Rang lista Antivirus programa

Koji je u ovoj grupi najefikasniji antivir???


  • Ukupno glasova
    38
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da vam iskreno kazem a ustvari i ne vredi jer svako ima svoju teoriju i ako njemu taj AV odgovara nek ga koristi,ja sam iskreno za eset smart security ima sve potrebno i nije velik,i ne usporava sistem ma super i sve mi nadje i najmanjeg crvica,al ozbiljno,kasperskog sam koristio ali kad sam ga pokusao deinstalirati samo mi se racunar ugasi i nije hteo da ga skine dok nisam srusio sitem,mozda sam ja koristio neki kaspersky koji nije dobar ili neznam pa sam presao i na eset.Imao sam i AVG ali kad sam njega deinstalirao i instalirao eset nasao sam 2 spyware i 3 trojanca koji ovaj nije ni detektovao.Moj glas znaci ide za nod eset smart security,ali OPET PONAVLJAM NE LJUTITE SE SVAKO IMA PRAVO NA SVOJE MISLJENJE I UZIMA ONO STA MU NAJVISE NE ODGOVARA,tj ono sto on misli da je najbolje.
 
Da, fali AVG definitivno! Panda i ostali su ipak 2. klasa! ???:think:

Da bi ucestvovao u nekoj diskusiji ili postavljao ovakve teme,moras malo da se upoznas sa materijom i da naucis nesto.
Nije sramota ne znati ali je sramota lupiti praznu pricu.
Bolje nekada pitati nego tvrditi nesto.
Primera radi,Avira je jedan od najboljih AV kao G Data koja koristi duplu Engine od Kasperskog i Bit Defendrera.
Za druge navedene postoji isto argumentacija ali cemo o tome drugi put.
Postoji milioni testova na netu ali cu ti ja predloziti da pregledas jedan sajt na kome se testiraju AV redovno,realno i detaljno.
Pregledaj malo testove i zakljuci sam kakvo je danas stanje sa AV.

AV Testovi
 
Da bi ucestvovao u nekoj diskusiji ili postavljao ovakve teme,moras malo da se upoznas sa materijom i da naucis nesto.
Nije sramota ne znati ali je sramota lupiti praznu pricu.
Bolje nekada pitati nego tvrditi nesto.
Primera radi,Avira je jedan od najboljih AV kao G Data koja koristi duplu Engine od Kasperskog i Bit Defendrera.
Za druge navedene postoji isto argumentacija ali cemo o tome drugi put.
Postoji milioni testova na netu ali cu ti ja predloziti da pregledas jedan sajt na kome se testiraju AV redovno,realno i detaljno.
Pregledaj malo testove i zakljuci sam kakvo je danas stanje sa AV.

AV Testovi

Ne znam o kakvom znanju ili neznanju pricas. Stvar je licnog iskustva o tome koji je antivirus ``najbolji``. U mojoj banci koriste mcafee do ministarstvo finansija koristi symantec! Ne razumem zasto bih ja preferiarao AV ma ciji engine koristio. KO KORISTI AVIRU TI MENI RECI!?

I da Mr plutonijum, ostavi po koji link o tome koji antivirus je ``najbolji``. U ostalom znao sam da ce biti zestoke rasprave na ovoj temi... mada nema potrebe za time!


Ti si se samo slatko ismejao, bilo bi lepo da cujemo ime tvog angela cuwara!!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ne znam o kakvom znanju ili neznanju pricas.

Pricam ti o opstem poznavanju materije jer po tvojim komentarima se lako razaznaje da nemas bas neko preterano iskustvo i znanje o doticnim temama.
Mislim da te to nece naljutiti nego bas naprotiv,to bi trebalo da ti da malo vise motiva da naucis nesto.

Stvar je licnog iskustva o tome koji je antivirus ``najbolji``.

Kada bi ti neko rekao da mu uopste nije potreban AV,ti se naravno ne bi slozio sa time i ikopao bi mu oci.
Principijelno ako posecujes samo proverene web stranice,AV ti nije uopste ni potreban.
Znaci,najbolja zastita za tvoj Windows si iskljucivo samo ti i tvoje navike na netu.

Ne razumem zasto bih ja preferiarao AV ma ciji engine koristio.

Ko ti kaze da moras da preferiras bilo kakav AV sa tudjim ili sopstvenim Engine-ama.

