Omiljena pekara u Kraljevu?

Pazi, nesto mi burek u poslednje vreme i nije po jus-u, ali jos uvek pamtim shabanov burek sa sirom kad bi kretao u ekonomsku oko 6.45h...braaaaate, to je bio burek !!! Jeste da bi se svaki put izmastio do obrva, ali ***. Inace, skroz mi je ok ona pekarica kad krenes ka pijaci, dal orhideja, ruza ili tako nesto, znam da je neki cvet. Prave dobru savijacu. Sad uglavnom posle grada na leskovacki rostilj, posto znam da uvece ti serviraju beton burek, od istog jurim plombe po tanjiru :):):):):)
 
Људи моја што једна у пекари поред Колосеума има чупаве руке.....Јуче ко на ђавола она ме услужи...Увек сам је некако ескивирао..прогутао сам ја ту кифлу..није да нисам али бре то су длаке оне велике оволике ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
као да ме је услужио неко из клана Мек Грегори из оних филмова о оним Шкотским клановима где сви носе сукње и чупави су и брадати и прљави ииииии...
 
Meni svaki burek dobar. Ako se to moze nazvati dobrim posto se zna da sve pekare nabavljaju najgori (ocu reci najjeftiniji) sir, i najjeftinije (najgore) meso.:evil:
A ako bih hteo da pohvalim neku pekaru to bi trebala da bude Dada. Svaki dan posle skole ja sam u nju svracao sa ortakom i tamo bi sve pare pojeli i popili. I mogu reci da uopste ne zalim sto sam to radio. Testa su im ekstra bila. Sad neznam posto ne idem vise u skolu.
Burek im je bio niti masan niti posan, bas kako treba. Ali kad bih otisao u Dadu ne bi se zaleteo za burek, vec za krofnu punjenu kremom. E to su bile krofne :lol:. Mogao sam da ih pojedem jedno 5-6 i opet bi mi se trazile.:worth:
U Pekaru Ana sam odlazio da jedem jedno vreme kad sam imao kola posto nije mi bas blizu kad zivim u ribnici. I nisam zabazio da sluze ustajale bureke, mada sve je moguce.
:bye:
 
redovno jedem burek sa spanacem iliti zeljanicu u pekari Korni kod katolicke crkve..ali prekjuce sto sam smazao burek sa sirom iliti sirnicu preko puta Hrama Svetog Save, joooj raja, masan kao da si ga iz formalina izvadio. Drzao me pola dana...to se zove obrok
hehe, fakat ja tek sad primetio da se sve pekare koje se meni svidjaju nalaze pored bogomolja
 
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nini obozavam te majke mi, niko nije uspeo da me nasmeje ovih dana ko ti sad hahahhaahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
паааа :)

Mora da je ishla na ondulaciju, jer bi joj u protivnom dlake bile malo duze i ne toliko kovrdzave :D
хехе
redovno jedem burek sa spanacem iliti zeljanicu u pekari Korni kod katolicke crkve..ali prekjuce sto sam smazao burek sa sirom iliti sirnicu preko puta Hrama Svetog Save, joooj raja, masan kao da si ga iz formalina izvadio. Drzao me pola dana...to se zove obrok
hehe, fakat ja tek sad primetio da se sve pekare koje se meni svidjaju nalaze pored bogomolja
е то..бурек није бурек ако није мас'ан

jeo sam skoro burek u prolecu,pored Rajfajzen banke,i poprilicno sam zadovoljan... :ok:

Имају добар бурек нема шта...маму му арнаутску али стварно има добар бурек...
 
Ma kavi Sarajlije i Pazarci... Ja kad rostiljam cevape tad u krugu od jednog kilometra svi u svojim kucama otvore svoje prozore da im udje ta prijatna mira i ulepsa im dan. A o ukusu da ne pricam. Ljudi moji cevapi su na ceni i ne moze svako da ih jede. Mnogi restorani svetske klase su pokusali da me zaposle. ALI ja sam rekao NEEEE. Jer ja rostiljam iz ljubavi a ne zbog para. Jer kad bih poceo da rostiljam iz pogresnih razloga moj dar bih nestao dok kazes "Anamorfna metamorfoza nilskoga konja".:worth::super::rotf::bye:
 
Najbolja lepinja koju sam ikada u životu probao je domaća od mog druga Kineza.Da samo znate kakav je ukus imala,prosto ti dođe da izvadiš pršutu i kačkavalj koji jednostavno kvare fantastičan ukus pomenute lepinje.Pre pola sata sam se setio tog užitka i evo,gnjavim lika da mi pošalje recept.:lol:
 

Back
Top