Diktatorski rezim Tadica pendreci i baca bombe na novinare i demonstrante!
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 97

Tema: Diktatorski rezim Tadica pendreci i baca bombe na novinare i demonstrante!

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Diktatorski rezim Tadica pendreci i baca bombe na novinare i demonstrante!

Вацић: Неће нас уплашити пендрецима, ни шок бомбама. Хапшење Радована Караџића је само још једна увреда Тадићевог режима преко које нећемо прећи и на коју нећемо оћутати
    Обрадовић: Власт је у паничном страху. Употребили су шок бомбе да растерају грађане који су протестовали због Караџићевог хапшења. Тадић ће морати да одговара због тога

Радета: Главни диктатор јесте Тадић, јер су на народ бацане бомбе, а батинања је било на све стране. Тај протест је била нормална реакција грађана на чин велеиздаје
    Маркићевић: Борис Тадић од улица Београда направи Бејрут. Није било потребе да се људи који протестују због хапшења Караџића бију и да се на њих бацају бомбе
    За хапшење и пребијање грађана који су на београдском Тргу Републике протестовали због хапшења Радована Караџића одговоран је Борис Тадић, јединствени су у оцени сви саговорници „Правде".
    Посланици и представници парламентарних странака истовремено осуђују одлуку шефа државе да шок бомбама растера незадовољне грађане.

Учесници протеста тврде да се припадници Жандармерије нису устезали од употребе пендрека

Србија као Ирак
    Један од учесника протеста, лидер покрета „Образ" Младен Обрадовић каже да је довођење елитних јединица на мирно окупљање у центру града резултат страха владајућег режима од људи који још увек имају достојанство.
    - Свима је јасно да није било разлога за довођење жандармерије и осталих елитних јединица. То само показује да је власт у паничном страху. Ми смо се окупили да искажемо своје незадовољство што је ухапшен велики српски јунак, а на нас су по ко зна чијој наредби бацане шок бомбе. Тадић ће морати да одговара због тога - поручује Обрадовић.
    И Миша Вацић из покрета „1389" каже да су Дачић и Тадић одговорни за нападе на грађане који су мирно протестовали због хапшења Радована Караџића.
    - Поступак полиције је за сваку осуду. Нису требали да примењују силу, па и они су Срби. Тукли су људе који су дошли да искажу свој протест. Страшно је што од Београда праве Ирак - апелује Вацић.
    Лидер покрета „1389" каже да ће се протести наставити свакодневно.
    - Неће нас уплашити пендрецима, ни шок бомбама. Хапшење Радована Караџића је само још једна увреда Тадићевог режима преко које нећемо прећи и на коју нећемо оћутати - поручио је Вацић.

Чије су бомбе?
    Посланик СРС Вјерица Радета тврди да је полиција непотребно употребила силу, а да је то наређење стигло из самог врха власти.
    - Главни диктатор јесте Тадић, јер су на народ бацане бомбе, а батинања је било на све стране. Тај протест је била нормална реакција грађана на чин велеиздаје. Јер хапшење Радована Караџића то јесте. Србија је тим чином понижена, а то не може да прође без реакција - истиче Радета.
    Додала је да ће она, као и већина посланика радикала бити уз грађане на Тргу сваког дана. Радета каже да ће Српска радикална странка ускоро организовати велико окупљање.
    Председник Извршног одбора Нове Србије Мирослав Маркићевић оптужује Бориса Тадића и министре у влади да од од улица Београда праве Бејрут.
    - Није било потребе да се људи који протестују због хапшења Караџића бију и да се на њих бацају бомбе. Наредбу за то је дао онај ко каже да нема везе са хапшењем Караџића. Међутим, можда оно на Тргу и није била полиција, можда ми нисмо добро видели - каже Маркићевић.
    Председник ИО НС још додаје да је незадовољан и радом председнице Скупштине Славице Ђукић-Дејановић.
    - И она је необавештена. Пре неки дан је рекла да на свака два до три дана иде на консултације код председника Тадића. Па шта је она онда, председник Скупштине или његова секретарица? То значи да ништа у овој земљи не може да прође без Тадића - подсећа Маркићевић.

