Izlasci

Poruka
2.322
Situacija je sledeca. Slobodni ste, nakon dugo godina provedenoj u vezi, osecate se kao da ste pali sa marsa jer se sve oko vas promenilo, od ljudi, do mesta na koja se izlazi, zaboravili ste kako to izgleda biti stratovan ili startovati...kako prepoznati one loshe likove za izbegavanje, a kako prepoznati one dobre...
Sinoc sam izashla posle zaista dugo vremena. I shvatila da uopshte vishe ne gledam na stvari kao i ranije...Tachnije bila sam sa nekim drushtvom na soundu...I prvi utisak dok sam ulazila na spav je bio "super, gomila "na prvi pogled" ok likova...nisu klinci"...E onda smo seli, naruchili pice, djuskali, i pochela sam da snimam shta se deshava oko mene...

Uglavnom su bili tipovi, manje devojaka. I zaista deluju lepo, sredjeno. Onda mi se uchinilo da je 50% tih likova u gej fazonu....bili su nekako preterano bliski za moj ukus, non stop zagrljeni, bez drushtva devojaka...

Sledeca scena...odlazim do wc-a. Gomila devojaka koje chekaju. Posmatram ih chekajuci na red. Jedna stoji naslonjena na vrata od wc-a, uneredjena od alkohola i ko zna josh od chega, drzi ruku na ustima, i svim silama se suzdrzava da ne povrati ispred wc-a. Pogledam sa druge strane stoje 2 devojke koje nisu u stanju da stoje na nogama od uneredjenosti ...prilazi mi drugarica sa kojom sam bila, i saopshtava mi da je upravo pustila pre nje josh jednu devojku, kojoj je verovatno bilo hitno jer joj se povracalo....
U tom trenutku shvatim da vishe ni sekund ne mogu da provedem u wc-u, jer mi se prevrnuo zeludac kad sam videla sve to. Vracam se nazad, sedam i pochinjem da kontam da uopshte ne zelim da se uklopim u celu atmosferu. Ne znam da li sam ja postala previshe konzervativna, ili sam samo preplashena od gomile alkoholichara, narkomana, i likova sa ko zna kakvim boleshtinama, koji su "maskirani" u normalne.

Prolazi mi kroz glavu kako idem preko dana ulicom i prolazim svaki dan pored istih tih ljudi. Srdjeni,lepi, poslovni, ambiciozni....kakva zabluda :sad2:

Kad sam ja izlazila, izmedju ostalog na isti taj sound,(a to je bilo brat bratu pre 8,9 godina)...nekako je sve bilo normalnije...Shta se desilo? Shta se promenilo?
 
Imam isti problem kao i ti i zato vise ne izlazim, iako sam ljubitelj, narocito volim igranje. Sada sam se opredelila umesto vremena provedenog u klubovima, na rekreativni sport. A sad leto, pa svaki dan na Adu:p
 
Ma ja kontam da sam preplashena. Juche shvatih da je potpuno svejedno. Vishe izlasci nisu zajebancija kao shto su nekad bili. Mozesh da naidjesh na takve i na adi, i u centru grada, gde god...Nikad ne znash sa kim imash posla.
I shta onda raditi? Pridje ti recimo tip koji ti se svidi, upadnesh sa njim u neku prichu posle nekog vremena, i dodje momenat za sex. Shta trebam da uradim? Da mu trazim da mi prepricha svoju celokupnu sexualnu proshlost,s kim je koristio kondome a sa kim nije, da bi se opustila? Da ga pitam koliko je skrndelja poljubio u trenucima samoce i ochaja? Da se vakcinishem protiv hepatitisa?
Mislim da zaista imam problem. :neutral:
 
Pa to je donekle jednostavno...pochnesh da izlazish samo na mesta gde su provereno dobri ljudi...
I sa ekipom za koju znash da je ok...i sa ljudima koje oni znaju i znaju da su ok...

