Hard 8MB
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Hard 8MB

Hi-fi
    Guest

Podrazumevano Hard 8MB

Jel moze neko da mi kaze po cemu se vidi razlika izmedju 8MB hard i 2MB hard i da li je ovaj od 8MB tisi.Hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ovaj drugi je verovatno u nekom skupljem mobilnom...

Pozdrav,
    Tasa!

Neproveren član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tasa!

Pozdrav,
    Tasa!

Obećava
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

maxtor 80 GB 8 MB 6Y080PO
    maxtor 80 GB 2 MB 6Y080LO
    znaci zadnja dva slova oznacavju velicinu bafer memorije

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Citat Original postavio StORM48
    Citat Original postavio Tasa!

Pozdrav,
    Tasa!
    Ma decko je mislio na velicinu bafera! Da jeste tisi ali ne nesto revolucionarno posto sadasnji maxtor diskovi i nisu bas tihi! Ja imam dva sata koje sam platio djavo i po i onda se pojavi ortak sa vestern digitalom i ustanovi se da je on vise nego duplo tisi, i to za manje pare!!!
    tako ako ti je buka osnovni kriterijum za nabavku diska uzmi vestern digital seagate barakudu ili neki samsung!!!

Početnik Hi-fi (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Thanks

Hvala za odgovore!!!

Guest

Podrazumevano Re: Hard 8MB

Citat Original postavio Hi-fi
    Jel moze neko da mi kaze po cemu se vidi razlika izmedju 8MB hard i 2MB hard i da li je ovaj od 8MB tisi.Hvala
    Imao sam i jaedan i drugi. Veruj mi nema razlie u svakodnevnom radu

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Citat Original postavio Anonymous
    Kad bi vi znali sta se sve radi sa diskovima pre nego sto ih vi kao ocenjujete.
    prvo vecina diskova koji se ovde u srbiji kupuju su jako felericna roba, tako da vi u sustini i ne osetite kako izgleda pravi odziv 100%ispravnog diska.
    Vrlo cesto se diskovi prodaju sa neispravnim kes kontrolerom ili cak i skroz spaljenom kes memorijom.Onda je potpuno sve jedno dali je 2mb ili 8 mb , jer ih i onako disk ne koristi.
    >>> U Srbiji se danas skoro svi hvale kad su nasli par evra jeftiniju komponentu , a u takvim okolnostima uvoznici i dobavljaci nabavljaju skart robu kojoj sigurno nesto fali samo je caka da to korisnik ne primeti jer je onda sve ispravno i super.
    >>> Kvalitetni 85-100 % ispravni diskovi kostaju i po 15 evra vise od onih koje mozete da kupite u oglasima ili firmama tipa "NOVA COMPUTERS" , a da ne pominjem da recimo postoje 4 modela 80 GB hard diskova firme MAXTOR od kojih su dva modela vrlo problematicna (i na svetskom trzistu ) a dva su ok.
    >>> Danas je veca umetnost naci 100%ispravne komponente u srbiji nego sto je bilo pre deset godina

Obećava
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Citat Original postavio Tuzni_patak
    prvo vecina diskova koji se ovde u srbiji kupuju su jako felericna roba, tako da vi u sustini i ne osetite kako izgleda pravi odziv 100%ispravnog diska.
    Vrlo cesto se diskovi prodaju sa neispravnim kes kontrolerom ili cak i skroz spaljenom kes memorijom.Onda je potpuno sve jedno dali je 2mb ili 8 mb , jer ih i onako disk ne koristi.
    >>> U Srbiji se danas skoro svi hvale kad su nasli par evra jeftiniju komponentu , a u takvim okolnostima uvoznici i dobavljaci nabavljaju skart robu kojoj sigurno nesto fali samo je caka da to korisnik ne primeti jer je onda sve ispravno i super.
    >>> Kvalitetni 85-100 % ispravni diskovi kostaju i po 15 evra vise od onih koje mozete da kupite u oglasima ili firmama tipa "NOVA COMPUTERS" , a da ne pominjem da recimo postoje 4 modela 80 GB hard diskova firme MAXTOR od kojih su dva modela vrlo problematicna (i na svetskom trzistu ) a dva su ok.
    >>> Danas je veca umetnost naci 100%ispravne komponente u srbiji nego sto je bilo pre deset godina
    Ala si dao pravi odgovor u par reči, svaka ti čast! U pravu si.

Primećen član
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Tuzni_patak
    E a kada bi ti znao sta smo mi sve radili sa diskovima pre nego sto si ti kao poceo da nas kritikujes.
    1 eh kada bi znali
    2 da svi imamo felericne (jako) diskove i pojma nemamo kako izgleda rad na ispravnom disku
    3 bas bih voleo da vidim ko to koristi diskove sa neispravnim kontrolerom ili cak sa neispravnim kesom
    4 pa da li se hvale da su kupili jeftino ili skupo (razmisli malo)
    5 to sto si kupovao u Novi pa imas lose iskustvo nije za pohvalu
    6 nemoj da pominjes da postoje 4 modela MaXtor diskova...
    7 pa da umetnost kada se ljudi kao ti osecaju kompetentnim da kritikuju da sta je dobro a sta lose!!!

POZDRAV

Početnik Hi-fi (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Hvala jos jednom i na dodatnim informacijama.Isprobao sam ih vise,sto se tice buke izgleda da je do kucista,jer kada ga izvadim van kucista,uopste nije bucan.Instalirao sam Win 98.radi jako tiho,ali cim instaliram XP ponovo buka.To me malo zbunjuje,ali nema veze.

Slične teme

1. Kopiranje sa hard diska na hard disk?
    Autor Guardian u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 13.12.2011., 20:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •