DUGE VEZE.......

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?
 
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?

svađamo se.pa se mirimo.i u krug.teme su aktuelna životna pitanja,jer su ona krucijalna već ispucana..

a inovacije..pa teško,ali neko putovanje 2,3 puta godišnje ubije učmalost i rutinu.jbga,veza je ko fabrika,radiš stalno isto,e onda namerno napraviš sranje da bi bar našto promenio
 
Druženje sa prijateljima ,izleti?

pa recimo.ili,jednostavno najbolje je osobu držati u neizvesnosti.jer to drži neko stanje svesti da si nesiguran u sutra,a to već nije učmalost.
ja se recimo ne javim par dana na telefon,i dođem pokupim je idemo na zlatibor,recimo.mislim primer dajem,ali to je poenta,bar po meni..i dovoljan osećaj slobode.vrhunac je kada se osećaš da te ustaljenost guši...e već tu nema spasa...
 
pa recimo.ili,jednostavno najbolje je osobu držati u neizvesnosti.jer to drži neko stanje svesti da si nesiguran u sutra,a to već nije učmalost.
ja se recimo ne javim par dana na telefon,i dođem pokupim je idemo na zlatibor,recimo.mislim primer dajem,ali to je poenta,bar po meni..i dovoljan osećaj slobode.vrhunac je kada se osećaš da te ustaljenost guši...e već tu nema spasa...

to ti nije lepo...izbaci to iz upotrebe
 
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?

Pa nemam pojma kako to ti matorci dozivljavaju.... Verovatno je to i neki generacijski trip.. pa kad udju u te neke godine i taj klimaks pocne da ih drma pa onda ulaze u te krize... i tu melanholicnost... :)
Pogotovo mi je cudno da neko nema sa nekim o cemu da prica... :think: to je vec drugi problem... uvek mogu da izmisle neku situaciju neki sluca i da im bude interesantno.. makar te price bile i izmisljene... ;)
 
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?

Ako je veza tako duga znaci da postoji dusevni mir sa tom osobom i ne tripujem da li dolazi do zasicenja sto se tice povrsnih tema.
 
Fffffff :roll:

smiley3.gif

Extra ti je fotka... :lol:
 
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?

Unosim inovacije... sutnem i cao... :lol: i unesem novu... :lol:
Sto biti sa nekim ko ti se po necemu ne svidja ili ti po necemu ne odgovara uopste.
 
Interesuje me od VAS koji imate dužu vezu /preko godinu dana/ dolazi li do
zasićenja u vezi što se tiče priče?
Kako nalazite nove teme?
Da li je ono što vas vezuje u trenucima kad nemate šta da razgovarate, samo SEX?
Kako unosite u vezu INOVACIJE?

Tako što nismo zajedno 00-24 nego svako ima svoj život i tih naših zajedničkih par sati valjda... rođenu sestru bi ugrizla da me smara svaki dan po ceo dan
 

Back
Top