interesi su ocuvanje teritorijanlog integriteta drzave Srbije, te zastita svakog naseg gradjanina bilo gde u svetu.Srbi na Kosovu su nasi drzavljani koji su vec dugo ostavljeni na milost i nemilost..Eto, jedan od primera....
Ja, opet da ponovim, nisam rekao da ih Milosevic NIJE izdao.....Ja sam sasvim jasno rekao ZBOG cega ih je i TADIC izdao.

Znas li kakav je sastav savezne vlade bio 2004.?
Ili ko je bio predsednik te vlade?
Ili kada bi ta savezna vlada dozvolila bilo kakvu vojnu intervenciju?

A sad ja da pitam sta je tadasnja vlda Srbije uradila da zastiti Srpski narod na KiM?
Prevashodno na njoj je ocuvanje teritorijalnog integriteta drzave Srbije u onakvoj drzavnoj zajednici SiCG gde savezna vlada nije ni imala neku vlast.

Ali ocigledno je nekim ljudima suvise tesko da kazu Kostunica je kriv za to,pa onda udri po Tadicu.
Vojislav Cat Kostunica nije kriv ni kada posalje 15 Srba u Hag.
 
Борис Тадић, као и Војсилав Коштуница су типични агенти од утицаја..То је био и Слободан Милошеевић, ако и Зоран Ђинђић (који је схватио да је преварен, па је кренуо да се отргне, да поставља нека незгодна питања својим менторима, знамо како је завршио, али је једини од све четворице, покрену српско питање), и нико од њих није водио рачуна о националним интересима, сем Зорана, који је због тога изгубио главу.
 
Znas li kakav je sastav savezne vlade bio 2004.?
Ili ko je bio predsednik te vlade?
Ili kada bi ta savezna vlada dozvolila bilo kakvu vojnu intervenciju?

A sad ja da pitam sta je tadasnja vlda Srbije uradila da zastiti Srpski narod na KiM?
Prevashodno na njoj je ocuvanje teritorijalnog integriteta drzave Srbije u onakvoj drzavnoj zajednici SiCG gde savezna vlada nije ni imala neku vlast.

Ali ocigledno je nekim ljudima suvise tesko da kazu Kostunica je kriv za to,pa onda udri po Tadicu.
Vojislav Cat Kostunica nije kriv ni kada posalje 15 Srba u Hag.

Meni nije tesko da kazem da ih je I KOSTUNICA IZDAO........
ali je i Tadic...
A u ovoj temi se govori o njemu......
I svakako to sto je Kostunica nekoga izdao, ili Milosevic, ne umanjuje znacaj Tadiceve izdaje.
 

Back
Top