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/1509/tadieve-bombe-za-srbe
    ---------------------------

TADICU SADAME! TADICU SADAME! TADICU SADAME! TADICU SADAME! tkacio:
    Poslednji put ažurirao/la Markowac : 25.07.2008. u 11:57

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Diktatorski rezim Tadica pendreci i baca bombe na novinare i demonstrante!

Тиранија жутих диктатора

Чланица Председништва НС Александра Јанковић која је и сама била учесник протеста каже да је полиција не само безразложно реаговала, већ је без икакве потребе и дошла на Трг.
    - На Тргу се окупило неких стотинак људи, певале су се песме подршке Радовану. Тада је стигао кордон полиције опремљен опремом за разбијање демонстрација и опколио групу. Њихов задатак није био да смире учеснике, јер нико није дивљао, већ да их склоне са улице. У таквој атмосфери почело је кошкање, а онда су почеле да лете и ствари, прорадили су пендреци - прича Јанковићева.
    Она је разговарала са некима од полицајаца и они сами су признали да им није свеједно што су ту где јесу, као и да им је жао што је Радован ухапшен.
    - Жута диктатура је узела маха. Тадић не жели да на улицама види људе који другачије мисле од њега - нагласила је Јанковићева.

Пендреком на „Правду"

Фоторепортер „Правде" који је на Тргу обављао задатак и пратио протест грађана, добио је неколико удараца пендреком. У интервенцији полиције наш колега добио је неколико ударца по ногама, док је један од припадника жандармерије пендреком ударио фотоапарат док је фоторепортер „Правде" покушавао да слика хапшење учесника протеста.

TADICU SADAME!

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Podrazumevano Re: Diktatorski rezim Tadica pendreci i baca bombe na novinare i demonstrante!

Joj, ravnanje greha...Bogo moj.

Elita Kroasan (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2004.
    Pol
    muški
    Ispred Ruske Ambasade, u redu za rusku radnu vizu
    Reputaciona moć
    563

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku

Ti bi Tadic da te sada .... ? Ne verujem da bi hteo , on je pravi pravoslavni Srbin i svoju decu odgaja

u patrijahalnom duhu . Mislim da treba da se obratis nekome iz Obraza , SRSa ili DSSa . .

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Al si prso.....Mislim na postavljaca teme....

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Вацић: Неће нас уплашити пендрецима, ни шок бомбама. Хапшење Радована Караџића је само још једна увреда Тадићевог режима преко које нећемо прећи и на коју нећемо оћутати
    Обрадовић: Власт је у паничном страху. Употребили су шок бомбе да растерају грађане који су протестовали због Караџићевог хапшења. Тадић ће морати да одговара због тога
    Радета: Главни диктатор јесте Тадић, јер су на народ бацане бомбе, а батинања је било на све стране. Тај протест је била нормална реакција грађана на чин велеиздаје
    Маркићевић: Борис Тадић од улица Београда направи Бејрут. Није било потребе да се људи који протестују због хапшења Караџића бију и да се на њих бацају бомбе
    За хапшење и пребијање грађана који су на београдском Тргу Републике протестовали због хапшења Радована Караџића одговоран је Борис Тадић, јединствени су у оцени сви саговорници „Правде".
    Посланици и представници парламентарних странака истовремено осуђују одлуку шефа државе да шок бомбама растера незадовољне грађане.

