POMOC HITNO ZA IGRU PRINCE OF PERSIA warior within

Krivi

Početnik
Poruka
6
Stigao sam do dvorane u kojoj se pusta voda inace to je kod baste pustim ja vodu ali nemam pojma sta dalje da radim?Evo bolje:To vam je posle onoga kad me juri Dahaka ono najduze bezanje od njega kad ubije ono bice od vrana pa juri mene to je ta dvorana.E slusajte pustio sam ja vodu i prikazalo mi se da su se kao otvorila ona drvena vrata gde mi je ona devojka u crvenom dala mac i ja dalje ne znam sta treba a sve sam to uradio i voda mi tece kanalicima,a na mapi mi oznaceno novo mesto na koje treba da idem,ali predpostavljam da treba da idem kroz neka vrata koja tu imaju(a ona su metalna) a iza vrata je kao ono polje na koje kad stanes vrata se otvaraju ali fora je u tome sto je to crveno polje sa druge strane vrata.
 
Poslednja izmena:
Znam ja :D
Trebas da aktiviras taj toranj da bi otvorio neka vrata posle..Samo ides i okreces one stubove tako da se voda sliva u one kanale..kad bude prikazana scena u kojoj si kao uspeo tad se vrati nazad..sad ne znam dal se bese ide prvo u ovaj toranj ili onaj drugi..ali nema veze..samo to uradi i gotov problem ;)
Ko da ste obojica u igri,pa mu ti sad pokazujes:lol:
 
To vam je posle onoga kad me juri Dahaka ono najduze bezanje od njega kad ubije ono bice od vrana pa juri mene to je ta dvorana.E slusajte pustio sam ja vodu i prikazalo mi se da su se kao otvorila ona drvena vrata gde mi je ona devojka u crvenom dala mac i ja dalje ne znam sta treba a sve sam to uradio i voda mi tece kanalicima,a na mapi mi oznaceno novo mesto na koje treba da idem,ali predpostavljam da treba da idem kroz neka vrata koja tu imaju(a ona su metalna) a iza vrata je kao ono polje na koje kad stanes vrata se otvaraju ali fora je u tome sto je to crveno polje sa druge strane vrata.
 

Back
Top