Brasil - Rio de Janeiro - Copacabana
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Brasil - Rio de Janeiro - Copacabana

Početnik
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Brasil - Rio de Janeiro - Copacabana

Da li je neko bio tamo?....

jfkjdfksjdfhhsd
    Guest

Podrazumevano

Brate ovaj forum ti je sranje. Niko ti nece odgovoriti. Idi ti fino na serbiancafe.com , diskusija putovanja. Ja sam tamo postavljao to pitanje vise puta i svaki put se nakupi odgovora

Guest

Podrazumevano

posto su stavili zvjezdicu, idi na serbiancafe tamo imas

Guest

Podrazumevano

s e r b i a n c a f e

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Da bio sam 2 puta, iako zivim u sao paulu... rio je najgori grad u kom sam bio za zivota, a bio sam ih u mnogo... ono sto se videli na serijama, je zapravo i sve sto ima da se vidi.. zamaknes li 4 ulice paralelno sa kopakabanom, reizikujes da ti odskeku ruke i noge.
    **** grad. fuj!!

Početnik
    Učlanjen
    17.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Beli0135
    Da bio sam 2 puta, iako zivim u sao paulu... rio je najgori grad u kom sam bio za zivota, a bio sam ih u mnogo... ono sto se videli na serijama, je zapravo i sve sto ima da se vidi.. zamaknes li 4 ulice paralelno sa kopakabanom, reizikujes da ti odskeku ruke i noge.
    * grad. fuj!!
    ocigledno si bio vrlo kratko, jer rio nije samo kopakabana... Rio je fantastican grad!! 8)

Zainteresovan član Macha (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Rio je jedan od najlepsih gradova na svetu. Nisi ti video nista.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ma super je... idi zivi tamo.
    Lep jeste, kad se gleda sa Corcovado-a. Naravno, ne treba silaziti.

Guest

Podrazumevano

Rio je najlepsi grad ne svetu.

Guest

Podrazumevano

Ti si kao bio tamo??

Guest

Podrazumevano

Da li treba viza za Brasil?

Guest

Podrazumevano

DA LI IMA NASIH LJUDI U BRAZILU?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ovaj "gost" je bas vickast. Pita da li ima nasih ljudi u brazilu,a ne gleda "mesto" ispod imena

Mila@
    Guest

Podrazumevano

Kakva je kopakabana?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Kopakabana je dugacka. I to je sve. Niti je lepa, niti je chista.

DusanSd
    Guest

Podrazumevano pozdrav svima

Ja bih mozda u rio ako je dobro za zivot¿¿¿ Ja sam mesec dana u dominikani ali mi se ne svidja previse, tj razocarao sam se! Jer je rio siguran, slusam price kako nije ni malo bezbedan kada si beo ali ja nekako ne verujem u to??? Jer moze da se zapocne neki posao, tj jer ima sta da se radi? Naravno ne bih dolazio kao vecina nasih sa 300$ u dzepu. Kako je za sredjivanje papira, tj radne i boravisne dozvole??? Jer ima nekoga ovde ko zivi u brazilu zanima me dosta toga? Pozdrav za sve!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Rio je uzas. Sao Paulo i Curitiba su 2 najbolja grada za lovu i posao. Papiri.. ako se ne zenis, tesko. Ako se pak zenis, onda to ide bez frke. Inace, da nadjes brazilku, hmm, pa treba oko 15 min..

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano

Dule,

Vidim da si odustao od Dominikane..........ja bih na tvom mestu ozbiljno razmotrio Chile ili Argentinu. Mislim da smo vec pre pricali o tome ali nije lose da se ponovi. Posto si ti biznismen ove dve varijante mogu biti interesantne za tebe bez obzira sto je Argenita trenutno u ekonomskom kolapsu, ne tako kao pre dve godine, ali se polako oporavljaju i jos uvek nije kasno da se kupe jeftine nekretnine iako cene polako rastu i vracaju se ne nekadasnji nivo. Chile je stabilan vec duze vreme, ekonomija u rastu, mislim da tamo nije lose. Obe zemlje imaju jaku industriju vina, posle francuza najveci izvoznici kvalitetnih vina u svetu, jako cenjeni. Eto jedna ideja. Gledao sam na nakim sajtovima, farme u Argentini sa sve vinogradima su smesno jeftini.