Учесници протеста тврде да се припадници Жандармерије нису устезали од употребе пендрека

Србија као Ирак
    Један од учесника протеста, лидер покрета „Образ" Младен Обрадовић каже да је довођење елитних јединица на мирно окупљање у центру града резултат страха владајућег режима од људи који још увек имају достојанство.
    - Свима је јасно да није било разлога за довођење жандармерије и осталих елитних јединица. То само показује да је власт у паничном страху. Ми смо се окупили да искажемо своје незадовољство што је ухапшен велики српски јунак, а на нас су по ко зна чијој наредби бацане шок бомбе. Тадић ће морати да одговара због тога - поручује Обрадовић.
    И Миша Вацић из покрета „1389" каже да су Дачић и Тадић одговорни за нападе на грађане који су мирно протестовали због хапшења Радована Караџића.
    - Поступак полиције је за сваку осуду. Нису требали да примењују силу, па и они су Срби. Тукли су људе који су дошли да искажу свој протест. Страшно је што од Београда праве Ирак - апелује Вацић.
    Лидер покрета „1389" каже да ће се протести наставити свакодневно.
    - Неће нас уплашити пендрецима, ни шок бомбама. Хапшење Радована Караџића је само још једна увреда Тадићевог режима преко које нећемо прећи и на коју нећемо оћутати - поручио је Вацић.

Чије су бомбе?
    Посланик СРС Вјерица Радета тврди да је полиција непотребно употребила силу, а да је то наређење стигло из самог врха власти.
    - Главни диктатор јесте Тадић, јер су на народ бацане бомбе, а батинања је било на све стране. Тај протест је била нормална реакција грађана на чин велеиздаје. Јер хапшење Радована Караџића то јесте. Србија је тим чином понижена, а то не може да прође без реакција - истиче Радета.
    Додала је да ће она, као и већина посланика радикала бити уз грађане на Тргу сваког дана. Радета каже да ће Српска радикална странка ускоро организовати велико окупљање.
    Председник Извршног одбора Нове Србије Мирослав Маркићевић оптужује Бориса Тадића и министре у влади да од од улица Београда праве Бејрут.
    - Није било потребе да се људи који протестују због хапшења Караџића бију и да се на њих бацају бомбе. Наредбу за то је дао онај ко каже да нема везе са хапшењем Караџића. Међутим, можда оно на Тргу и није била полиција, можда ми нисмо добро видели - каже Маркићевић.
    Председник ИО НС још додаје да је незадовољан и радом председнице Скупштине Славице Ђукић-Дејановић.
    - И она је необавештена. Пре неки дан је рекла да на свака два до три дана иде на консултације код председника Тадића. Па шта је она онда, председник Скупштине или његова секретарица? То значи да ништа у овој земљи не може да прође без Тадића - подсећа Маркићевић.

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/1509/tadieve-bombe-za-srbe
    ---------------------------

Obraz i prave patriote nece biti zaustavljen pendrecima, sta ako dobijes malo pendrek po glavi nece ti nista biti ja sam dobijao pendrek dva puta i nista mi nije bilo. Da sam ja tu bio bas me briga ako dobijem pendrek - prezivecu bez posledica.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Zna se čiji je režim 1999. gazio srpsku decu u centru Beograda, ubijao šiptarske civile po Kosovu i terao hladnjače pune leševa od Kosova do Dunava.

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ја демоНкратију нисам другачије ни замишљао. То је то, па ко воли...

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Ajde vishe banujte poludelog nekrofila Markowca.
    Ovo je dno dna.

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Samo mogu da zamislim da je ISTO to bilo npr. u Belorusiji ili u SRJ za vreme Slobe - vest i slike bi verovatno obisle ceo svet. tkacio:

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Zna se čiji je režim 1999. gazio srpsku decu u centru Beograda, ubijao šiptarske civile po Kosovu i terao hladnjače pune leševa od Kosova do Dunava.
    Те бајке су за некога ко није одавде, пробај на шиптарским форумима, секташу :-)

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Svetac ko svetac, veruje samo u bajke.

Domaćin
    Učlanjen
    13.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To milicijo moja! Hapsi, gazi, nikog ne stedi, sve je to ista bagra....