KO KORISTI AVIRU TI MENI RECI!?

Aviru konzumiraju milioni ljudi,pa cak i ja licno.
To sto ti nisi informisan,to je vec druga prica.

I da Mr plutonijum, ostavi po koji link o tome koji antivirus je ``najbolji``.

Ja sam ti lepo postavio link o AV testu ali vidim da ti trebaju cvike da ga vidis.

Kao zakljucak na ovu temu,napisacu ti nesto.
Mozes da imas najbolji AV na svetu ali ako imas lose navike,zarazices se bez ikakvih problema.
Dnevno se puste u promet stotine novih Malware-a i ne mozes danas bez dobrih detaljnih AV testova da tvdis da je ovaj ili onaj bobar ili los AV.
Zapamti da i najpopularniji AV imaju propuste za koje ne mozes ni da predpostavis da postoje.
 
Pricam ti o opstem poznavanju materije jer po tvojim komentarima se lako razaznaje da nemas bas neko preterano iskustvo i znanje o doticnim temama.
Mislim da te to nece naljutiti nego bas naprotiv,to bi trebalo da ti da malo vise motiva da naucis nesto.



Kada bi ti neko rekao da mu uopste nije potreban AV,ti se naravno ne bi slozio sa time i ikopao bi mu oci.
Principijelno ako posecujes samo proverene web stranice,AV ti nije uopste ni potreban.
Znaci,najbolja zastita za tvoj Windows si iskljucivo samo ti i tvoje navike na netu.



Ko ti kaze da moras da preferiras bilo kakav AV sa tudjim ili sopstvenim Engine-ama.



Aviru konzumiraju milioni ljudi,pa cak i ja licno.
To sto ti nisi informisan,to je vec druga prica.



Ja sam ti lepo postavio link o AV testu ali vidim da ti trebaju cvike da ga vidis.

Kao zakljucak na ovu temu,napisacu ti nesto.
Mozes da imas najbolji AV na svetu ali ako imas lose navike,zarazices se bez ikakvih problema.
Dnevno se puste u promet stotine novih Malware-a i ne mozes danas bez dobrih detaljnih AV testova da tvdis da je ovaj ili onaj bobar ili los AV.
Zapamti da i najpopularniji AV imaju propuste za koje ne mozes ni da predpostavis da postoje.

...imam licna iskustva koja ne znace mnogo... vise mi znaci ko sta koristi, tj. govori mi nesto o Aviri ako ga koristi Bill Gates (npr.) a ne znaci mi nista NECIJI test AV-ova koji si mi ostavio, pa zatim preporuka o tome da treba da nosim cvike, da nemam znanje itd. Samo provlacis kroz gomilu testa neku Aviru i to koliko je ljudi koristi... ljudi su ovce i malo toga znaju! Daj mi ime institucije kao sto sam dao ja i to je dovoljno ... bez cvikera i nekog mega znanja koje navodno posedujes. GLEDAJ
Symantec - ministarstvo finansija Republike Srbije
Mcafee - Alpha Bank Serbia ...
 
...imam licna iskustva koja ne znace mnogo... vise mi znaci ko sta koristi, tj. govori mi nesto o Aviri ako ga koristi Bill Gates (npr.) a ne znaci mi nista NECIJI test AV-ova koji si mi ostavio, pa zatim preporuka o tome da treba da nosim cvike, da nemam znanje itd. Samo provlacis kroz gomilu testa neku Aviru i to koliko je ljudi koristi... ljudi su ovce i malo toga znaju! Daj mi ime institucije kao sto sam dao ja i to je dovoljno ... bez cvikera i nekog mega znanja koje navodno posedujes. GLEDAJ
Symantec - ministarstvo finansija Republike Srbije
Mcafee - Alpha Bank Serbia ...

Kao sto sam i predpostavio,Tabula Rasa. :hahaha:
 
Samo se pitam dokle cete?Bice fino ako krenem da brisem i castim za besmislene diskusije o tome koji je AV bolji.;)Nigde odgovora koji je rezutat nekih ozbiljnih testiranja,a ne rekla-kazala ;)
Prelistajte malo forum.Ovakvih prica ima i vise nego mnogo.

Slazem se sa moderatorom, nazalost. Apelujem, ako preferirate nesto od AV-a navedite sta ste postigli njime ili kao ja, navedite instituciju koja koristi doticni AV!
Hvala!
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top