Molim vase misljenje

J

jeka

Gost
Od pre dva meseca koristim anti baby pilule sa doktorovim receptom medjutim od tada menstrualna krvarenja ne prestaju tj.i posle ciklusa se nastavljaju ali sa slabim intenzitetom,dali je jos neko imao takvo iskustvo? Molim za savet,hvala.
 
Pozdrav Jeka! I ja sam prije 15-tak dana pocela da pijem tablete anti b. i imam isti problem za dva dana cu do doca da proverim dali je to uredu.Pa sta mi ona kaze pisacu ti. POZDRAV
 
Kazu da je to sasvim normalna reakcija da se organizam privikava na terapiju treba bit uporan to ce proci u slucaju d a to neprestaje znaci nakon nekoliko meseci upotrebe treba se obratit docu da se vidi sta i kako dalje.cao
 
jeko. mislim da ti nije pametno da koristis te pilule, ne samo zbog zdravlja vec i zbog kilaze jer one goje. sto se tice pilula o tome sam razgovarala sa doktorkom ,a i mojom mamom i veruj mi da i nisu tako dobre.ako vec hoces da se sacuvas nek tvoj decko koristi zastitu-mada se i u nju ne mozemo bas najbolje osloniti,ali bolje to nego pilule. pazi se!!! :roll: :roll:
 

Back
Top