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ptica-trkacica Pogledaj poruku
    Obraz i prave patriote nece biti zaustavljen pendrecima, sta ako dobijes malo pendrek po glavi nece ti nista biti ja sam dobijao pendrek dva puta i nista mi nije bilo. Da sam ja tu bio bas me briga ako dobijem pendrek - prezivecu bez posledica.

vidi se

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    Ajde vishe banujte poludelog nekrofila Markowca.
    Ovo je dno dna.
    Kako ti ne vidish da si isti on, samo druga strana medalje

Buduća legenda Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

Тиранија жутих диктатора

Пендреком на „Правду"

Фоторепортер „Правде" који је на Тргу обављао задатак и пратио протест грађана, добио је неколико удараца пендреком. У интервенцији полиције наш колега добио је неколико ударца по ногама, док је један од припадника жандармерије пендреком ударио фотоапарат док је фоторепортер „Правде" покушавао да слика хапшење учесника протеста.

TADICU SADAME!
    Interesaqntno da o ovome nije bilo ni reči na U92, već su samo kukali za svojim snimateljem.
    Ni razni novinari iz udruženja istih, koji su kukali kako se u Srbiji i dan danas može prebiti novinar, su se samo osvrtali na ovoga sa U92. Ni jednom rečju ne pomenuše drugog kolegu, koji je, kako vidimo, popio batine od Tadićevih i dačićevih batinaša.

Eh, aršini... Koliko li vas ima?

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    Те бајке су за некога ко није одавде, пробај на шиптарским форумима, секташу :-)
    sektash ti rasha

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

mislis???............

Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Obraz i prave patriote nece biti zaustavljen pendrecima, sta ako dobijes malo pendrek po glavi nece ti nista biti
    I ja to mislim i zato i navijam da policija krene sto vise da ih pendreci.

ja sam dobijao pendrek dva puta i nista mi nije bilo. Da sam ja tu bio bas me briga ako dobijem pendrek - prezivecu bez posledica.
    Kako nije?
    Citas li svoje postove?

Domaćin vuk_ (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio crow Pogledaj poruku

vidi se
    To sam i ja hteo da kazem. Kako izgledaju oni kojima je "bilo neshto" btw

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Interesaqntno da o ovome nije bilo ni reči na U92, već su samo kukali za svojim snimateljem.
    Ni razni novinari iz udruženja istih, koji su kukali kako se u Srbiji i dan danas može prebiti novinar, su se samo osvrtali na ovoga sa U92. Ni jednom rečju ne pomenuše drugog kolegu, koji je, kako vidimo, popio batine od Tadićevih i dačićevih batinaša.

Eh, aršini... Koliko li vas ima?
    jel nasho neko necheg u pravdi shto se zaista desilo?
    sumnjam!

s druge strane
    posle narandzastog pedera
    i ne treba da izveshtavaju o bolesnom sloju drushtva...

treba da ga ostave da pojede samog sebe

Primećen član
    Učlanjen
    20.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Kad dobijes pendrek to cak ni ne boli uopste, a i uostalom ti policajci onako natovareni onim stitovima i kacigama su toliko teski, nepokretni i spori da im uvek mozes pobeci lako.

Veoma poznat
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    Ја демоНкратију нисам другачије ни замишљао. То је то, па ко воли...
    Mito!

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Znam da ću zažaliti zbog ovoga...Ali, žao mi je što nema Mite....

Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Kad dobijes pendrek to cak ni ne boli uopste, a i uostalom ti policajci onako natovareni onim stitovima i kacigama su toliko teski, nepokretni i spori da im uvek mozes pobeci lako.
    Aj ne lazi.

Slične teme

1. Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 25.11.2008., 08:59
  2. Odgovora: 117
    Poslednja poruka: 30.10.2008., 07:43
  3. Odgovora: 214
    Poslednja poruka: 31.07.2008., 20:22
  4. Ko baca bombe na kuce odbornika i predsednika opstina?
    Autor profesionalac-bgd u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 28.11.2007., 02:05
  5. Koja muzika vas baca u trans?
    Autor fantom piroman u forumu Muzika
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 01.11.2006., 00:27

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku