Omiljena pekara u Kraljevu?

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Koja je po vama najbolja pekara u gradu?:mrgreen:Stalno krstarim u potrazi za dobrim burekom ali ponekad naiđe i koji džandrljiv pa...
smileyPuking.gif
Moj glas ide pekari"Dada"dok je"Ana"za izbegavati u kasnim noćnim satima(ne znam zašto ali nekako im je živo meso tada).
 
U Ani podgrevaju i štancuju poluživo kad im je žurba (noć-fajront i jutro-doručak) ali inače nije loš. A jeste probali kod Sreza? Istina, ne rade noću (bar mi se čini) ali njihov burek svi hvale. U Mladom radniku je teški shit, to jedva i ovi moji dvorišni vrapci (3 little birds :lol:) pojedu na kraju.
 
Nekad beše! :sad2: Banjalučka klopica uveče a Ana ujutru.
Ih sad,banjalučka klopica je pekara isto koliko je i šupa moje babe diskoteka.:mrgreen:Odosmo u offtopic ali čisto da napomenem da je ovde burek mnogo bolji nego čačanski,kad sam krkao u Moćnom Rendžeru imao sam utisak da jedem sarmu(što u suštini i nije tako loše).
A peciva...U Dadi su extra lisnate pletenice dok u Ani đevreci rasturaju.:ok:
 
Ana ima najbolji burek u gradu, mislim u globalu sam tamo pojeo 20ak burekKa i svi su bili regularni..
A najbolja pekara tvrdim da je DADA blizu mog naselja NMP!! ni njihovom bureku nista ne fali, ali je nekako onaj u ani fensi burek :)

p.s Sto su doooooobre pljeskavice u gradu ne znam kako se zove kad se krene ka Domu Drustvenih pa sa desne strane pre kafica Fokus... crvena ona radnjica u zgradi....... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...... gusim se u njima :) mozda se zove Leskovachki ili tako nesto......stao mozak
 
još jedan vote za korni kod burenceta ... već 3 meseca svako jutro doručkujem burek iz kornija (ne može da se bira kad drugi plaća, *** :D )
Ali definitivno najbolji burek koji sam jeo je u jednoj pekari u vrbi, tik pored puta ... mmm, nikad bolji burek nisam jeo, da mi je da češće idem u tom pravcu

Skoro sam (silom prilika) jeo burek u balkanu ... zagorele kore, kiseo sir, bajat burek ... nikad više tamo
Dada nije loša, ali nije prići korni bureku
 

Back
Top