Intel modem

S

Steve D.

Gost
Kupio sam pre neki dan Intel modem(hard,56k PCI ambient,v.92),ali radi mi vrlo sporo(32-33kb/s).Driver sam instalirao sa diska dobijenog uz modem,posle sam probao da ga update-ujem,ali opet ista prica.Inace,centrala mi je digitalna i sa ranijim modemom (Lucent soft.)sam imao vezu 45-46kb/s.Upisao sam atx3 i sve bi trebalo da je podeseno kako treba.Da li je problem u driveru ili sta?
 
Steve D.:
Kupio sam pre neki dan Intel modem(hard,56k PCI ambient,v.92),ali radi mi vrlo sporo(32-33kb/s).Driver sam instalirao sa diska dobijenog uz modem,posle sam probao da ga update-ujem,ali opet ista prica.Inace,centrala mi je digitalna i sa ranijim modemom (Lucent soft.)sam imao vezu 45-46kb/s.Upisao sam atx3 i sve bi trebalo da je podeseno kako treba.Da li je problem u driveru ili sta?

ma to ti je samo brzina konekcije koja bas i nema veze sa "brzinom"!!! Pogledaj kolika ti je brzina downloada ako ti je ona dobra onda je sve OK. Primera radi meni je nekoliko puta pisalo 112 kb/s a stvarna brzina downloada mi je bila 7 kb/s sto je za nas nazalost prosek!
 
Intel se kod mene kući pokazao jako loše, prekidala se veza obavezno posle par minuta, ali kada sam vratio stari Lucent sve radi kao zmaj.
 
Ma ja sam imam stalno frku sa brzinom.Na kraju sam saznao da iako imam digitalnu centralu,jednu tel.liniju koristi vise korisnika sto drasticno utice na brzinu,/tzv PCM uredjaji/.Ja imam 26.4Kb/s,a moj drug 14.4Kb/s,a sto se tice downloada prosek mi je 2.9-3.0Kb/s
 

Back
Top