Betmen, Rejcel, Hari...

Pa ne znam, Rejcel je advokat, sama se bori protiv kriminala, i sama je bila u opasnosti, tako da...ili je fora sto je Betmen preuzeo zakon u svoje ruke....al' to bi vec bilo otrcano....

ps. ne mogu ja da promenim naslov, sad je gotovo...
 
Betmen je sinonim za onaj tip mushkaraca na koje zene kao padaju a koji su vetroyebi,nestalni,skloni avanturama...itd.
Predpostavljam da je ovaj drugi shonja(nisam gledao film) i reprezentuje sigurniju,papucharsku verziju koja nece izalziti notju da se opija ili ide u provod ili flertovati sa drugim zenama.
Stari petjinski klishe i teza da izmedju divljaka koji je privlachi i finog koji ne,zena bira sigurnost.
Ista stvar ko i sa Luis Lejn u Supermenu.
 
Zasto ova curka nije htela da bude sa Betmenom? Nego kao fora kad ne bude vise bio Betmen. Pa onda kao izabrala onog Harija da se uda za njega, iako voli b., ili voli obojicu? Hoce neko da razmrsi ovo?:lol:

Boze, pa kako da bude sa "cudovistem", jeste da je poseban, ima originalan nastup :rotf:, ali stvarni zivot je nesto drugo. A ako voli obojicu, onda Hari ima prednost, covek "normalan". E, sada to je ako voli obojicu podjednako, ali da li je to moguce i do koje mere je u ljubavi moguce biti realan i imati ravnotezu srca i uma? Ne znam, ali uvek dajem prednost srcu:p
 
Kaže se yebivetar.

Da,tako je.
Hvala na ispravci.

Kako bre betmen vetrojeb?

Govorimo o likovima kao simbolima preneseno na m&z odnos,ne bukvalno.
Bukvalno gledano betmen ne postoji tako da je..bzvz.
Svi superheroji su sinonim za macho mushkarca ili mushkarca koji sa sobom vuche odredjenu dozu rizika generalno.
I u svim stripovima predmet njihove naklonosti se lomi i prelomi uvek za nekog ko je "sigurna opcija".
Po meni to nema preterano veze sa analizom zenske psihe koliko je stvar da zele da u svakoj sledecoj epizodi bude nova zenska ona koju Betmen/Supermen/Spajdarmen/dopuniti smuva.
Ovako im najlakshe da se oslobode stare...ili je ubiju..pa superheroj/glavni baja/whatever malo za njom pati...do sledece.:)
 
Kako nije?
Izmishljen je,dobro nema supermotji ali ima gedzete i sve to.
Ima smeshno dechije odelce s maskenbala.
Bori se sam protiv hordi zlih negativaca dok na kraju ne dodje do big bosa
spashava retardirane nesposobne ljude u nevolji
sve sami herojski klishei
 

Back
Top