Ljubav na usta ulazi

simina's

Početnik
Poruka
16
E ovo me je uvek interesovalo, pa da vas sad priupitam... Svi ste culi za onu narodnu 'ljubav na usta ulazi', sto bi u nekoj mojoj interpretaciji trebalo da znaci da bi neko musko bice preveo u svoje vlasnistvo ili da ga zadrzis u istom (ovisno od situacije i potrebe) treba fino da ga nahranis necim ukusnim... Da li ste imali takvih iskustava i sta bi uradili u situaciji da vas neka zenska osoba zove u stan na privatnu veceru, oblecuci oko vas, od predjela sa kulenom i mladim sirom, sve do bozanstvane vocne torte? :think: Kakvu bi to reakciju izazvalo kod vas? pozitivnu ili negativnu? :bye:
 
E ovo me je uvek interesovalo, pa da vas sad priupitam... Svi ste culi za onu narodnu 'ljubav na usta ulazi', sto bi u nekoj mojoj interpretaciji trebalo da znaci da bi neko musko bice preveo u svoje vlasnistvo ili da ga zadrzis u istom (ovisno od situacije i potrebe) treba fino da ga nahranis necim ukusnim... Da li ste imali takvih iskustava i sta bi uradili u situaciji da vas neka zenska osoba zove u stan na privatnu veceru, oblecuci oko vas, od predjela sa kulenom i mladim sirom, sve do bozanstvane vocne torte? :think: Kakvu bi to reakciju izazvalo kod vas? pozitivnu ili negativnu? :bye:

Hmmm sve zavisi koliko godina imate i koliko se poznajete... :think:
Normalno bi bilo da odete na pice u grad prvo pa onda eventualno na gajbu na sex...
Ali ako ste neki stariji za neke kafice... ili ste vec bili x puta zajedno onda se neka lepa vecerica moze smatrati samo kao znak paznje i truda... sto svakako moze samo da prija... Jedino u slucaju da on to proceni kao neki pokusaj udaje tj dokazivanj dobrih kuvinarskih afiniteta... :lol: Ali svakako mislim da to nije greska da se uradi... ;)
Pozitivnu reakciju bi kod mene proizvelo... em bi se lepo najeo em... bio u lepom drustvu... :lol: ;)
 
Hmmm sve zavisi koliko godina imate i koliko se poznajete... :think:
Normalno bi bilo da odete na pice u grad prvo pa onda eventualno na gajbu na sex...
Ali ako ste neki stariji za neke kafice... ili ste vec bili x puta zajedno onda se neka lepa vecerica moze smatrati samo kao znak paznje i truda... sto svakako moze samo da prija... Jedino u slucaju da on to proceni kao neki pokusaj udaje tj dokazivanj dobrih kuvinarskih afiniteta... :lol: Ali svakako mislim da to nije greska da se uradi... ;)
Pozitivnu reakciju bi kod mene proizvelo... em bi se džabe lepo najeo em... bio u lepom drustvu... :lol: ;)
------
 
ma ne bih shvatio kao da je očajnica....zamal da kažem da bih se odooševio.. odooševio bih se gestom...al nikako ne volem mladi sir i koolen.....fooj mladi sir...pa je dobro i da zna ša volim da jedem, to je bitno.....a to znači i da me poznaje malko..pa onda da me hrani.....
 
Pazi.....
Posle pluca, zeludac je najveci uzrok umiranja kod ljudi.....

Reci ce neko srce?????
Pluca i aktivna razmena kiseonika cuva i bubrege i sva tkiva i krvne sudove.
Ako bubrezi nisu dobri , skoci K i eto ti infarkta.
Ako zasicenost kiseonikom nije dobra, eto ti unistavanja zida arterija i vena i posle polako ide , uz blagoslov jetre gomilanje masti , pucanje sitno , pa krupno i t d.....

Zeludac je sledeci koji sve regulise, a to znaju svi, narocito oni koji ostanu bez zuba, pa vide kako brzo s*****ju sve ostale organe i zdravlje (inace zubi brzo unistavaju i bubrege i srce, ako se ne cuvaju)....

Dakle ako zelis da me zadrziz, upecas, oslepis , savijas kao gimnasticara,
NEMOJ da me GUSIS , i dobro me HRANI........
 
E ovo me je uvek interesovalo, pa da vas sad priupitam... Svi ste culi za onu narodnu 'ljubav na usta ulazi', sto bi u nekoj mojoj interpretaciji trebalo da znaci da bi neko musko bice preveo u svoje vlasnistvo ili da ga zadrzis u istom (ovisno od situacije i potrebe) treba fino da ga nahranis necim ukusnim... Da li ste imali takvih iskustava i sta bi uradili u situaciji da vas neka zenska osoba zove u stan na privatnu veceru, oblecuci oko vas, od predjela sa kulenom i mladim sirom, sve do bozanstvane vocne torte? :think: Kakvu bi to reakciju izazvalo kod vas? pozitivnu ili negativnu? :bye:

Zavisi koliko si dobra riba, ako si beZZe postala bi mi najbolja drugarica, a ako si neka mocna riba, postala bi "savrsenstvo bez mane" ;) hehehe i naravno, pre vocne torte trknuo bi do prve zlatare po "prsten" :D :klap:
 
ne volim vocnu tortu :neutral:

ali zato sam oduvek tvrdila da ocu da se udam za kuvara,da znam da cu uvek dobro da jedem :rumenko:


Nemoj! Oni kuvaju samo "na radnom mestu! A kod kuće "valjda mogu da se odmore ", i još su stručniji od tebe, pa mogu da kritikuju do mile volje!
Najbolji su oni što ne razlikuju ništa što nije kašika i viljuška. Oni su srećni kad dobiju nešto kuvano.
Možda za poslastičara...:)
 
Mislio sam da ce na ovoj temi biti price o drugoj ljubavi koja na usta ulazi :D


Spremiti nekome nesto za jelo je divan znak paznje, pogotovo ako su slatkisi u pitanju.
Jos dodati neki horor film uz jelo i atmosfera je potpuna (horor film se moze zameniti i nedepiliranim nogama).
 
Ma ne fali joj nista, ali nije to za mene... Bar ne jos par (desetina) godina....:whistling: :lol: A ovde uopste nije fora kako odvesti nekog u krevet, vec je pitanje koliko momci cene kad se potrudis da ucinis nesto jako lepo za njih...

Wee i ja to isto rekao na nekoj drugoj temi. :)
Vrlo cenimo kad se neka potrudi....:heart: dobija pluseve...
Pa ko to ne voli... ;)
 
E ovo me je uvek interesovalo, pa da vas sad priupitam... Svi ste culi za onu narodnu 'ljubav na usta ulazi', sto bi u nekoj mojoj interpretaciji trebalo da znaci da bi neko musko bice preveo u svoje vlasnistvo ili da ga zadrzis u istom (ovisno od situacije i potrebe) treba fino da ga nahranis necim ukusnim... Da li ste imali takvih iskustava i sta bi uradili u situaciji da vas neka zenska osoba zove u stan na privatnu veceru, oblecuci oko vas, od predjela sa kulenom i mladim sirom, sve do bozanstvane vocne torte? :think: Kakvu bi to reakciju izazvalo kod vas? pozitivnu ili negativnu? :bye:

Pa ovako toviš ga iz dana u dan, pa se on ugoji....pa ga ni jedna više neće...pa je samo tvoj...bucmast i veran.....eto......;)
 

Back
Top