EREMITA JE REKAO ONO STO JE SVIMA NA VRH JEZIKA!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.779
Nema coveka u Srbiji koji se ne plasi za zivot Borisa Tadica i Ivice Dacica.
Zasto ste onda banovali Eremitu, kad je rekao nesto u potencijalu, a da ne pricam sto svi ljudi po Srbiji isto tako misle.
Zasto nema Sevilje, Bilje, Sona, Sharka, jedino ako nije cilj da se ovaj pdf. pretvori u gomilu gluposti i primitivizma.
Smesta odbanovati Mitu, a gorenavedenima se javno izviniti ne bi li se vratili na ovaj forum, jer to moze samo da svima cini cast!
 
A sta je to Eremita tako pametno rekao? Svi se pitaju, nigde odgovora...

Bilo je odgovora (na kraju), rekao je samo da nista nije cudno ako nekom padne na pamet da iz snajpera gadja Tadica ili Dacica, a to cujem u svakodnevnom razgovoru od 1000 ljudi. Znaci, nije ni pretio, niti pozivao na ne znam sta, nego samo preneo raspolozenje u narodu i nista drugo.
 
Dokle god pretite primitivci, ovako cete i prolaziti...uskoro vam i zabranjuju stranku.

tako samo tako,ne dajte se samo cvrsto prema opoziciji,za sada ste daleko zaebali slobu.........samo napred murja puca na decu,hapse se politicki protivnici,iznose iz skupstine,oteraste bogoljuba smeto coek razumem.
ma samo cvrsto udrite cenzura nek ebe kevu.
ionako su ljudi na ivici a ja vec 8 godina,tako da samo udri narodna policijo...E DA ZABRANITE IM I STRANKU TAKO TREBA........a posle......posle ce vasi unuci decenijama da kukaju kako su im dedovi pobijeni u nekom narodnom ustanku:bye:
 
a zašto bi neko morao da se izvinjava ili da moli za oprost kako bi se neki desničari vratili ovde???
pa nije ovo javni servis, pa sve podjednako zastupljeno, pa po tom ključu da se trpe i tolerišu najrazličitije svinjarije. Priostkluk i primitivizam prosto isijava iz tastature pojedinih, na neke smo već oguglali pa nam izigravaju maskote, neki preteraju u tom svom ludilo i izgube meru

kome odgovara neka dođe i ostavi post, kome ne odgovara, ima srpskinacionalisti, ima B92 pa izvolite-birajte
 
Necu ja naravno, drzava ce da zabrani tu fashistichku organizaciju.

------------------------------------------------------
Katanac na SRS!!!

Није ти добро, али стварно. Не жуте пилуле у 16 часова, само розе. Па како бре не научиш већ једном кад које треба да пијеш:rotf::rotf::hahaha::hahaha:
 
Nema coveka u Srbiji koji se ne plasi za zivot Borisa Tadica i Ivice Dacica.
Zasto ste onda banovali Eremitu, kad je rekao nesto u potencijalu, a da ne pricam sto svi ljudi po Srbiji isto tako misle.
Zasto nema Sevilje, Bilje, Sona, Sharka, jedino ako nije cilj da se ovaj pdf. pretvori u gomilu gluposti i primitivizma.
Smesta odbanovati Mitu, a gorenavedenima se javno izviniti ne bi li se vratili na ovaj forum, jer to moze samo da svima cini cast!

ajmo da organizujemo protest zbog eremite,jes steta ne mozemo nista i nikog da lomimo,al da opstruiramo server:mrgreen:aj da smislimo nesto:mrgreen:
 
a zašto bi neko morao da se izvinjava ili da moli za oprost kako bi se neki desničari vratili ovde???
pa nije ovo javni servis, pa sve podjednako zastupljeno, pa po tom ključu da se trpe i tolerišu najrazličitije svinjarije. Priostkluk i primitivizam prosto isijava iz tastature pojedinih, na neke smo već oguglali pa nam izigravaju maskote, neki preteraju u tom svom ludilo i izgube meru

kome odgovara neka dođe i ostavi post, kome ne odgovara, ima srpskinacionalisti, ima B92 pa izvolite-birajte

Naravno, ali Sevilja i Bilja sigurno nisu bile primitivne, i nije bitno sto su desnicari, vec sto su i dame i ljudi. A za Mitu, takodje. Son je malo drugaciji, ali nikako, i nista gori nego Master ili Idi Dada, a reci zar ne isijava taj primitivizam i od sadasnjih ucesnika, i to ite kako!
 
Да нећеш ти да забраниш СРС? Хајде иди се обриши око уста, мусав си од млека.

Ako si slusao danasnje vesti, cuo si da se sprema lagana "bensendin" terapija za zapenusale radikale u skupstini.........novi skupstinski zakon, koji ce ograniciti beskonacno lupetanje o svemu i svacemu.........:hahaha:

Uskoro cemo gledati kako nose vrece gomana, iz skupstinske sale, kao u stara , dobra vremena.........:hahaha:
 
Naravno, ali Sevilja i Bilja sigurno nisu bile primitivne, i nije bitno sto su desnicari, vec sto su i dame i ljudi. A za Mitu, takodje. Son je malo drugaciji, ali nikako, i nista gori nego Master ili Idi Dada, a reci zar ne isijava taj primitivizam i od sadasnjih ucesnika, i to ite kako!

Molim doticnu da ni u ludilu ne uporedjuje moju malenkost i debilnog , ego manijaka koji se odaziva na nick Shon........svako buduce stavljanje u slicnu ravan, smatracu najtezom uvredom:evil:
 
Naravno, ali Sevilja i Bilja sigurno nisu bile primitivne, i nije bitno sto su desnicari, vec sto su i dame i ljudi. A za Mitu, takodje. Son je malo drugaciji, ali nikako, i nista gori nego Master ili Idi Dada, a reci zar ne isijava taj primitivizam i od sadasnjih ucesnika, i to ite kako!

Ja neću da ulazim zašto je neko otišao, to je njegovo pravo, koliko znam ni jedna od navedenih koleginica nije banovana već su otišle svojom voljom
Sa druge strane, ja ne znam ni ko si ni koliko dugo na ovom forumu, ali koliko banova je popio Kohen, to se više ne može izborjati:lol: Master je od nedavno ovde, ali i on dobije po vaspitnu kad pretera
a ako se nekome ne dopada, foruma kao u priči, pa raspalite
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top