7.772.711 - 7.411.569 = ???

kome treba pomoci

  • srbima na kosovu

    glasova: 16 36,4%
  • majkama u srbiji

    glasova: 28 63,6%

  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
meni malo "dosadno" pa setam po internetu...
i naletim na neku tabelu o stanovnistvu srbije zadnjih nekoliko godina..
1999 godina stanovnika 7.772.711 rodjenih 72.222 ali zato umrlih 101.444... ili
2006 godina: stanovnika 7.411.569 rodjenih 70.997 ali zato umrlih 102.884
znaci za sedam godina srbija u "minusu za 361.142 ili skoro 5 % ili oko 50.000 godisnje...ili jedan manji gradic ili da kazem grad veci od zajecara...
ako bi se pare koje se daju za kosovo, a koje zavrsavaju u "nepoznatim" rukama, prebacile na fond za porodicu ili za majke ili sta ja znam kako se to zove, da li bi od toga bilo vise koristi za srbiji????
 
meni malo "dosadno" pa setam po internetu...
i naletim na neku tabelu o stanovnistvu srbije zadnjih nekoliko godina..
1999 godina stanovnika 7.772.711 rodjenih 72.222 ali zato umrlih 101.444... ili
2006 godina: stanovnika 7.411.569 rodjenih 70.997 ali zato umrlih 102.884
znaci za sedam godina srbija u "minusu za 361.142 ili skoro 5 % ili oko 50.000 godisnje...ili jedan manji gradic ili da kazem grad veci od zajecara...
ako bi se pare koje se daju za kosovo, a koje zavrsavaju u "nepoznatim" rukama, prebacile na fond za porodicu ili za majke ili sta ja znam kako se to zove, da li bi od toga bilo vise koristi za srbiji????

kljucna recenica, Ali voli narod ovde da zivi u mitovima makar i korenje jeli...
 
molim te,potrudi se da to bude naglaseno,ionako kazes da pare idu preko vas

obicno pare koje se daju za "vise" ciljeve niko ne kontrolise, a i ne postavlja se previse pitanja o tome ko ih kako deli i sl. znaci ti koji ih uzimaju su.... e posto su oni takvi, onda pokusavaju da te pare "umnoze" na nezakonit nacin, jer nikad se ne zna dokle ce te pare stizati za te "vise" ciljeve, a da bi se to postiglo, moraju saradjivati sa nasim "patrijotama" i tako...
ili je to mozda neka moja pogresna "logika"
 
meni malo "dosadno" pa setam po internetu...
i naletim na neku tabelu o stanovnistvu srbije zadnjih nekoliko godina..
1999 godina stanovnika 7.772.711 rodjenih 72.222 ali zato umrlih 101.444... ili
2006 godina: stanovnika 7.411.569 rodjenih 70.997 ali zato umrlih 102.884
znaci za sedam godina srbija u "minusu za 361.142 ili skoro 5 % ili oko 50.000 godisnje...ili jedan manji gradic ili da kazem grad veci od zajecara...
ako bi se pare koje se daju za kosovo, a koje zavrsavaju u "nepoznatim" rukama, prebacile na fond za porodicu ili za majke ili sta ja znam kako se to zove, da li bi od toga bilo vise koristi za srbiji????

Ха, ха ,ха...

Мислиш да је неког брига за то....Не само да имамо негативни прираштај, него услед економских миграција становништво се повлачи ка северу, популација незадрживо стари, демографски и економски пропадају читави крајеви...

И ја не знам што се ти жалиш....Ви ћете ионако постати и више него пренасељени за неку годину, нарочито кад почну да вам депортују сународнике из Европе.....па ето има један блесав суседни народ који вам стално оставља слободну земљу да решите тај проблем....
 
Poslednja izmena:
pare treba da idu i srbima na kosovu, i majkama u srbiji, oba problema su teska , ali ove pare sto idu na kosovo bi morale da budu strogo kontrolisane, kome i zasto se daju, a ne da razni lokalni samoproklamovani lideri slazu milione u strane banke , dok sirotinja raja , kao i uvek nema ni hleb da kupi. narocito bi , gro novca morao da ide srbima ispod ibra, jer nema nikakve logike da srbi na severu, koji su naslonjeni na srbiju , i imaju sve mogucnosti i prava koje ovi drugi mucenici nemaju , budu milljenici vlasti, bar kako je do sada bilo
 
Hitno uvesti vanredno stanje

Naše istrebljenje može da se spreči samo ako porodice budu rađale četvoro dece

Narod u kojem je više starijih od 65 nego mlađih od 16 je - mrtav narod

Marko Mladenović, koji se na Pravnom fakultetu u Beogradu više od pola veka bavio porodicom i porodičnim pravom, ali i književnošću i publicistikom, novi roman „Luda kuća“ počinje pismom svog potomka iz 2100. godine, koji ga moli da učinimo sve kako bismo promenili tokove istorije da on ne bi postao Albanac. A to će, tvrdi prof. Mladenović, ukoliko se ne preduzmu hitne mere, biti sudbina srpskog naroda!
Podaci kojima barata naš sagovornik više su nego alarmantni i pesimistični i zaista najavljuju katastrofu: Na jedan bračni par u Srbiji dolazi 0,8 dece. Svake godine u Srbiji nestaje grad od 35.000 stanovnika. Prema podacima crkve, na 10 do 15 sahrana dolazi jedno rođenje. Samo u dva okruga u Srbiji više se rađa nego što umire - Pčinjskom i Raškom. Većina seoskog stanovništva nalazi se u dubokoj demografskoj starosti, a njima se ubrzano približava i gradsko stanovništvo.
- Ovim tempom, mi ćemo za 30 godina biti nacionalna manjina u sopstvenoj zemlji, za 50 godina Srbija će biti samo Beograd. A 2100. ćemo praktično nestati, utopiti se u druge narode. Postojaće možda srpske enklave po celom svetu, ali nas u Srbiji neće biti - upozorava prof. Mladenović, koji godinama upozorava nadležne na katastrofalne posledice bele kuge.
Rešio je, kaže, da to pokuša još samo jednom, jer je razočaran i ogorčen zbog nečinjenja političara, koji se bave „kampanjama i izborima umesto spasavanjem naroda“. Profesor pokazuje pet debelih registara pisama koje je slao predsednicima Srbije, premijerima, ministrima, poslanicima, biznismenima... Skupštini Srbije uputio je i Nacrt zakona o obnavljanju stanovništva i o zaštiti majke i deteta, kao i projekat „Četvrto dete“ i zatražio hitno usvajanje radikalnih mera sve do uvođenja vanrednog stanja na teritorijama gde je stanje najkritičnije - u južnoj Srbiji, na granici prema Bugarskoj, ali i u pojedinim delovima centralne Srbije i u Vojvodini.

http://www.nedeljnitelegraf.co.yu/arhiva/636/text4.html
 

Back
Top