Ovo oko Brazila, nisam bio i tu ce ti ovi ljudi koji tamo zive vise reci, ali mislim da nije tako lako ni turistisku vizu dobiti a jos srediti papire za dalje, ......ne verujem da je bas pametna ideja zeniti se sa nekom brazilkom koju si upravo sreo samo radi papira, to rade i u DR i znas kako se to zavrsava, uvek lose po belce koji se upsute u tu avanturu, ne verujem da je bolji kraj ni u Brazilu. Sa druge strane, mislim da je Brazil jos opasniji od Dominikane sto se tice stope kriminala. Koliko sam ja upucen, a to ce me Beli0135 ispraviti ako gresim , Sao Paulo je grad sa najvecom stopom kriminala u Brazilu a na svetskoj lestvici je takodje veoma visoko. Treba i o tome razmisljati.

Dule, dobro razmisli, a ako te ove varijante za J. Ameiku interesuju, poslacu ti neke sajtove da pogledas. A ne bi bilo lose i da skoknes do tamo i sam se uveris u sve to.

Mil@
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Beli0135
    Kopakabana je dugacka. I to je sve. Niti je lepa, niti je chista.
    Na tv-u izgleda predivno. Mada sam vec cula od mnogih da Rio nije tako lep kao na tv-u.

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Kad pogledas ni grad u kome zivis...nije narocito lep...covek se navikne i postane mu monotono...Bila sam na Tajlandu i sem kao turista iako vise volim egzoticna mesta ne verujem da bi mnogi bili odusevljeni da zive tamo...Mozda na 5 ili 10 godina...Ne vise...
    Tako je i sa Brazilom,nisam bila, volela bih da posetim Rio i S.P.(imam prijatelja iz S.P) jer volim toplije krajeve...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ne.. ja smatram da je Brazil najbolja zemlja na planeti. Meni licno, Rio se uopste ne svidja. Video sam ga iz obe perspektive, i ono sto je dobro, jako ga malo ima u odnosu na ono loshe.

Ima toliiiiiko drugih lepih gradova. Rio je samo popularan. Ali kako su krenuli da pljackaju, sakate i ubijaju turiste, to se vec menja, a tek ce da promeni.
    "TIMES" je vec uputio upozorenje svojim gradjanima da ne idu u Rio...
    Naravno, daleko je od toga kako "Times" pishe, ali se ja tamo uopste ne osecam lepo.
    Thanks, but no thanks....

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

To je srasno ali ocigledo je da tamo veci deo stanovnistva zivi u bedi.Ko ima ima,ko nema teko njemu.Koliko dugo zivis u Sao Paolu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Zivim ovde malo preko 5 godina. Inace nije "ko ima ima, ko nema nema"... ko hoce da radi, ima, ko nece da radi nema. Problem je sto su severnjaci generalno lenchuge pa kukaju kako nemaju, ali im ne pada na pamet da zavrnu rukave.

Duca77
    Guest

Podrazumevano hm

Brazılska vıza se tesko dobıja kolıko cujem???? kolıko stanovnıka ıma Sao Paolo a kolıko Rıo? Pozdrav

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Uopste se viza ne dobija tesko.
    Ili da te neko pozove (posalje pozivno pismo overeno u opstini), ili rezervishes hotel kreditnom karticom i sa vaucherom odes u ambasadu.
    Viza kosta 30 dolara.

São Paulo ima 24 miliona stanovnika, Rio 7-9

Slične teme

1. Rio de Janeiro
    Autor sienna u forumu Severna i Јužna Amerika
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 06.02.2011., 04:15
  2. Iskustva iz Juzne Amerike(Rio, BA, SP...)
    Autor ALCZ u forumu Putovanja
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.06.2007., 19:03
  3. Brasil vs. Argentina
    Autor -|The MilkMan|- u forumu Fudbal
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 14.05.2006., 01:45
  4. Maracana i Rio!
    Autor BG5 u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 09.04.2006., 16:46
  5. Rock in Rio - Sta bih dala!