Doktorat
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: Doktorat

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Doktorat

Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
    E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs
    Ja bih isla, ako nije odvec skupo.

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

Podrazumevano Re: Doktorat

Citat Original postavio muvalo Pogledaj poruku
    Opet sam citala zenske casopise
    zašto, o zašto?

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zato sto je forum postao ozbiljan, a mojoj infantilnoj prirodi su potrebne senzacije!

Zainteresovan član malo parce pizze (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Reputaciona moć
    39

Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks.
    E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs

Mene bi zanimalo kako posle da se otarasim takvog jednog...
    p.s. nema skole. ili jesi il' mu visi

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Mislim da gresis. Jeste to sasvim prirodna stvar, ali je ljudsko telo nevidjeno kompleksan mehanizam, sa hiljadama sakrivenih (i nekoliko ociglednih) dugmica... pa sad zamisli sta sve moze da se radi ... i kolko stvari ti ne padne na pamet da uradish, jer ni ne znas sta sve postoji...

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Naravno muvalo.
    Kao sto majstori borilackih vestina tacno gde i kojom snagom udariti da se protivnik onesposobi, paralise ili ubije.
    Mislim da je to moguce nauciti u slucaju ovih "dama"

Ističe se
    Učlanjen
    24.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    62

To su neke moderne gejse:?

Cheersy nije na forumu
    ๏̯͡๏ ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ ٩(͡๏̯͡๏)۶ ٩(●̮̮̃ ●̃)۶
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

u bre
    to me sad podseti
    u nekim emisijama sam vidjala neku zensku koja stalno promovise
    (da ne kazem PiaRise)
    neku satro skolu za dame gde one jel' te
    uce o stilu, sminkanju, hodu, smejanju, ponasanju u drustvu...
    to ti je to
    i u Beogradu je
    (mozda nije prica za TV da uce i tajne sexa...one su dame)

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A jel Zagor, duh sa sjekirom ikad imao neku devojku.
    Ja koliko se secam, nijeda ga nije uspela zavesti

Cheersy nije na forumu
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

a neee
    on nije imao devojku
    on je imao Cika

Cheersy nije na forumu
    Domaćin
    Učlanjen
    11.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    81

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

isla bih,volela bih da naucim tajne polu profi striptiza (znaci da ne budem smesna sebi-to je valjda samopouzdanje?)
    ako je preskupo naravno toliko luda bas nisam,ali u principu nemam nista protiv

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Opet sam citala zenske casopise: u Moskvi postoje skole za zavodnice, to jest za udavace - one sto hvataju likove sa avionima, naftom i dijamantima. Kursevi su o svemu - od toga kako muskarca treba pogledati, preko umeca lagane konverzacije, do seksualnih tehnika (razne metode treniranja vaginalnih misica) sa posebnim osvrtom na oralni seks. E sad, ja ne znam da l' to postoji u Srbiji, ali nije ni bitno... da li bi ste vi pohadjale ovakav "univerzitet"? I ako je vas odgovor DA, sta bi ste tacno volele da naucite, i kakvu biste promenu u svom zivotu ocekivale nakon treninga? Ne mora celo skolovanje, moze samo poneki kurs
    Koja si ti KRALJICA!

Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Doktorirao odavno

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Daj adresu!

Moderator Borac za prava zivotinja (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    96
    Reputaciona moć
    4353

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Profesor Aprilko Ajkulić tvrdi da Krstarovo svoj duhovni procvat duguje obliku pubičnih dlačica svojih žena.

Obrnuti trougao je najpoželjniji i najrasprostranjeniji u zemlji zalazećeg sunca. On odlikuje žene koje koje su požrtvovane majke, verne supruge i brižne kćeri. Žena s pi.čkicom u obliku delte, s masonskim trouglom iz kojeg viri njeno svevideće okce, s crnim rundavim poljem koje podseća na senku piramide gledanu s oblaka, pomogla je da Krstarovo zahvati sveopšta kulturna i seksualna revolucija, i tako postane slavna i veličanstvena zemlja.

Posle dugih proučavanja Aprilko Ajkulić je žene podelio na pet tipova:

One neverne imaju runo oblika leptirovih krila. Slika runa među nogama određuje njihov karakter - nestalne su a vetar lakomislenosti nosi ih s cveta na cvet. Čak i kad ih vešti lovac uhvati u svoju mrežicu, njihova žudnja za lepršanjem nikad ne prestaje.

