a sto ako te muz vara
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 272

Tema: a sto ako te muz vara

dana
    Guest

Podrazumevano a sto ako te muz vara

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pojma nemam

varao me...do prije dva mjeseca...vara mozda i sada...mrzis sebe sto ga volis,mrzis njega sto te vara i ne voli na nacin kako ti njega volis,mrzis nju,a znas da nema razloga da nju mrzis...mrzis sve ,volis njega ,volis sve ...sranje...haos..eto...

Zainteresovan član **case-problem**Nikola (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: pojma nemam

Citat Original postavio Emilija
    varao me...do prije dva mjeseca...vara mozda i sada...mrzis sebe sto ga volis,mrzis njega sto te vara i ne voli na nacin kako ti njega volis,mrzis nju,a znas da nema razloga da nju mrzis...mrzis sve ,volis njega ,volis sve ...*...haos..eto...
    Mislim da bolje psiholosko objasnjenje stanja od ovoga nisi mogla da dobijes... Ipak, predlozicu i ja nesto.

Pitaj ga zasto te vara? Imas ove opcije:

1. "Zbog razbijanja monotonije"
    Obrati te se (oboje) savetovalistu (i to pravom, a ne nama ludacima na forumu).

2. "Zbog boljeg seksa ili promene partnera zbog seksa"
    Progutaj gorku pilulu, predji preko ponosa (ako mozes) i nastavi dalje normalno, ali bude svesna da ce se to verovatno ponoviti.

3. "Zaljubio sam se."
    Ako imas decu, ili ga jednostavno volis toliko da smatras da bi rasturanje bilo najgore resenje, pokusaj da sacekas da se ohladi. Ako NE, onda mislim da vam je razvod sasvim solidno resenje.

4. "Treba mi osecaj superiornosti."
    Muz treba da ti se obrati decjem psihologu

Sve ove mogucnosti su potpuno generalizovane, a posto mrzim da generalizujem po proseku koji kao takav ne postoji, drugi put kad pocnes ovakvu temu, objasni nesto vise o odnosima izmedju NJEGA i TEBE (ako se o tvom muzu radi).

sanja-gd
    Guest

Podrazumevano evo zasto te vara

Zbog toga sto je to sastavni deo zivota. Kao kad bi pitala zasto moj muz jede? Panika, covek jede svaki dan! Jede, naravno, i kad se zasiti prestane. Spava, a kad se naspava probudi se. Tako i ovo, zeli te, a kad prestane, pozeli drugu. Sta je prirodnije od toga?
    Ljubav sa tim nema veze. Moze da te voli ali da zeli drugu. Cini mi se zanimljivijom tema: zasto nas nasi muzevi varaju a o tome cute ili lazu? To je uvredfljivije nego sama cinjenica da vara...

Podrazumevano

covek u svom zivotu pozeli hiljade zena, barem jedno pola milijarde bi da mazne, al smo ljudi, nismo zivotinje, odgovorni smo za to sto cinimo a svest nam je iznad instinkta (valjda). jedna zena u srcu, jedna zena u krevetu, biti obecan i predat jednoj zeni cast je muskarcu koji je voli.

badboy
    Guest

Podrazumevano

Mislim da je najbolje da i ti njega varas, onda ces ziveti normalnim zivotom

mala1983bgd
    Guest

Podrazumevano

Reci mu da i ti imas nekoga , cisto da vidis kako ce da reaguje...Predlozi mu i razvod, opet sa istim ciljem...Ako prihvati predlog, znaces koliko je to ozbiljno...

onda JA
    Guest

Podrazumevano

progutaj i teraj dalje..., naravno ako tebi nesto znaci da si pored njega

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ugushi ga jastukom na spavanju..!

Ističe se
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Citat Original postavio badboy
    e moj ti...bash si joj lepo rekao..to je normalan zivot...pa jeste,ali u mexichkim serijama..

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio badboy
    Hahaha... pa sta je tu normalan zivot? Zasto su zajedno ako ce jedno drugo da varaju?
    Daaaaj...... pa to nikako ne moze da bude normalno ili je sada to moderno doba da je "in" vencati se, pa napraviti porodicu i onda svrljati okolo..? FUJ!!!! :x

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

svako nekog vara, ali ne zna da zapravo sam sebe vara ( u tome je poenta )

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Margott

Citat Original postavio Margott
    ugushi ga jastukom na spavanju..!
    KRALJICEEE...

