Децу вам нећемо опростити

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jeste jeste
degutantno je na koji nacin koristite mrtve ljude.

po tome mi treba da zaboravimo i jasenovac, i jame, i kosovo , i jadovno, i sve to da ne pominjemo nigde jer je degutantno prikazivati rezultate tih zlocina pocinjenih nad srpskim narodom.

po tome je degutantno i ovo sto jevreji slave holokaust i sto prikazuju stalno svugde po izraelu sta su im sve nacisti radili?
 
a i za tebe vazi isto, debilchino retardirana.......:evil:

setaj nevaspitanii....

ispod mog nivoa je da bilo sta polemisem sa likovima koji nemaju ni najosnovniju kulturu za iole normalnu komunikaciju...


nemamo mi vremena ovde da gubimo na na takve poput tebe, to je tvoja mama trebala da te nauci osnovnoj kulturi i lepom vaspitanju....

kad naucis da se ponasas mozda ti i posvetim malo paznje do tada setnja....
 
Ti promovises ku*rac , a ne srpstvo, majmune retardirani.......ako sam na nesto alergican, to je imbecilno izivljavanje , i koriscenje tudjih nesreca , da bi , eventualno kod neke budale , kao sto si i sam , ubo neki poenchic, u tako nevaznoj zayebanciji , kao sto je politicki pdf..............gori si od one pichkouste pederchine , koja je svojevremeno stalno *****la o "maloj milici ", ne znajuci ni kako se jadno dete prezivalo.........on se bar nada fotelji za svoje bolesno izivljavanje, a cemu se ti , budalo , nadas???......smajlliju sa aplauzom????

kretenu neopevani........promovises srpstvo.......:dash::dash::dash:

Aman, kontrolisi se malo sa tim izrazima sve i da si 100% u pravu!
 
Ti promovises ku*rac , a ne srpstvo, majmune retardirani.......ako sam na nesto alergican, to je imbecilno izivljavanje , i koriscenje tudjih nesreca , da bi , eventualno kod neke budale , kao sto si i sam , ubo neki poenchic, u tako nevaznoj zayebanciji , kao sto je politicki pdf..............gori si od one pichkouste pederchine , koja je svojevremeno stalno *****la o "maloj milici ", ne znajuci ni kako se jadno dete prezivalo.........on se bar nada fotelji za svoje bolesno izivljavanje, a cemu se ti , budalo , nadas???......smajlliju sa aplauzom????

kretenu neopevani........promovises srpstvo.......:dash::dash::dash:

Nazalost, opet je doktor AUB FAS-a potpuno promasio temu.....
Mada to nije nista cudno za njega.......

Nesto se ne secam kako je doslo do proglasenja sankcija tadasnjoj SRJ?
Ko je tada ekploatisao mrtve?
Nesto se ne secam zasto je doslo do bombardovanja Republike Srpske?
Ko je tada eksploatisao mrtve?
Nesto se ne secam kako je doslo do ultimatuma u Rambujeu?
Ko je tada eksploatisao mrtve?

Vi "demokrate", izgleda imate vrlo selektivno pamcenje.........
Doduse, nije to toliko cudno obzirom da za razmisljanje morate da upotrebite obe mozdane celije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top