Prostitucija
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Prostitucija

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Prostitucija

Jedan lik.Jedno telo.Jedan razum.A dve licnosti.
    Kako?
    Ponekad se zapitam.Dali sam ja normalan?Mozda jesam!Mozda i nisam!Ma verovatno nisam.
    Jednog dana osecam ljubav za sve i za svakoga.Drugog dana mrzim sve.Mrzim svakoga.U dubini sebe prozivljavam dve licnosti.Jednu otvorenog duha.Koji daje nesebicno i nista neuzima.Zeli samo ljubav.samo da voli i bude voljeno.Da nikog sem nje nepusti u svoje srce.
    Druga licnost koja sve zeli i niodcega nepreza.Ponekad pomislim koliko volim.Da ljudi ja iskreno volim.Ali neznam zapravo sta to volim.Nju ili njeno prisustvo.Ne to nije isto.Ako volim nju:Onda je trebam zeleti svakog trnutka.A ako volim njenu blizinunda samo onda kada tu istu i pozelim.Znam.Zvucim uradjeno.Ali nisam.Ovo govori moja licnost koja zasluzuje da zivi.Moja zasebna odvojena licnost.Koja ume da voli da pruzi ljubav i da je oseti.
    A ona druga.
    Tako hladna proracunata i zlobna.To i nije ona prava licnost.To nije odlika i moj zivotni moto.Ali ipak je tu.Preti da unisti sva moja osecanja.Da mi zatruje dusu i telo pretvori u vecnog roba.Da roba.Da robujem nekim iluzijama.Da izigravam sve ono sto nisam.Da budem hladan,uobrazen,narcisoidan,odbojan,ohol i zao.
    Da ljudi u meni vide sve ono sto ja u sebi nevidim.Da me gledaju kao jednog lika punog.Kao nekog ko ima sve.I kao nekog ko je sve dobio na dlanu.Ali nisam dobio nista.A i ono sto jesam moj drugi bolji lik.Tojest ono moje pravo ja je zbog toga patilo i duboko svoje rane prezivljavalo.
    Lik prljav koji se potuca po ulici.Koji za materijalna dobra.Ili zla prodaje dusu djavolu.I predaje telo grehu.Da to je ono sto me boli.Sto me unistava.I sto pravi barijeru.Mojoj pravoj licnosti da zivi i voli i bude voljeno.Kako su smesni svi oni ljudi koji teze samo sexu.Sto vise sexa to je zivot lepsi.Sex bez ljubavi je isto sto i Golub bez glave.On leti.Oli nezna gde.Ja kada bih srecu merio sexom.Onda bih trebvao biti najsrecniji covek na svetu.Ali nisam.Pogan sam sam sebi.Ponekad pomislim koliko je vere u Boga.Koliko postova i celebata je potrebno da ocisti ovo moje od greha telo isprljano.Ali umesto da se zaustavim i stanem.Ja idem dalje.Sve dublje potanjam.Nezaustavljam se.I idem dalje.
    Kako se otrgnuti od necega nalik prostituciji?Kako nesto sto je zivotni moto poslednjih godina obrisati otrgnuti se od toga.Kako? Kada ste kupljeni preplaceni.U obavezi da izvrsavate nesto sto vise nezilite.Robujete samo svojem delu licnosti.Koju kao jedinka i nepriznajete da postoji u vama.A ona preovladava.I preti da ugusi i ono malo dobrog u vama.
    Kakve veze ovo ima sa ljubavi i sexom.
    Nikakve ili male.
    Ali da bi imalo.
    Dalibiste se kresali za lovu?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

nemam pojma....ako me situacija natera...mozda...ali prvo bi pokushao da prosim ili cistim ulice...radim kao kondukter....mada je i to prostitucija duha....
    verovatno da to rade ljudi, zene koje uzivaju u svom poslu....pa da

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa probaj jednom pa cesh znati da li ti se svidja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.01.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

N E

Početnik
    Učlanjen
    21.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prostitucija

Ja bih...u odredjenim okolnostima...i za veliku lovu, ali ne bih pristala da mi to bude nachin zhivota. Mislim da ti preterano osudjujesh sebe,nije tako strashno,samo OSTANI SVOJ! Svaki dan mozhe doneti hiljadu mogucnosti,zato je zhivot charoban.

Slične teme

1. PROSTITUCIJA U SRBIJI!
    Autor čedina_zebra u forumu Politika
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 25.03.2009., 23:14
  2. PROSTITUCIJA
    Autor Manja u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 236
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 16:41
  3. Prostitucija on line?
    Autor spirittt u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0