Zastupanja interesa nacionalne zajednice Crnogoraca u Srbiji.
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Zastupanja interesa nacionalne zajednice Crnogoraca u Srbiji.

Ističe se
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano Zastupanja interesa nacionalne zajednice Crnogoraca u Srbiji.

U NIŠU ODRŽANA PRESS KONFERENCIJA CRNOGORSKE PARTIJE
    U Nišu je u četvrtak, 24.07. održana press konferencija i promocija Crnogorske Partije i njenih planova za učešće u političkom životu Srbije radi promovisanja i zastupanja interesa nacionalne zajednice Crnogoraca u Srbiji.
    Glavna tema press konferencije je početak aktivnog djelovanja Crnogorske partije u Nišavskom i Topličkom okrugu osnivanjem Gradskih i Opštinskih odbora na Jugu Srbije.
    Na medijski veoma posjećenoj press konferenciji promovisani su a zatim odgovarali na brojna pitanja: Miloš Paović, potpredsjednik partije koji je koordinator za Jug Srbije i povjerenik za opštinu Aleksinac, Dušica Nikolić povjerenik za grad Niš i Dušan Žugić povjerenik za opštinu Prokuplje.
    Pored njih na presu su govorili i portparol Milena Vukotić i predsjednik Crnogorske partije Nenad Stevović koji je izmedju ostalog istakao:
    „Po posljednjem popisu od 165 opština u Srbiji Crnogoraca nema samo u jednoj opštini,u Crnoj Travi. Zbog takve disperzije naša nacionalna zajednica je specifičnom položaju u odnosu na druge zajednice koje su uglavnom skoncentrisane na manjem, užem prostoru. I zato nam je važno da se Crnogorci politički organizuju u svakoj opštini u Srbiji gdje za tako nešto postoji mogućnost. I zato se borimo za decentralizaciju u okviru naše zajednice, i zato nam je jednako važan i Crnogorac iz Prokuplja, Kuršumlije, Kosjerića, Niša, sa juga Srbije i sjevera Vojvodine isto kao onaj iz Novog Sada ili iz Beograda.“

A KO ZASTUPA INTERESE NAS KOJI SMO IZ SRBIJE?
    POSTOJI LI TAKVA PARTIJA?

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Podrazumevano Re: zastupanja interesa nacionalne zajednice Crnogoraca u Srbiji.

Citat Original postavio gradac5 Pogledaj poruku
    U NIŠU ODRŽANA PRESS KONFERENCIJA CRNOGORSKE PARTIJE
    Postoji, za nekoga to je SRS, za nekoga DS, za nekoga DSS.... Na ovo pitanje nikad nećeš dobiti odgovor.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma imaju neke sa pridevom srpske u nazivu...i imaju narodnjake.....sa srpskom oprijentacijom.....ima još 3-4...čisto da razvodne stvar....

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

ne vidim potrebu za tom vrstom partije, crnogorci koji zive u srbiji treba da se asimiluju orgaziciono i drustveno, a da istovremeno zadrze sve crnogorske osobenosti koje smatraju za potrebne. to je narodno, istorijsko i genetsko bogatstvo koje pokusavaju (eu i usa) da nam oduzmu.
    taj ko hoce da `brani` drzavljane srbije od srbije malo se zhbo. ili je na delu ruzan scenario.
    posto je cg odvojena drzava logicno je da u sledecim decenijama nece biti onolikog priliva ljudi iz cg, kao ni onolikog broja istih na rukovodecim mestima pa i najvisim. ne bih zbog toga bio nestrpljiv i napadao sadasnje drzavljane srbije poreklom iz cg.
    svi u cg su nasi kakvi su da su.

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Malo da promenim tvoje pitanje.

A KO ZASTUPA INTERESE SRBA I SRBIJE?

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Cela zapadna Srbija je naseljena iz Srbadijom CG i Hercegovicne, Sumadija ohoho. Moracemo svi da se udruzujemo

Domaćin
    Učlanjen
    10.03.2008.
    El sueno, la realidad, la luz, la oscuridad
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vuk_ Pogledaj poruku
    Cela zapadna Srbija je naseljena iz Srbadijom CG i Hercegovicne, Sumadija ohoho. Moracemo svi da se udruzujemo
    Neka je naseljena sve su to Srbi nego sta cemo sa crnogorkom bagrom koja satire Srbiju vec decenijama.

