Ocenite rad nove vlade

kakva je vasa ocena rada nove vlade?

  • odlican 5

  • vrlodobar 4

  • dobar 3

  • dovoljan 2

  • nedovoljan 1


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Hygieia

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.478
proslo je 18 dana otkako je formirana nova vlada.rezultati su sledeci:

-uhapsen je radovan karadzic
-imenovan je novi direktor bia sasa vukadinovic
-doneta je odluka da se vrate ambasadori u zemlje eu
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o potvrdjivanju sporazuma o stabilizaciji i pridruzivanju
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o saradnji u oblasti naftne i gasne privrede izmedju srbije i rusije
 
Poslednja izmena:
prijatno sam iznenadjena jer sam ocekivala da ce i ovi biti mlohavi ko i prethodna vlada.
za sad je ok.nadam se da ce nastaviti ovako ili bolje....

a hapsenje je profi odradjeno sa sve onim opstrukcijama i odlaganjem skupstine zbog istog a kontam da su napravili citav scenario da radikali ne bi cvileli i smarali za govornicom dok se ne slegne prasina malo :)
 
Za sada bolje nego sto sam ocekivao........Bota ponovo stice moje simpatije, nakon kohabitacionog eksperimenta sa mlohavim ,slogiranim premijerom............

Ocekujem da smisle nacin kako da sprece radikale , koji su zapenili , nakon sto su ispushili na svim nivoima,,,,,da opstruiraju onako bezobrazno, nemastovito, i primitivno dalji rad skupstine.........i dobice jos ocenu vise od mene:ok:
 
proslo je 18 dana otkako je formirana nova vlada.rezultati su sledeci:

-uhapsen je radovan karadzic
-imenovan je novi direktor bia sasa vukadinovic
-doneta je odluka da se vrate ambasadori u zemlje eu
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o potvrdjivanju sporazuma o stabilizaciji i pridruzivanju
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o saradnji u oblasti naftne i gasne privrede izmedju srbije i rusije

cim je u medijima objavljeno da se hitno usvaja zakon o bezbednosti saobracaja znao sam da nesto smrdi.
i par dana kasnije skupstina ode na proooooduzeni odmor, a vlada ne ide na isti.
u skupstini je sastav skoro polapola, a vlada je cela samo od jedne skupstinske polovine. pa ti vidi.
sutra kada toma bude vladao sa minimalnom vecinom ako bude kao ovi moze da radi STA GOD HOCE.
 
Ja sam bio izričito protiv koalicije sa SPS-om baš i samo isključivo zbog Haga
kad vidi vraga, baš me prijatno iznenadiše...to ako okončaju do kraja godine, kapa dole

Sa druge strane, SPS je tako uhvaćen u procep da prosto ne mogu da verujem da su ga tako dobro izlevatili, jer nakon svih ovih pizdarija, od ulaska sa DS u Republici, u Bg i sa LDP, hapšenje Karadžića, vraćanje ambasadora...oni siroti mogu da mole Boga da Vlada traje 10 godina, a ne samo 4

Jedina mana je što sad imamo jednu jedinu jaku političku ličnost u zemlji, a tu je uvek plodno tle za bubice u glavi
 
proslo je 18 dana otkako je formirana nova vlada.rezultati su sledeci:

-uhapsen je radovan karadzic
-imenovan je novi direktor bia sasa vukadinovic
-doneta je odluka da se vrate ambasadori u zemlje eu
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o potvrdjivanju sporazuma o stabilizaciji i pridruzivanju
-u skupstinsku proceduru upucen predlog zakona o saradnji u oblasti naftne i gasne privrede izmedju srbije i rusije

vlada je
prihvatila eulex koji dolazi da sprovede nezavisno kosovo
vratila ambasadore u zemlje koje su okupirale kosovo
ratifikovace ssp u kome pise da je kosovo nezavisno
uhapsila davida dabica :D
 

Back
Top