Doktorat

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.


Mene bi zanimalo kako posle da se otarasim takvog jednog...:think:
p.s. nema skole. ili jesi il' mu visi
 
Mislim da gresis. Jeste to sasvim prirodna stvar, ali je ljudsko telo nevidjeno kompleksan mehanizam, sa hiljadama sakrivenih (i nekoliko ociglednih) dugmica... pa sad zamisli sta sve moze da se radi ... i kolko stvari ti ne padne na pamet da uradish, jer ni ne znas sta sve postoji...
 
Naravno muvalo.
Kao sto majstori borilackih vestina tacno gde i kojom snagom udariti da se protivnik onesposobi, paralise ili ubije.
Mislim da je to moguce nauciti u slucaju ovih "dama"
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.

To su neke moderne gejse:?
 
u bre
to me sad podseti
u nekim emisijama sam vidjala neku zensku koja stalno promovise
(da ne kazem PiaRise)
neku satro skolu za dame gde one jel' te
uce o stilu, sminkanju, hodu, smejanju, ponasanju u drustvu...
to ti je to
i u Beogradu je
(mozda nije prica za TV da uce i tajne sexa...one su dame)
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.
isla bih,volela bih da naucim tajne polu profi striptiza (znaci da ne budem smesna sebi-to je valjda samopouzdanje?:think:)
ako je preskupo naravno toliko luda bas nisam,ali u principu nemam nista protiv
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks. E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.
Koja si ti KRALJICA! :heart:

:super: :klap:
 
31818055rh9.png

Doktorirao odavno:klap:
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.

Daj adresu!
 
Profesor Aprilko Ajkulić tvrdi da Krstarovo svoj duhovni procvat duguje obliku pubičnih dlačica svojih žena.

Obrnuti trougao je najpoželjniji i najrasprostranjeniji u zemlji zalazećeg sunca. On odlikuje žene koje koje su požrtvovane majke, verne supruge i brižne kćeri. Žena s pi.čkicom u obliku delte, s masonskim trouglom iz kojeg viri njeno svevideće okce, s crnim rundavim poljem koje podseća na senku piramide gledanu s oblaka, pomogla je da Krstarovo zahvati sveopšta kulturna i seksualna revolucija, i tako postane slavna i veličanstvena zemlja.

Posle dugih proučavanja Aprilko Ajkulić je žene podelio na pet tipova:

One neverne imaju runo oblika leptirovih krila. Slika runa među nogama određuje njihov karakter - nestalne su a vetar lakomislenosti nosi ih s cveta na cvet. Čak i kad ih vešti lovac uhvati u svoju mrežicu, njihova žudnja za lepršanjem nikad ne prestaje.

Izdužen ili eliptičan oblik, takozvani "trešnjev i sherry list" ukazuje na sklonost ka bankarskim poslovima. Njihove vlasnice su štedljive i proračunate. Nikad ne vrište niti ujedaju i ne trpaju u usta šta im se nađe pod rukom. Osim toga inteligentne su i lepo pevaju.

Najređe su "itami sinđu" ili "tufnaste", kod kojih dlačice rastu kao veliki dlakavi mladeži. Kod njih je izražen talenat za umetnost i modu.

Za krstarovske muškarce su najpogubnije žene s pubičnim krznom duguljastim kao reka. One se u naletu nekontrolisane strasti zaljubljuju na prvi pogled. "Takve ne vole da sede kod kuće, ni kad se oženite s njima", zaključuje profesor.

Ako žena napravi onu donju frizuricu u obliku paunovog repa? Da li je žena s dlačicama fazoniranim kao zvezda petokraka nepokolebljiva i privržena svojoj ideji? Nemačka manekenka Hanižur Štuka-Meseršmit, na privremenom radu u francuskoj, koja reklamira donje rublje, oblikovala je dlačice u kukasti krst - ne da bi odala poštu nacizmu već da bi, imajući na umu firerovu visoko podignutu ruku, ohrabrila i onaj drugi pozdrav koji, dizanjem, upućuje muškarac ženi.
 
Poslednja izmena:
Interesantan kurs!
Mada je retko ko 'gadljiv' na lovu, ima ovde i mnogo vise od samog cilja.
Ako je kurs zaista toliko otvoren za razne teme -isla bih!
Saaamoooo, da li bih svoje umece,posle diplome plasirala na jednu metu ...e to je pitanje.
 
Ja bih, posto sam pstala malo muskaracasta poskednjih godina, samo su muskarci oko mene, pa evoluiram..regresivno, nazalost.

A gledala sam tu emisju kad se reklamirala ta Beogradska skola...umece lagane konverzacije izgleda ovako: Devojka sedi kao da ima sipku u ledjima i sirom otvara usta da bi se lepo cula sva slova koja izgovara i pri tom se smesi kao lutka, bez obzira da li je neko nesto rekao. Mislim da sam 10 puta vise prirodno obdarena za laganu konverzaciju.
Ne znam da li je to skola za dame ili institut za robotiku..

:D
 
Ja bih, posto sam pstala malo muskaracasta poskednjih godina, samo su muskarci oko mene, pa evoluiram..regresivno, nazalost.

A gledala sam tu emisju kad se reklamirala ta Beogradska skola...umece lagane konverzacije izgleda ovako: Devojka sedi kao da ima sipku u ledjima i sirom otvara usta da bi se lepo cula sva slova koja izgovara i pri tom se smesi kao lutka, bez obzira da li je neko nesto rekao. Mislim da sam 10 puta vise prirodno obdarena za laganu konverzaciju.
Ne znam da li je to skola za dame ili institut za robotiku..

:D

:rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
Zato ce one da ulove one sa dijamantima, avionima i naftom:sad2:
 
aaaaaaaaa...........jel ograničena starosna dob na tom kursu......:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

ako me nema dugo...otišla sam da se samoubijem.......:mrgreen:čovoče šta
još neću čuti i videti................:dash:
 
Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs :lol:
Ja bih isla, ako nije odvec skupo.

Sta bre da se upisujem? Ja mogu da predajem. :mrgreen:
 

Back
Top