Izdužen ili eliptičan oblik, takozvani "trešnjev i sherry list" ukazuje na sklonost ka bankarskim poslovima. Njihove vlasnice su štedljive i proračunate. Nikad ne vrište niti ujedaju i ne trpaju u usta šta im se nađe pod rukom. Osim toga inteligentne su i lepo pevaju.

Najređe su "itami sinđu" ili "tufnaste", kod kojih dlačice rastu kao veliki dlakavi mladeži. Kod njih je izražen talenat za umetnost i modu.

Za krstarovske muškarce su najpogubnije žene s pubičnim krznom duguljastim kao reka. One se u naletu nekontrolisane strasti zaljubljuju na prvi pogled. "Takve ne vole da sede kod kuće, ni kad se oženite s njima", zaključuje profesor.

Ako žena napravi onu donju frizuricu u obliku paunovog repa? Da li je žena s dlačicama fazoniranim kao zvezda petokraka nepokolebljiva i privržena svojoj ideji? Nemačka manekenka Hanižur Štuka-Meseršmit, na privremenom radu u francuskoj, koja reklamira donje rublje, oblikovala je dlačice u kukasti krst - ne da bi odala poštu nacizmu već da bi, imajući na umu firerovu visoko podignutu ruku, ohrabrila i onaj drugi pozdrav koji, dizanjem, upućuje muškarac ženi.
    Poslednji put ažurirao/la kojote : 28.07.2008. u 19:48
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Početnik osmehbezbermuda (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Interesantan kurs!
    Mada je retko ko 'gadljiv' na lovu, ima ovde i mnogo vise od samog cilja.
    Ako je kurs zaista toliko otvoren za razne teme -isla bih!
    Saaamoooo, da li bih svoje umece,posle diplome plasirala na jednu metu ...e to je pitanje.

Veoma poznat ZvezdanKa (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    304

Ja bih, posto sam pstala malo muskaracasta poskednjih godina, samo su muskarci oko mene, pa evoluiram..regresivno, nazalost.

A gledala sam tu emisju kad se reklamirala ta Beogradska skola...umece lagane konverzacije izgleda ovako: Devojka sedi kao da ima sipku u ledjima i sirom otvara usta da bi se lepo cula sva slova koja izgovara i pri tom se smesi kao lutka, bez obzira da li je neko nesto rekao. Mislim da sam 10 puta vise prirodno obdarena za laganu konverzaciju.
    Ne znam da li je to skola za dame ili institut za robotiku..

Početnik osmehbezbermuda (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Za nasu Skolu za dame,to je tacno!
    Skroz su promasili temu!

Iskusan
    Učlanjen
    03.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ZvezdanKa Pogledaj poruku
    Ja bih, posto sam pstala malo muskaracasta poskednjih godina, samo su muskarci oko mene, pa evoluiram..regresivno, nazalost.

A gledala sam tu emisju kad se reklamirala ta Beogradska skola...umece lagane konverzacije izgleda ovako: Devojka sedi kao da ima sipku u ledjima i sirom otvara usta da bi se lepo cula sva slova koja izgovara i pri tom se smesi kao lutka, bez obzira da li je neko nesto rekao. Mislim da sam 10 puta vise prirodno obdarena za laganu konverzaciju.
    Ne znam da li je to skola za dame ili institut za robotiku..

Zato ce one da ulove one sa dijamantima, avionima i naftom

Stara legenda Affro* (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3899

aaaaaaaaa...........jel ograničena starosna dob na tom kursu......

ako me nema dugo...otišla sam da se samoubijem.......čovoče šta
    još neću čuti i videti................

Gost 131338 nije na forumu
    Some folks call it a sling blade, I call it a kaiser blade...
    Domaćin
    Učlanjen
    15.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sta bre da se upisujem? Ja mogu da predajem.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Naravno muvalo.
    Kao sto majstori borilackih vestina tacno gde i kojom snagom udariti da se protivnik onesposobi, paralise ili ubije.
    Mislim da je to moguce nauciti u slucaju ovih "dama"
    Ma, znam, ali ipak bi trebao da se otvori i kurs kako se posle otarasiti...kad se pokaže...

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio UnBesoDeDesayuno Pogledaj poruku
    Sta bre da se upisujem? Ja mogu da predajem.
    aaa...certifikati? ne meres bez certifikata...

Slične teme

1. Zena, dete i doktorat
    Autor webhanuma u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.03.2007., 13:51
  2. Doktorat u USA ili UK
    Autor Fox_Trot u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 03.06.2004., 10:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor