Gde se krije Ratko Mladić?

Kad ochekujete da ce biti uhapshen Ratko Mladic?

  • do kraja avgusta

  • do kraja godine

  • do 2010te

  • posle 2010te

  • nikad


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

sloboda

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.246
Shta mislite gde se krije Mladic? Svi srpski hashki optuzhenici su se krili u Srbiji ili Republici Srpskoj, izuzev Dragana Zelenovica koji je bio u Rusiji. Mislim da je Karla bila u pravu kad je pritiskala Beograd da isporuchi Mladica, jer se pokazalo da je i Karadzhic bio tu, a za njega se mislilo da je u Crnoj Gori ili RS. Mislim da je sva ova pricha o Draganu Davidu Dabicu samo bledo opravdanje vlasti za to kako to da Karadzhic nije ranije uhapshen. Ako se on stvarno tako dobro krio, postavlja se pitanje, kako je razotkriven.
To ce morati objasniti Bramercu, ali mislim da ce oni umesto objashnjenja-uhapsiti Ratka Mladica za kog verovatno znaju gde je, shtavishe, kriju ga.
 
Shta mislite gde se krije Mladic? Svi srpski hashki optuzhenici su se krili u Srbiji ili Republici Srpskoj, izuzev Dragana Zelenovica koji je bio u Rusiji. Mislim da je Karla bila u pravu kad je pritiskala Beograd da isporuchi Mladica, jer se pokazalo da je i Karadzhic bio tu, a za njega se mislilo da je u Crnoj Gori ili RS. Mislim da je sva ova pricha o Draganu Davidu Dabicu samo bledo opravdanje vlasti za to kako to da Karadzhic nije ranije uhapshen. Ako se on stvarno tako dobro krio, postavlja se pitanje, kako je razotkriven.
To ce morati objasniti Bramercu, ali mislim da ce oni umesto objashnjenja-uhapsiti Ratka Mladica za kog verovatno znaju gde je, shtavishe, kriju ga.

Ratko se trenutno nalazi kod mene u poseti i upravo gleda TV:super:
P.S
Pozdravlja vas sve skupa:bye:
 
azis_p161.jpg


Evstafiev-ratko-mladic-1993-w-1.jpg


Ideja nije moja , prepisao sam :)
 
Shta mislite gde se krije Mladic? Svi srpski hashki optuzhenici su se krili u Srbiji ili Republici Srpskoj, izuzev Dragana Zelenovica koji je bio u Rusiji. Mislim da je Karla bila u pravu kad je pritiskala Beograd da isporuchi Mladica, jer se pokazalo da je i Karadzhic bio tu, a za njega se mislilo da je u Crnoj Gori ili RS. Mislim da je sva ova pricha o Draganu Davidu Dabicu samo bledo opravdanje vlasti za to kako to da Karadzhic nije ranije uhapshen. Ako se on stvarno tako dobro krio, postavlja se pitanje, kako je razotkriven.
To ce morati objasniti Bramercu, ali mislim da ce oni umesto objashnjenja-uhapsiti Ratka Mladica za kog verovatno znaju gde je, shtavishe, kriju ga.

Valja skulpture po Knez Mihailovoj
____________________
нема пите без еремите
 
Ratko i prijatelji (estetska operacija by dr. Dabić)
ratko1-1.jpg


Ratko i prijatelj (promena pola by dr. Dabić)
ratko2-1.jpg


na kraju otišao je u estradu, dr. Dabićevo remek delo, Haški optuženik pobednik pesme Evrovizije...
da, sad Vam je tek jasno koketiranje pobednice sa radikalima....
ratko3-1.jpg
 
Ratko se trenutno nalazi kod mene u poseti i upravo gleda TV:super:
P.S
Pozdravlja vas sve skupa:bye:

Znači uspeo je da stigne do tebe. Jutros kad je kretao od mene, rekoh mu da se javi kad stigne, da se ne sekiram, a on zaboravio.

Poruči mu da u nedelju kuvam opet onu riblju čorbu u kotliću, pa nek svrati.

Čuj onog "mudraca" sa pitanjem: Gde se krije Mladić.
Pa, pazi da ti se ne javi na PP da ti napiše gde je.
 

Back
Top