Dilema u vezi sa emotivnim vezivanjem
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: Dilema u vezi sa emotivnim vezivanjem

Nov član
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Dilema u vezi sa emotivnim vezivanjem

Zanima me da li se neko susretao sa ovakvom dilemom...
    Da li ste ikada razmisljali da pre nekog emotivnog vezivanja za neku devojku i neke duge veze, koja bi mogla jednom da se zavrsi cak i brakom, ipak treba proci neke stvari (tj. ono sto mi muskarci nazivamo „iziveti se“)? Da, slazem se, taj izraz bas ruzno zvuci, ali sta ako neko ima dilemu, kao ja, da mozda nije prosao dovoljno sto se tice devojaka (posebno sto se tice sexa sa razlicitim devojkama)? I sta ako me muci da cu mozda jednog dana kad budem u dugogodisnjem braku sa prethodno jednom istom dugogodisnjom devojkom, imati osecaj da nisam pre nje prosao dovoljno raznoraznih iskustava sa drugim devojkama? I da li je uopste neka garancija da neko nece imati u braku taj osecaj „neizivljenosti“ cak i ako je prevalio poprilican broj devojaka pre toga? Cisto da napomenem, nevinost sam izgubio sa 24 godine (to je posebna prica zasto tek tada) sa devojkom sa kojom sam bio 2 godine u vezi (a imao sam nekoliko devojaka pre toga-uglavnom extra kratkih vezica, osim jedne). I sada se plasim da se vezem ponovo za neku novu devojku (koju imam trenutno i sa kojom sam spavao), jer imam osecaj da za razliku od velike vecine mojih vrsnjaka koji su se „iziveli“ na vreme i promenili nekoliko devojaka (i iskustava i sexa sa njima), ja tek treba to da prodjem.
    Da li je neko imao takvu dilemu? I da li uopste razmisljam na pravi ili pogresan nacin?

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Podrazumevano Re: Dilema u vezi sa emotivnim vezivanjem

Delujes kao da sve znas

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

pametan si decko

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

E...bila jednom ista tema....
    ako osechash da nisi za ozbiljnu vezu, nemoj. Ako je volish, kakav ti je to zzivot bez nje? Ni hiljadu cura drugih neche imati taj osmeh, a ona che se udati za drugog.
    Pa ti vidi.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Citat Original postavio Pipi Langstrumpf Pogledaj poruku
    ...a ona che se udati za drugog.
    Pa ti vidi.

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mnogo razmisljas prijatelju.
    Ozeni se, pa nadji ljubavnicu i resena stvar

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Ne kvari decu, bre.

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    A mozze i tako, uglavnom, rezervishi na vreme...

Domaćin
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Siroti momak. A znaš šta je najgore? Svest o tome da i ona najverovatnije tako razmišlja. Ozbiljno. Misli o tome.

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nickey_bg Pogledaj poruku
    Da li ste ikada razmisljali da pre nekog emotivnog vezivanja za neku devojku i neke duge veze, koja bi mogla jednom da se zavrsi cak i brakom, ipak treba proci neke stvari (tj. ono sto mi muskarci nazivamo „iziveti se“)? Da, slazem se, taj izraz bas ruzno zvuci, ali sta ako neko ima dilemu, kao ja, da mozda nije prosao dovoljno sto se tice devojaka (posebno sto se tice sexa sa razlicitim devojkama)? I sta ako me muci da cu mozda jednog dana kad budem u dugogodisnjem braku sa prethodno jednom istom dugogodisnjom devojkom, imati osecaj da nisam pre nje prosao dovoljno raznoraznih iskustava sa drugim devojkama? I da li je uopste neka garancija da neko nece imati u braku taj osecaj „neizivljenosti“ cak i ako je prevalio poprilican broj devojaka pre toga? Cisto da napomenem, nevinost sam izgubio sa 24 godine (to je posebna prica zasto tek tada) sa devojkom sa kojom sam bio 2 godine u vezi (a imao sam nekoliko devojaka pre toga-uglavnom extra kratkih vezica, osim jedne). I sada se plasim da se vezem ponovo za neku novu devojku (koju imam trenutno i sa kojom sam spavao), jer imam osecaj da za razliku od velike vecine mojih vrsnjaka koji su se „iziveli“ na vreme i promenili nekoliko devojaka (i iskustava i sexa sa njima), ja tek treba to da prodjem.
    Da li je neko imao takvu dilemu? I da li uopste razmisljam na pravi ili pogresan nacin?
    posle prve su sve iste..zeni se i pravi decu dok si mlad

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Svi mushkarci prolaze kroz takvu dilemu. NArochito je izrazena kad su u vezama 5,6 godian i kad treba da se predje na novi nivo.
    Jeste istina da trebash da e izdivljash, ali sa druge strane morasm ti priznati da sam skoro skroz sigurna da se nikad u takvim trenucima osecati kao da jesi. Tako da ...poslushaj svoje srce...

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

A što to što planiraš da iživiš ne bi iživeo sa tom jednom?
    Šta misliš da ćeš propustiti? Triper?

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Hahhahaahhaha daj sto si takav

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    A što to što planiraš da iživiš ne bi iživeo sa tom jednom?
    Šta misliš da ćeš propustiti? Triper?
    E pa to je ona zabluda. Shvatish tek kad izgubish i kad odesh tamo gde si do skoro mislio da je ispravno...Ali tad je kasno...
    Strah je chudo.....

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Немој више да се забављаш с побожним девојкама којима је вера сурогат за секс и све ће бити у реду...