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano varanje

Citat Original postavio kosmopolit
    hm...pa ja sam prevarena zena...i sta sad...volim ga da budem iskrena,ali,meni se ne dopada sad ono kao''imperija uzvraca udarac'',mada prvo sto mi je bilo na pameti,e sada cu ja tebi vala pokazati...Drug mi kaze,prevari i ti njega,bolje ces ga shvatiti...Ma daj,sta ima ja tu da shvatam,...meni je sex sa njim najljepsi,on me najvise privlaci od svih muskaraca,on zna sta ja volim,a i zasto sam se kog djavola udavala,da bih se tucala sa drugim muskarcima...ali ako se desi susret...hm,ovog puta cu dobro da razmislim

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano Re: varanje

Citat Original postavio Emilija
    hm...pa ja sam prevarena zena...i sta sad...volim ga da budem iskrena,ali,meni se ne dopada sad ono kao''imperija uzvraca udarac'',mada prvo sto mi je bilo na pameti,e sada cu ja tebi vala pokazati...Drug mi kaze,prevari i ti njega,bolje ces ga shvatiti...Ma daj,sta ima ja tu da shvatam,...meni je sex sa njim najljepsi,on me najvise privlaci od svih muskaraca,on zna sta ja volim,a i zasto sam se kog djavola udavala,da bih se tucala sa drugim muskarcima...ali ako se desi susret...hm,ovog puta cu dobro da razmislim

nemoj mene zaobici, shvatices i razumeces onda sta si sve propustila u zivotu, probudicu tvoje uspavano telo, pokazacu ti kako da zivis ... i da se boris :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    01.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

pa ako me muz prevari kad se budem udala, nema tu sta da se oprasta, sto bi rekli nasi ljudi posle jebanja nema kajanja

FACA
    Guest

Podrazumevano

AKO TE MUZ VARA,POMOCICU TI DA MU SE OSVETIS. ZORO OSVETNIK

Hajdi
    Guest

Podrazumevano Re: a sto ako te muz vara

Ja sam posle pola godine braka otkrila da me muz vara.Jos mesec dana sam pokusavala da spasem brak, a onda shvatila da to jednostavno ne ide, izgubis poverenje, postovanje, cim kasni 5 min. pitas se gde je i skim je i sve postaje pravo mucenje i onda sama ljubav jednostavno nije dovoljna. Ako oni nisu u stanju da cene nase kvalitete, zasto bi mi trpele njihove nekvalitete??!! Ja sam se razvela i mogu ti reci da sam prosla i jos prolazim kroz groznu fazu, ali opet mogu da idem uzdignute glave, da me prijatelji i poznanici ne sazaljevaju i ne sapucu iza mojih ledja. Sad, mi nismo imali dece, pa je mozda bilo lakse odluciti se na taj korak, sa decom je to ipak komplikovanije. I da...nisam izgubila nadu da cu naci pravog. Pozdrav!!!

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Vec poslije pola godine braka, otkrila si da te muz vara...??? Pa, kad je onda poceo...? :shock:
    Nije mi jasno zasto se onda uopste zenio... :?

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

mora da je imao dobar razlog :wink:

Hajdi
    Guest

Podrazumevano

mora da je imao dobar razlog :wink:
    Ma, kakav razlog!!! On je jednostavno takav, varace svaku pa da se ozeni jos deset puta. Krivo mi je samo sto sam bila tolika curka pa to nisam ranije videla!!!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

nista zato, preziveces vec ti to ...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Gazdarica
    Vec poslije pola godine braka, otkrila si da te muz vara...??? Pa, kad je onda poceo...? :shock:
    Nije mi jasno zasto se onda uopste zenio... :?
    Pa to se svi sad pitamo: sto se zenio??? I veruj mi, posle svega sto mi se izdogadjalo cula sam jos za more maltene identicnih slucajeva, samo sto zene cute i trpe, sto zbog sramote da se tako brzo razvedu, sto zbog materijalne zavisnosti, straha od samoce, nedostatka podrske roditelja... Ja sam bar sa tih strana imala srece i skinula sam bedu sa vrata. Sto se desilo, desilo se, verovatno sam zbog neceg morala da prodjem kroz sve to, bilo je jezivo, ali vreme ipak na kraju izleci rane. Ja nisam verovala kad su mi govorili, ali tako je!!

hajdi
    Guest

Podrazumevano

nista zato, preziveces vec ti to ...
    Ja sam prezivela!!! Zato i kazem da je najbolje u startu sve preseci, pogaca kad pukne vise se ne spaja!!!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

i sta sad imas u planu ?

Slične teme

1. Da li me vara?
    Autor gazela u forumu Žene