WoW Burning Crusade - problem sa instalacijom

ljanski

Početnik
Poruka
6
Imam problem kod instalacije Burning Crusade. Stalno zaglavi kod drugog instalacionog diska ( na 27% ). Pokusao sam sa tri originalne instalacije, a pre par dana sam kupio i svoj komplet (4 CD-a), probao sam i da napravim image diskova i pustio instalaciju koristeci deamon tools (virtual drive) - i opet isto !!! Ne znam vise sta da radim pa se nadam da ce mi neko pomoci.

Unapred hvala.
Mica
PS: imam instaliran WoW sa originalnih diskova.
 
Imam XP pro SP2.
Da bi se igralo na bilo kom serveru, originalnom ili ne, treba da se ima account na tom serveru. Ali uslov pre svih uslova je (bar ja tako mislim) da se instalira igrica na lokalnom PC-u. Registracija i ukucavanje authentication key-a za igranje na orig. serveru ide posle (može i u toku instalacije, ali nije bitno) a za druge servere i ne treba key.
Što je najgore, negde sam video da taj problem instalacije postoji kod brdo ljudi, ali ubi' me ako znam gde sam video, u nekom FAQ-u igrice, ili forumu,... veze nemam.
 
Ma ne, imam original. Kupio sam kod ozbiljne firme, proverene već od ranije.

Problem je u tome što neće da prodje instalacija igrice. A to što sam gore opisivao (koliko sam znao) igranje na originalnom serveru ili drugom nekom je bilo samo u cilju da eventualno nekom možda to znači nešto, u smislu da prepozna neku moju grešku ili da pomogne u rešavanju problema.
 
eee a dal meni neko mozhe pomoci..... Instal wow i tbc..i ubacim patcewe...shta onda treba da radim??jel samo da promenim realm listu..poshto igram na privatnim serwerima..ili shta josh??poshto nece da radi izbacuje wrong pass i acc..odg pls:(

Nadjes neki privatni server koji ti deluje dobro..napravis acc na njemu..iskopiras realm u fajl
realmlist i picis normalno wow ;)
 
Imam problem kod instalacije Burning Crusade. Stalno zaglavi kod drugog instalacionog diska ( na 27% ). Pokusao sam sa tri originalne instalacije, a pre par dana sam kupio i svoj komplet (4 CD-a), probao sam i da napravim image diskova i pustio instalaciju koristeci deamon tools (virtual drive) - i opet isto !!! Ne znam vise sta da radim pa se nadam da ce mi neko pomoci.

Unapred hvala.
Mica
PS: imam instaliran WoW sa originalnih diskova.

a sto jednostavno ne odes kod ortaka koji ima instaliran BC i jednostavno copy/paste
posto igra i onako nema sistemskih fajlova
 
aa bre nema nikakve veze ***,UZMI PIRATE BRE SKINI ***,Meni je obicno trazio Verzije WOW-a imas kao na fazon EU ili US,e sad ako se razlikuju diskovi onda nemozes,ucitava kao neku gresku (Barem je to bio problem kod mene),sta li vec,mada moguce i da je to problem (sjeban disk),pokusaj da reinstaliras Obican Wow pa da instaliras sve redom,ako ne radi,onda SKidaj wow preko neta (to ti je moja preporuka) Inace izmedju Pirata i orginalnog diska Nemas nikakve razlike osim taj CD Key koji dobijes neznam koliko ''Free trial''' i jos gomilu sraanja...Sve u svemu... Javi sta si uradio :neutral:
 

Back
Top