Da li poljubac moze da bude presudan?

naiva

Početnik
Poruka
24
Primetila sam da svi pricaju o seksu, ali me interesuje, da li se i vama desilo da ste se konacno docepali osobe koju ste beskrajno muvali i goreli od strasti kada ste konacno poceli sa "spajanjem" a onda vas poljubac baci u bedak i sve propadne jer ste shvatili da partner ne ispunjava vasa ocekivanja i strast vec u poljupcu?
Meni je tako pukao san sa tipom gde su mi hormoni izlazili na usi a onda me je njegov "mehanicki" poljubac bacio u nesvest u najgorem mogucem smislu.
Naravno, nista od seksa, iako nisam mogla da mu objasnim zasto.
 
naiva:
Primetila sam da svi pricaju o seksu, ali me interesuje, da li se i vama desilo da ste se konacno docepali osobe koju ste beskrajno muvali i goreli od strasti kada ste konacno poceli sa "spajanjem" a onda vas poljubac baci u bedak i sve propadne jer ste shvatili da partner ne ispunjava vasa ocekivanja i strast vec u poljupcu?
Na moju veliku zalost,dogodilo mi se... :roll:
 
Srecom imam obrnuto iskustvo-situacija je bila nekako maglovita,nismo bili sigurni ni jedno ni drugo na cemu smo i sta se desava,ali kada je sasvim spontano doslo do poljupca......mmmmmmmmmm.Posle nam je omiljena pesma bila "Ti se ljubis na tako dobar nacin".Naravno sa njim je i sve drugo bilo fantasticno(a na pocetku je delovalo kao da ne mozemo ni da razgovaramo na istoj talasnoj duzini)
 
naiva:
Primetila sam da svi pricaju o seksu, ali me interesuje, da li se i vama desilo da ste se konacno docepali osobe koju ste beskrajno muvali i goreli od strasti kada ste konacno poceli sa "spajanjem" a onda vas poljubac baci u bedak i sve propadne jer ste shvatili da partner ne ispunjava vasa ocekivanja i strast vec u poljupcu?
Meni je tako pukao san sa tipom gde su mi hormoni izlazili na usi a onda me je njegov "mehanicki" poljubac bacio u nesvest u najgorem mogucem smislu.
Naravno, nista od seksa, iako nisam mogla da mu objasnim zasto.
A sto gubis toliko vremena ... oma bre
 
pa on se nije nalozio kao ti....shto mu nisi dala malo vremena......svashta....do savrshenog poljupca ima da se vozi....bash kako milow kaze " o'ma"..pa posle taj kissic kome si se nadala...retko se desi da prvi bude i pravi...meni se to desilo samo jednom....i to ne znaci da ste stvoreni jedno za drugo...samo ste oboje bili tu u istom trenutku
 
Indija_82:
jagodica:
aha a sta ako mi se s nekim bas ne ljubi...kao moze ali i ne mora i nekad mi malo smeta...a ponekad mi se samo svidja
Šta si htela reći?
Za devojku koja je postavila pitanje: Loš poljubac naj češće podrazumeva loše jeb’anje.Idi dok možeš da se ne bi kajala kasnije.
nije rekla da je poljubac bio losh, vec da nije bio strastven kao shto je ocekivala....
u sluchaju da se partner loshe ljubi ne treba otici vec pobeci....sudar zubima....glupacho mrsh
 
Gazdarica:
Moze biti presudan, ali i ne mora...
Imala sam momka koji se sjajno ljubio, dok je u svemu ostalom bio ispod prosjeka... :roll:
što volim tvoje komentare kad vrtiš očima, odmah znam šta je falilo :mrgreen:

ma ljubljenje je od velikog značaja i u sexu... ipak je poljubac pokazatelj emocija... ako vaš partner izbegava ljubljenje ili mu je to nešto onako 'usput' treba se zamisliti?! 8)
 
Ako izbjegava ljubljenje, onda pisi propalo... :?
Po tome sam znala i kad je nekim mojim vezama definitivno kraj... Ako ja ne osjecam zelju, potrebu da se ljubim s njim, vec naprotiv nastojim da to izbjegnem, nema tu emocija... Puklooo...
P.S. Blondi, imao je i dolje "materijala", ali sta vrijedi kad nije znao da ga upotrij-ebi kako valja... :mrgreen:
 
Gazdarica:
Ako izbjegava ljubljenje, onda pisi propalo... :?
Po tome sam znala i kad je nekim mojim vezama definitivno kraj... Ako ja ne osjecam zelju, potrebu da se ljubim s njim, vec naprotiv nastojim da to izbjegnem, nema tu emocija... Puklooo...
P.S. Blondi, imao je i dolje "materijala", ali sta vrijedi kad nije znao da ga * kako valja... :mrgreen:
sele, bolje koristi upotrebi neg upotrej*ebi ... izgleda te bot ipak shvatio tačno kako si i mislila ;)
 

Back
Top