Taksbar problem!

nolle17

Zainteresovan član
Poruka
370
imam jedan problem,prekljuce mi je komp bio pun virusa i ja sam njega sa avg anti virus i spybotom ocistio,ali dole pored s desne strane sata mi je ostalo upozorenje VIRUS ALERT!probao sam i to iscistiti,ali avg mi nista ne prijavljuje,probao sam i safe modu ali takodjer nista ne pokazuje.Sta mi vi preporucate da uradim?
 
Ne znam zasto si Uninstall-irao Esset ako ti je dobro obavljao posao ;).
Nije to ni bitno...nego Install-iraj ga ponovo i pokusaj sa tom junacinom,a ako ne bude pomoglo onda ti ne preostaje nista drugo nego da Install-iras Kaspersky :).

Pokusaj jos sa OVIM i onda sa OVIM.

I javi da li je ista pomoglo.

Pozzz...
 
junacino ess i kaspersky online nista nisu nasli,a kaspersky je obicno shranje:)spyware doctor nece da mi obrise jer trazi licence,a trojan je nasao nesto i obrisao ali ne vredi,ma nema veze.ipak hvala



Ne znam zasto si Uninstall-irao Esset ako ti je dobro obavljao posao ;).
Nije to ni bitno...nego Install-iraj ga ponovo i pokusaj sa tom junacinom,a ako ne bude pomoglo onda ti ne preostaje nista drugo nego da Install-iras Kaspersky :).

Pokusaj jos sa OVIM i onda sa OVIM.

I javi da li je ista pomoglo.

Pozzz...
 
Vrati rezervnu kopiju sistema ako imaš, a ako ne, onda ti instalacija novog Win-a ne gine!

I da,
smiley_emoticons_klugscheisser.gif
nemoj da mi pljuješ po Kasperskom!
 
ili da uradim system restore?ali da li tada gubim sve datoteke ili ne?ma kaspersky je nista samo optereti komp,a i jednom mi je pravio problem pre reinstalaciji i tako da nista od njega kod mene nece biti vise nikad.bez uvrede


Vrati rezervnu kopiju sistema ako imaš, a ako ne, onda ti instalacija novog Win-a ne gine!

I da,
smiley_emoticons_klugscheisser.gif
nemoj da mi pljuješ po Kasperskom!
 
@nolle17
Imao sam identican problem.

Izasao sam na internet bez antivirusa, i meni se umesto sata nalazio prozorcic u kome je pisalo VIRUS ALERT! i preko celog desktopa mi se pojavio wallpapper na kome je pisalo velikim slovima INFECTED, instalirao sam i update-ovao NOD32 i resio prob.
 
Mislim da ce ti pomoci ComboFX, netrayi instalaciju, lako se skida sa neta. Skeniras i on ih zarobi. I ne posecuj sumnjive sajtove bey dobre zastite, mislim da NOD32 nije dzaba hvaljen na sva usta. ComboFX je stariji program ali mnogo dobro pomaze.
 
Imao sam prilike kod mog druga sa tom gamadi i rešio jednostavno sa spybotom,nije imao instaliran nijedan adware program i jednostavno prvo mi je palo na pamet spybot jer je besplatan.On ga je pronašao odmah kad je krenuo da skenira.
 

Back
Top