KOLIKO VAM NEDOSTAJE???

enrico

Zainteresovan član
Poruka
175
Nijedna osoba nije kompletna i savrshena, ali svako ima u sebi neku zakrpicu perfekcije na pokvarenoj dushi za koju se ja nekako bolesno zalepim ako te minimalno poznajem. Bolesno. Prava rech. Ne mislim da je to ona prava ljubav, ali jedan njen oblik svakako jeste. Na primer, na prvi pogled sam otkinuo za ovom prichicom:
--------------------------------------------------------------------------------

PrincRima ::
Nekada davno, kada smo moj brat i ja bili mali (npr ja 12, a on 7)desi se situacija da sam ja zaljubljen u izvesnu KB, drugaricu iz razreda. I jednoga dana zvoni telefon. ja u kupatilu i cujem njega kako se javlja i kako kaze : "ne mozes sada...bata kaki". Ne verujuci sta cujem, pitam ga ko je bio. Naravno...KB.
Nakon sto su me povratili iz nesvesti i nakon visegodisnjeg lecenja izazvanog mojim psihoticnim ponasanjem i iskazanom zeljom da ubijem najblizeg svog, doveden sam do takvog stadijuma tolerancije i razumevanja da mi ne presotaje nista drugo nego da ti cestitam na ispravnom potezu. Iskrenost pre svega.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je bio jedan od glavnih povoda da nastavim da visim okolo... Kasnije sam naleteo na sledece topice:


Moze li striptizeta biti dobra supruga? :wink:
Da li devojke brijaju picu zato sto zele ili sto moraju? :wink:
Koga biste od Holivudskih lepotica povalili? 8)
Ne znam sta da radim, imate li savet :twisted:
DA LI BI STE SE FOTOGRAFISALE ZA PLAYBOY ? :D
Gledanje u oci za vreme oralnog sexa :shock:
Seks sa zivotinjama :?
ZASTO ONI NE VOLE NEVINE DEVOJKE? 8)
HIMENOPLASTIKA (vracanje nevinosti hiruskim putem) ??? :shock:
Smanjio mi se penis :shock:
Raste mi penis 8)
ZASTO DEVOJKE, ZENE NE VOLE ORALNI SEX? :wink:
ZASTO JE CURAMA TESKO DA SE ODLUCE NA SEX NA JEDNU NOC? :shock:
foliranje orgazma 8)
SEX vezanih ociju 8)
Sex u kancelariji (nemoralno ili moralno) :roll:
PREVARA-da li je strasna ako niko ne sazna za nju? :?:
Da li se palite na miris kože ? :(
Ko se nocas sexao? :)
dali je analno banalno i oralno moralno :shock:
inteligencija vs potencija :evil:
Crnke ili Plavuse ? Ko je bolji u krevetu? :idea:

i josh uuuhhhuuuuhhhuu!!!


Sve u svemu, pokushano da se sumira u:
kompilacija bola 8)
kompilacija bola 2-rasplet 8)


Ovde, na ovom forumchicu, sam naleteo na SVE shto je moglo da se naleti u sharenilu lichnosti kod nas(osim na one udarnike koji od neprestanog sexualnog rada nemaju vremena da se jave, pff), varijetet sexualnih sklonosti, dupli nickovi, lovachke priche, sve rupe popunjene, sav nameshtaj overen, zivotinje sodomizirane, platonska ljubav, medjupolna izmaglica, nozevi u ledjima, poharana ognjishta, nesigurnost, agresivnost, poeziju, ogorchenost, iskrenost, nepristojnost, mutaciju, strahove, bajke, trice, greh, stil, bes, mulj, budj, sve, bash sve... Kao da sam upoznao ceo svet i imao priliku da diskutujem s njim u poslednje vreme. Oprosticete mi zbog ovog patetikoidnog ispada, ali cini mi se da sam se zaljubio u sve, koji ste ovde sada, koji ste bili i koji cete tek da dodjete. Hvala vam shto ste mi dozvolili da upoznam one strane vase licnosti koje ne pokazujete bash svima van ove pozornice. Prisvojio sam vas...

A kada upoznate nekog, kad vam se neko iskreno otvori i natera vas da ga volite, imate li onaj osecaj, kasnije, dok niste sa njim, kad prekinete SVAKI kontakt iz bilo kog razloga, da vam neki mali, naizgled nebitan, delic njihove lichnosti strashno nedostaje?! Imate ispraznjenu fioku koja je nekad bila puna prljavog vesha, ali skupog... Shta da radite kad vam neko nedostaje, a definitivno ga vishe nema...
 