Proshla su tinejdz vremena kada je to sve mnogo bezazlenije...:D
 
Nista..samo se odraslo i penzionisalo..jako retko se desi da se pojave neki stariji posle duze pauze i bas se vidi da su kao pali s marsa..sve to ide s godinama..licno bez 200yura ne ulazim na splav:lol:
 
Nista..samo se odraslo i penzionisalo..jako retko se desi da se pojave neki stariji posle duze pauze i bas se vidi da su kao pali s marsa..sve to ide s godinama..licno bez 200yura ne ulazim na splav:lol:


Pazi, ja sam bila neko ko je pre 8,9 godina non stop izlazio. Vrlo dobro znam kakva je ekipa dolazila. Znachi nisam neko ko je par puta izashao pa da ne zna shta se deshava . Ali veruj mi kad preshaltam tadashnje izlaske i ljude...(a mesta su bila, od akademije, skc-a, doma omladine, preko laguma, do splavova...no name-a, sounda...saloona...ne mogu svih ni da se setim...)...
Ne ide to sa godinama uopshte. Ovo ide sa globalizacijom....Nikad nije bilo ovako. To potpisujem.
 
Ovo nije smeshno lyone. Ni ja nisam verovala i verovatno bih se smejala kao i ti da nisam doshla u ovu poziciju u kojoj sam. Beograd vishe nije ono shto je bio. Ni priblizno...

Znam.
I mene iznenade ti fantastic-looking mladi ljudi koji deluju da su sasvim ok.
Svi su u fazonu, paze sta jedu, paze sta piju, vezbaju, ma idi....
A onda...uvece se negde napiju, uduvaju, uslinave od smrkanja i zavrse u ko zna cijem krevetu iz koga se tiho izvuku, istusiraju, izribaju celicnom cetkom i vrate svojim zdravim navikama.

Nemam savet, sem da doooobro gledas i dobro slusas i da uvek insistiras na koriscenju kondoma, cak i kad to postane "ozbiljna veza"
 
Ja isto kazem da druga ekipa izlazi..ti ljudi sa kojima si izlazila vise ne izlaze na ta mesta..o novoj ekipi ne vredi pricati..gledam kroz te blejace i ne obracam paznju na njihovu sminku.
 
Nista se ne menja spolja (uvek je vazda bilo alkohola i droga, pa i pistolja), menja se iznutra. Jednostavno vise ti to nije zadovoljstvo, prerasla si, treba da trazis nove izvore.
Mene izlasci prosli jos pre 10 godina i zabavnije mi je da se nagutam prasine na Gazeli ne bi li ufotkala most, nego da sedim po kaficima i diskotekama. :P
 
99% tih pijanih devojaka pije iz sledeceg razloga. Da se savata sa likom koji joj se svidi trezna i pocnu onako prljavo da igraju, zvalave se i vataju ispala bi ***** u svojoj glavi.Zato mora da se prekine od alkohola. I onda kad se isto tako navata, povata, povacari i igra prljavo sa tim istpim tipom onda ce sebi da kaze sutra. PA OK MALO SAM POPILA.
 
99% tih pijanih devojaka pije iz sledeceg razloga. Da se savata sa likom koji joj se svidi trezna i pocnu onako prljavo da igraju, zvalave se i vataju ispala bi ***** u svojoj glavi.Zato mora da se prekine od alkohola. I onda kad se isto tako navata, povata, povacari i igra prljavo sa tim istpim tipom onda ce sebi da kaze sutra. PA OK MALO SAM POPILA.

Aco svaka ti je zlatna. Svi mi to znamo, ali precutno ispijamo velike kolichine alkohola i zblizhavamo se. Alkohol je katalizator. Buster emocija. Alkohol na$ nasu$ni
 
99% tih pijanih devojaka pije iz sledeceg razloga. Da se savata sa likom koji joj se svidi trezna i pocnu onako prljavo da igraju, zvalave se i vataju ispala bi ***** u svojoj glavi.Zato mora da se prekine od alkohola. I onda kad se isto tako navata, povata, povacari i igra prljavo sa tim istpim tipom onda ce sebi da kaze sutra. PA OK MALO SAM POPILA.

Aco o chemu prichash? :eek: Uopshte poenta nije bila u tome, i smeshno je shto sam sigurna 100% da i ti to dobro znash. Chemu onda ovakav komentar?
 
i pre ih je bilo, samo ih nisi kontala
to je kad ono pochnu matori da seru da praznici nisu vishe tako lepi
kao kad su oni bili mali
e, nije tachno
jesu i dalje, samo oni nisu vishe deca.
 

Back
Top