Boris Tadic zaveo medijsku diktaturu u Srbiji!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Superballz

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
107
Kao za vreme Milosevica sto je bilo zabranjeno 1996 godine RTS-u da izvestava sa protesta tako je i danas Boris Tadic , diktator zabranio sadasnjem RTS-u da izvestava sa protesta!

U međuvremenu, kolegijum informativnog programa RTS-a je odlučio da više ne izveštava slikom sa protesta u Beogradu. Glavni i odgovorni urednik tog programa Nenad Lj. Stefanović precizirao je da će odluka primenjivati sve dok organizatori ne obezbede da deo učesnika ovih demonstracija ne prekinu da šire atmosferu mržnje prema novinarima.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=26&nav_category=11&nav_id=310237

eto za sta mi placamo taj tzv javni servis!

STOP DIKTATURI :evil:
 
sta si konkretno video?

nikakvu akciju..jer sam bio u prolazi...kordon..njih 100tinak skropz opasali pionirski park...posebno prema k. miloša....pod poonom opremom za dejstvo....šlemovi, panciri, soozavci.....i sad ima dosta stranaca u bg-u...običnih toorista...divna slika za svet......mene ne interes. ni jedni ni droogi majmooni...uličari....al kao stalo mi da o nama neko ima lepo mišljenje.....barem normalan utisak....
 
Ne kontrolise Tadic samo medije.

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2008/07/080726_saturday.shtml

Prekretnica za Tadića

Gardijan piše da bi Karadžićevo hapšenje moglo da predstavlja prekretnicu u nastojanju predsednika Borisa Tadića i nove generacije modernizatora da uspostave kontrolu nad snagama bezbednosti u Srbiji i odlučno usmere zemlju u pravcu Zapada.

Prvi koraci ha hapšenju lidera bosanskih Srba napravljeni su još pre dve godine, kad je predsednik Tadić postavio Zdravka Ponoša, inače nekadašnjeg londonskog studenta Kraljevskom koledžu za odbranbene studije, na mesto načelnika generalštaba, piše Gardijan.

Njegova reorganizacija vojske Srbije je takođe važan element za pristupanje Srbije EU, konsatatuje list, i dodaje da je vojna bezbednosna služba, VBA, otrkila Karadžića pre oko dva meseca, tokom potrage za Mladićem. Hapšenje je izvršeno četiri dana nakon stupanja na dužnost novog direktora BIA Saše Vukadinovića, koga je postavio Tadić.

Ova imenovanje predstavljaju prekretnicu u Tadićevoj konsolidaciji moći kontrole nad rascepkanim bezbednosnim službama, zaključuje Gardijan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top