Da li bi letovali u Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

risim

Primećen član
Poruka
830
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!
 
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!



Ratovali smo mi sa Nemcima, Italijanima, Bugarima, Turcima itd. pa ih ne zaobilazimo u licnim potrebama, zasto bi Hrvatsku ? Nista te bolje nece primiti i ugostiti "drugo oko u glavi" tj. crnogorci. Sve iskljucivo zavisi od imovinskih prilika, neko ce na Dunav a neko na Azurnu, a ostali ce od Turske i Egipta, preko CG i Hrvatske do Italije i Spanije.

Opatija :super:
 
Poslednja izmena:
http://www.electronic-research.com/srbi-se-vracaju-na-jadran/


Prema podacima Ministarstva turizma, lani je na našoj obali ljetovalo 77 tisuća državljana Srbije, a ove godine taj bi se broj trebao kretati oko sto tisuća. Informacije o novim JAT-ovim letovima iz Beograda u Pulu koji su već rasprodani do kraja kolovoza, potražnji za autobusnom kartom više na relaciji Beograd - Pula ili za vlak iz Srbije do Splita i Rijeke podjednako su razveselile turističke djelatnike s obje strane.

Onom luđaku Slobi Miloševiću vi Hrvati bi nasred Ilice trebali podići spomenik jer je rasturajući Jugoslaviju od Hrvatske napravio najljepšu državu u Europi - izjavio je srpski turistički djelatnik koji u našu zemlju uspijeva poslati sve više turista s istoka.
__________________________________________________________________________________________-


ja već danima čekam kad će netko postaviti temu tipa: opet ustaše napadaju srpske turiste a ono ćorak :cool:
 
Ma jok, to je samo u pred-sezoni i tome ako dodamo po jedan spaljeni autobus godisnje, mislim da je dovoljno ;)

p.s. verovatno ste za vreme NDH ostali u lepom secanju svih Beogradjana (NDH bila do Zemuna), pa vam se i dan danas tako rado vracaju u goste ;) :P LOL

s obzirom na genetsko ustaštvo hrvata i odgajanje beba sa kamom u zubima umjesto dude, cifra od 100,000 srba(turista) trenutno u hrvatskoj je pozamašna a broj napada u zadnje vrijeme gotovo jednak nuli ;)

napredujemo :cool:
 
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!

Bih da imam pare... Mada, koliko bi potrosio u HR ili CG, potrosio bih i u Grckoj ili Egiptu... Skupi su u pm:bye:
 
s obzirom na genetsko ustaštvo hrvata i odgajanje beba sa kamom u zubima umjesto dude, cifra od 100,000 srba(turista) trenutno u hrvatskoj je pozamašna a broj napada u zadnje vrijeme gotovo jednak nuli ;)

napredujemo :cool:

Ne slece JAT dzaba u Pulu, a ne u Split ;) ... mislim da ce Trst biti opet najbliza destinacija JATa Hrvatskoj :P ipak su tu granica i karabinjeri da zastite srpsku nejac od krvozednih ustasa :P LOL :rotf:
 
Dosta ljudi čujem da se spremaju da idu ili su već bili na letovanju u Hrvatskoj, mi Srbi definitivno nismo naučili lekciju, izgleda da nam ni Jasenovac ni Oluja nisu otvorili oči!!! Narod koji pravi ovakve katastrofalne greške i koji vrši nuždu na milion mrtvih i jedno pola miliona proteranih je možda i zaslužio da nestane!!! Ja nikada nebi otišao, ustvari možda nekada i odem u Istru ali samo kada bude bila Italijanska!!!

TI i nemoj.
Normalni ljudi ce da idu po celom svetu, pa i Hrvatskoj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top