Molim za savet

H

hellooo

Gost
Situacija je sledeca:
ja i moj decko zivimo u razlicitim drzavama, vidjamo se jednom u mesec ili dva meseca. Koju kontracepciju je najbolje da koristim kad on dodje? Glupo mi je da pijem pilule, kad je vec tako retko tu. A on nece da koristi kondom, nece pa nece....
Molim vas posavetujte me
hvala
 
A vi nemojte da spavate sa njim,pa nemojte...
Sta nece,to su obicna foliranja!Samo malo jace ga pritegnite pa da vidite da li nece... :evil:
Nije sve u kontracepciji,sta je sa infekcijama,jeli mozete vi da garantujete da vam je on 2 meseca u drugoj drzavi potpuno veran,ako mozete super ali moj vam je savet da ipak insistirate na kondomu.
A sto se tice ostalih kontraceptiva da nisu pilule i kondom,imate spiralu koju je opet pitanje da li stavljati ako su vam odnosi tako retki,anti bebi film koji se stavlja neposredno pred odnos,dijafragma za koju treba da se posavetujete sa ginekologom oko nacina koriscenja i stavljanja...i apstinencija.Pa izvolite izaberite.
 
hellooo:
A to dijafragma? Kako to izgleda, tj kako se upotrebljava?
Kako izgleda...kao mali sesir,od gume je stavlja se pred odnos na grlic materice...potrebno je da se javite ginekologu kako bi vas obucio da je koristite,odnosno da vam pokaze kako da je stavite na pravi nacin.
 

Back
Top