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Neka je naseljena sve su to Srbi nego sta cemo sa crnogorkom bagrom koja satire Srbiju vec decenijama.
    Slusaj, kada bih ja dosao za predsednika Srbije, ili bilo koji covek iz Srbije poreklom iz nekog qrcevog plemena, nasli bi mu da je poreklom odozdo, i bio bi Crnogorac koji terorise Srbiju

Buduća legenda nojkic_problem (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    300

Како се решити Црногораца, када нам је председник Србије од те феле

Ističe se
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Slusaj, kada bih ja dosao za predsednika Srbije, ili bilo koji covek iz Srbije poreklom iz nekog qrcevog plemena, nasli bi mu da je poreklom odozdo, i bio bi Crnogorac koji terorise Srbiju
    po ovome ispadosmo da smo svi mi crnogorci.
    pa kad smo svi mi crnogorci, sto mi ne vladamo kod vas nego je obrnuto i sto ne zivimo svi u jednoj drzavi koja bi se zvala....../eto dajte dajte vi predlog/?
    ispadosmo mi srbi mohikanci.
    260 000 crnogoraca u srbiji po jednom od poslednjih popisa ima, a ne 5000 000 kako bi neki crnogorci hteli da predstave a sve u cilju dalje dominacije.
    crna gora je samostalna, a srbija?

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Torrente-Bgd Pogledaj poruku
    Malo da promenim tvoje pitanje.

A KO ZASTUPA INTERESE SRBA I SRBIJE?

masa ljudi (utorak 17:00 BG)

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

po ovome ispadosmo da smo svi mi crnogorci.
    pa kad smo svi mi crnogorci, sto mi ne vladamo kod vas nego je obrnuto i sto ne zivimo svi u jednoj drzavi koja bi se zvala....../eto dajte dajte vi predlog/?
    ispadosmo mi srbi mohikanci.
    260 000 crnogoraca u srbiji po jednom od poslednjih popisa ima, a ne 5000 000 kako bi neki crnogorci hteli da predstave a sve u cilju dalje dominacije.
    crna gora je samostalna, a srbija?
    Je l to Gradac, najchistija reka Srbije iz VA?

Pa Srbi su na sve strane, Srbi vladali Crnom Gorom vekovima. Crna Gora se pominje prvi put u XV ili XVI veku, do tada to je bila Zeta/Duklja, teritorija srednjevekovne Srbije. Ne vidim problem, ako je neko drzavljanin Srbije a poreklom odozdo, da izbori poziciju ovde

Ti Crnogorci, koji se kobejagi udruzuju, prave magarce od sebe. Isto kad bi se mi Valjevci udruzili, i sabirali se po drugim gradovima gde nas ima, da bi se lakshe dochepali vlasti

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Je l to Gradac, najchistija reka Srbije iz VA?

Pa Srbi su na sve strane, Srbi vladali Crnom Gorom vekovima. Crna Gora se pominje prvi put u XV ili XVI veku, do tada to je bila Zeta/Duklja, teritorija srednjevekovne Srbije. Ne vidim problem, ako je neko drzavljanin Srbije a poreklom odozdo, da izbori poziciju ovde

Ti Crnogorci, koji se kobejagi udruzuju, prave magarce od sebe. Isto kad bi se mi Valjevci udruzili, i sabirali se po drugim gradovima gde nas ima, da bi se lakshe dochepali vlasti
    Pa nemoj tako Druze...
    Nece biti bas tako. I sam znas da su ljudi iz Crne Gore utemeljili neke gradice pored Valjeva

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Pa nemoj tako Druze...
    Nece biti bas tako. I sam znas da su ljudi iz Crne Gore utemeljili neke gradice pored Valjeva
    Koje?

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Pa valjda znas i sam. Nemoj da te ja ucim. Ja sam iz Crne Gore pa ti bolje znas od mene

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Ne znam zaista. Slobodno reci.

Ističe se
    Učlanjen
    22.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Pa nemoj tako Druze...
    a i las vegas ,brisel,london i mnoge druge gradove.

Slične teme

1. Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 22.10.2008., 14:08
  2. Mržnja mladih Crnogoraca prema Srbiji
    Autor Oputne-Rudine u forumu Politika
    Odgovora: 1037
    Poslednja poruka: 18.06.2008., 16:06
  3. registrovana partija crnogoraca u srbiji
    Autor old-mne u forumu Politika
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 23.03.2008., 13:17
  4. nacionalne manjine u srbiji???