Ma kako god bilo zeznuto, treba da se ide dalje za sve u zivotu...mozda cesh da napravish sebi pomoc u nekoj drugoj osobi...nije nikada isto ni sa istom osobom, al`...traziti dalje...nedostajanje kako god okrenesh prestaje sa vremenom...i josh jedna pricha u ovom ludom svetu...i ja sam ovde prochitao svashta, i prochitacu josh koje chega, samo kad budem imao vishe vremena...
Iskustva ljudi ovde koncentrovano nakucana su prava stvar...
Ziveo :wink:
 
jedino tebe nema,a samo ti postojis... verovatno suvise cest osecaj u svakome od nas, kao i sve prihvatis i to i nastavis dalje gde uvek postoji jos neka osoba koja ce ti u zivotu bar po neki put nedostajati... praznina-ispunjenje, ali svaki sledeci put ostane onaj mali deo praznine koji ostane neispunjen...
 
milence:
Negress:
tebi samo nedostaje deo svoga srca koji si poklonio!
egoističko shvatanje, ali svi smo mi egoisti na neki način!

Ali problem je ako ti ponestane srca za davanje ubuduce! Niko nije toliko shirokogrud da bi voleo ceo svet! A ima ih koji to zele...Beznadno...

ali ti daješ i uzimaš, i tako se valjda sve nekako skrpi! kao sto neko reče neko koga si voleo uvek ce biti tu.....
 
Cuj... Da li mi nedostaje?!
Ja ne znam kako se to zove, ali znam da postoji potpuno prazan prostor... Znas kao to izgleda... Napravis mali prostor u zemlji i zasadis biljku... Naravno, ona raste i siri se zauzimajuci sve veci prostor... I onda se nesto desi i biljka bude iscupana... Rupa koja ostaje je ogromna... I ne postoji nista sto je moze popuniti. Jedino je moguce da se zasade neke sasvim druge biljke pored i potisnu prazan prostor. Samo sto je potrebno vreme da one dovoljno porastu... A ja jos ne znam ni kako da pronadjem one koje ce se primiti...
 
e rasplakachu se :) necu bash ali ide ka tome
na post!!!!!! :) :) :*

enrico:
A kada upoznate nekog, kad vam se neko iskreno otvori i natera vas da ga volite, imate li onaj osecaj, kasnije, dok niste sa njim, kad prekinete SVAKI kontakt iz bilo kog razloga, da vam neki mali, naizgled nebitan, delic njihove lichnosti strashno nedostaje?! Imate ispraznjenu fioku koja je nekad bila puna prljavog vesha, ali skupog... Shta da radite kad vam neko nedostaje, a definitivno ga vishe nema...

ne znam da mi nedostaje..ali sam nekako nenormalna...i kad se sluchajno pojavi opet sam bolje :) i to traje 2 dana...pa dok se opet ne pojavi...a u medjuvremenu se krpim nekako...to je moj model za takve likove.
 
iluzionista:
cLick - OR - Die:
frajer_:
Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli


A ponekad se chovek izgubi kada ga se neko odrekne. Pada$... pada$.... i dok pada$ razmi$lja$ da li da se docheka$ na glavu, na dupe ili na noge... 8)

Obicno je to na glavu. I duze vreme osecas posledice...

Ali, ako vec znash da cesh posledice osecati predugo? Shta onda? Nema pomoci?
 
enrico:
iluzionista:
cLick - OR - Die:
frajer_:
Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli


A ponekad se chovek izgubi kada ga se neko odrekne. Pada$... pada$.... i dok pada$ razmi$lja$ da li da se docheka$ na glavu, na dupe ili na noge... 8)

Obicno je to na glavu. I duze vreme osecas posledice...

Ali, ako vec znash da cesh posledice osecati predugo? Shta onda? Nema pomoci?

Ima... Sve prolazi.. Kad-tad.
 
iluzionista:
enrico:
iluzionista:
cLick - OR - Die:
frajer_:
Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli


A ponekad se chovek izgubi kada ga se neko odrekne. Pada$... pada$.... i dok pada$ razmi$lja$ da li da se docheka$ na glavu, na dupe ili na noge... 8)

Obicno je to na glavu. I duze vreme osecas posledice...

Ali, ako vec znash da cesh posledice osecati predugo? Shta onda? Nema pomoci?

Ima... Sve prolazi.. Kad-tad.


Na svu srecu mozak je mekano tkivo, a i zhivot je suvi$e brz da bi se neki bedak vrteo godinama po glavi.
Da ne pominjem da je medicina uznapredovala
8)
 

Back
Top