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Butterflies & Hurricane Pogledaj poruku
    E pa to je ona zabluda. Shvatish tek kad izgubish i kad odesh tamo gde si do skoro mislio da je ispravno...Ali tad je kasno...
    Strah je chudo.....
    Zabluda je verovati da na svetu postoji žensko biće sa osam telesnih otvora i da čeka samo tebe.
    Nije stvar u iživljavanju. Iživljavaš se kad si desetar u vojsci. Veza, brak... zahteva nešto drugo. Sigurno da požališ jednom. Požališ mnogo puta. Na kraju žališ non stop. Ali to ne zavisi od toga koliko si se "prethodno iživeo". Jer ne žališ "neiživljenost". Žališ što vidiš da ti se pojavljuju sede dlake. Žališ što ti je šef đubre. Žališ mnoge stvari jer osećaš da stariš i da te je život pritisao.
    A jedini strah je od vezivanja. Kada ga preboliš, odrasteš.

Elita Mannibals (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

mmm message from the dark side it is mmm

Dok ne budes siguran ne zeni se,moj savet

pricas o ciframa ??
    Nije neko merilo sto je neko se zenio 18 puta a nije znao da ostane sa jednom za ceo zivot
    gledaj na tu stranu malo..
    ...ti u jednoj devojci da nadjes sve ??
    za mene je to nemoguce jer svako ima manu jedino sto mozes jeste da je prihvatis i zivis s tom njenom nesavrsenoscu ako mozes ..
    imas mogucnosti ti/ona zeni se ili "udaj" ,to rade svi pusti ako neko prica drugo a nije smeo ovo da ti kaze.Svi su ljudi isti al sipak bato ,uzmi ono sto ti odgovara ili se skloni od nje na neko vreme ili entirely razmisli posavetuj se sa nekim ...jel dobra kao osoba = chovek posle kao zena ,ljubavn.,qve i harem klinki zeljne big cholda i sta jos...uzmi i radi kako tebi odgovara a ne jebavaj se ciframa i dal si ebac ili nisi bice toga ohoo za tebe sem ako ne radis u rudniku pa "zivis da bi radio " ili kao batler,mada ..i oni mogu sobaricu al kao rudar tesko .
    Znaci..
    upoznas devojku dobro za koliko se zabavljate polako roditelje sve kreiras fotku o njoj naravno posao i moze brak ako zivis od tudje pomoci zaebi ,moze stan i nesto malo ali ovako bzvz s tim stvarima i sve sto je oko zakona ne treba se igrati ...treba da gradis finu a posle ozbiljna, duga veza pa mozda i brak (ako nadjes devojku kako treba mozete da radite sve zajedno i kao drugari,neke egzibicije itd. )
    izbegavaj krajnost ,generalizaciju ,......... budi flexibilan sebe radi i razmisljaj sta hoces od sebe i kako,pa ce ti se to i javiti nekako ili preko neceg ,mUsli o tome jos malo ...a vamo umoci gde stignes pre braka,naravno al kako treba full power

Početnik
    Učlanjen
    22.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

e nece ti nikad biti dosta i kad se izduvas mislices da nije dovljno

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

e uvek ce biti nove tajanstvene pecine za istraziti, u to nema sumnje...lovac zivi ispod koze i tu pomoci nema...ali (sad je red da dodje i to famozno ali), ljubav se ne da izbeci i nema tu nikakve garancije...ona se oseca i sto je neko lepo rekao: kad ljubav vlada neprostojno je da razum stavlja svoje primedbe....

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Citat Original postavio Nešto Pogledaj poruku
    Siroti momak. A znaš šta je najgore? Svest o tome da i ona najverovatnije tako razmišlja. Ozbiljno. Misli o tome.
    Ko god bio, koristi navodnike i izvodnike, iako je posvađan s kvačicama na (nekim) slovima

A šta misliš, Lexo, da se neko pati i čeka deset poruka, ili kako već ide novopriređeno učlanjivanje na Forum, da bi napisao samo ovaj post – toliko edukativan, tipuje na frekventna psajho stanja demoNkracke mladeži... a da nije neko od moderatora, tj. animir-prevaspitača forumaša...?

Forumaše je lako prepoznati kad hoće da se isele u treće lice i kao pišu o nečijem, a ne svom iskustvu. Bude posve providno, kao i autentičnost uvodnog posta na ovom topiku.

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Немој више да се забављаш с побожним девојкама којима је вера сурогат за секс и све ће бити у реду...
    .......

Veoma poznat yioim (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    181

jedna ali vredna!!!
    sve su iste veruj, ako mogu da budem prost, samo je TVOJA najbolja...

Iskusan neozbiljko (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Obrni okreni - sve sami problemi.

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

Citat Original postavio yioim Pogledaj poruku
    jedna ali vredna!!!
    sve su iste veruj, ako mogu da budem prost, samo je TVOJA najbolja...
    pa nisu sve iste....neke znaju Kegelove vezbe ....

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Ne postoje pravila, kakve veze ima sto si "neizivljen"?... Mada, ako ti vec unapred razmisljas o drugim zenama, budi fer i ostavi ovu sadasnju!

Slične teme

1. Dilema,velika dilema
    Autor cheda@ u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 31.08.2011., 11:50
  2. Dilema u vezi HijackThis loga...
    Autor sofronije000 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 22.01.2009., 16:40
  3. Najbizarnija ponasanja u emotivnim odnosima.
    Autor maligovor u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 01:47
  4. Dilema u vezi zena...
    Autor m4gn3t u forumu Arhiva
    Odgovora: 122
    Poslednja poruka: 28.11.2006., 18:50
  5. Dilema. U vezi konfiguracije.
    Autor Login Killer u forumu Hardver
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.05.2006., 00:25

Pravila za slanje poruka