OSUDA SECANJA. .

-HUGH HEFNER

Zainteresovan član
Poruka
415
. . u staljinovo zlatno vreme, ljudi ne samo da su bioloski nestajali vec su bivali retroaktivno brisani iz clanstva partije, spomen ploca, spomenika, pa cak i slika kao da ih nikad nije ni bilo. . desavalo se da sa slika na kojima je drug staljin bio u drustvu 5-6 tovarisa nestanu jedan po jedan dok i poslednji ne bude tusiran i tako na kraju staljin ostane sam u kadru. .

dara bubamara kaze slicno: "Tebi vise mesta nema u zivotu mom,
ove noci tvoje slike plove Dunavom"


kakvu ekstazu dozivi vasa sujeta kad devojku ili momka koji su vas izneverili pobedonosno izbrisete iz telefona ili dok gledate kako zuti kamion odvozi slike i stvari koje su recidiv romanske koja je za vama??

imate li neki poseban ritual kad se veza zavrsi??
 
Poslednja izmena:
imam razne rituale i oni za mene imaju veliku simbolicku vrednost.
al' ne osecam se nesto pobedonosno dok ih upraznjavam, naprotiv...
gotovo uvek brisem broj i sve poruke.
poslednji put sam izbrisala slike iz telefona...
imala sam magnet za frizider koji mi je dao bivsi i kad smo raskinuli potavila ga naopako. neko ga je uvek namestao, a ja ga uvek vracala naopako. sve dok jednog dana nisam pocela da se smejem sama sebi...i postavila ga na ugao od 90 stepeni...za pocetak... :)
 
Radim to i obično sam jako tužna, ali znam da je to za mene bolje. Što pre izbacim sve što me podseća na nekoga, pre ću izbrisati i misli. Odnosno, znam da kada izbacim misli neće biti ničega da me vrati u taj očaj. Nije to sujeta, nije to mržnja, već samo pomaganje sebi. To ne zna ni on, ni bilo ko drugi, već je moja stvar. Ne pravim dramu oko toga.
 
mobilni mrzim ali zato brisem iz njega sve vezano za bivseg....a i oni koji su u fazi odmeravanja snaga a nerviraju me, ni ne ubacujem ih u telefon nego ih odmah brisem....da bi bio broj u mom mobilnom moras da zasluzis...jes glupost ali je meni lakse tako.....
 
Uf sta sve ja ne radim po mobilnom telefonu. To mi je skroz bez znacaja. Sad mi je trenutno mobilni najvazniji kao podsetnik za TV, da me podseti kad koja serija pocinje. Pocela je jedna luda serija na hrvatskoj teleiziji, zove se ODMORI SE, ZASLUZIO SI TATA. Super je. A pocela sam da gledam i Nepristojni ljudi na TV Ultra i, Zaljubljene zene na kanalu Film sa oznakom plus.
 
Ништа не бришем, ништа не уништавам...све само гомилам ко нека веверица...:confused:
А можда је лакше када се све склони са видика, избришу бројеви и слике...али ја то не могу, никако!:(
 
dobro i to je ritual...
nije covek pit'o bas sta bacate...
eh...npr. dobila sam sundjercic za kupanje, i prestala da ga koristim kad smo raskinuli...
i pocela ponovo, opet simbolicki...

jednom sam obukla jednu novu plavu majicu kad smo se posvadjali bas bas...
posle toga nikad nisam htela da je obucem kad sam sa njim.
dok nismo raskinuli i on se javio nakon nekoliko meseci, kada sam vec prebolela tu vezu.
sa zadovoljstvom sam je obukla kad smo se nakon toga videli.
 
Cuvam njegove slike, nase slike, necu da ih bacim, drage su mi...
Njegov broj je i dalje medju kontaktima u mom telefonu...
Osjecam da bi mi falio ako bih unistila jedino sto je ostalo medju nama...
Cuvam i neke predmete koji mi nisu vise dragi, od ljudi koji su mi prestali biti vazni, ali, zao mi baciti, razbiti... stoje kao podsjetnik na neke nepromisljenosti...
 
Prvo lepo patim iz sve snage. (ćutim kod kuće sama, i "ližem rane")
Onda izbrišem i pobacam sve nevažno, ostavim samo krajnji minimum stvarčica koje me podsećaju na njega, sve spakujem i sklonim na neko mesto gde nije na dohvat ruke, pa tamo stoji dok ne prestane da boli. Kad bol sasvim izbledi, pregledam ponovo, pa onda odlučim šta ću sa preostalim stvarima - da li su vredne čuvanja.
Dotle se i onako već desi nešto novo u mom životu, jer ja ne mirujem, volim dinamiku. Uvek sam našla spas u radu i duženju sa ljudima.
 
imam razne rituale i oni za mene imaju veliku simbolicku vrednost.
al' ne osecam se nesto pobedonosno dok ih upraznjavam, naprotiv...
gotovo uvek brisem broj i sve poruke.
poslednji put sam izbrisala slike iz telefona...
imala sam magnet za frizider koji mi je dao bivsi i kad smo raskinuli potavila ga naopako. neko ga je uvek namestao, a ja ga uvek vracala naopako. sve dok jednog dana nisam pocela da se smejem sama sebi...i postavila ga na ugao od 90 stepeni...za pocetak... :)

shiroko rodjaci:))))
 

Back
Top