Tanja Nožica: Radovan Karadžić mi izlečio migrenu
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Tanja Nožica: Radovan Karadžić mi izlečio migrenu

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Tanja Nožica: Radovan Karadžić mi izlečio migrenu

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=42309&sectionId=37&view=story

KIKINDA, 24.07.2008

PRESS
    KARADŽIĆ MI IZLEČIO MIGRENU!

Direktor Doma omladine u Kikindi Tanja Nožica, u kome je 28. januara ove godine Radovan Karadžić, odnosno dr Dragan David Dabić, održao predavanje „Tihovanje i meditacija", kaže za Press da joj je haški begunac pomogao da izleči migrenu!

s

Iscelitelj i asistentkinja... Karadžić na predavanju u Kikindi

- Posle predavanja zatražila sam od njega jedan savet. Rekla sam mu da bolujem od migrene i dao mi je nekoliko zaista korisnih saveta i posle tog susreta migrena je za mene prošlost - kaže Nožica.

Ona kaže da je na tom predavanju, koji je organizovao časopis „Zdrav život", gotovo stotinu ljudi slušalo Radovana Karadžića kako govori o lekovitim svojstvima meditacije. Prema njenim rečima, tema je slušaocima toliko bila zanimljiva, da je u sali „vladala apsolutna tišina", dok je potom Dabiću, odnosno Karadžiću, bilo postavljeno mnogo pitanja.

- Tema „Tihovanje i meditacija" prezentovana je na vrhunskom nivou i svi koji smo bili u sali pomno smo slušali veoma sugestivno predavanje. Čovek sa dugom kosom i duge sede brade i brkova zaista je impresivno delovao - kaže Tanja Nožica i dodaje:

- Onako visok, slab, imao je neku čudnu pletenicu, a posle predavanja kosu je stavio pod jedan gospodski šešir. Posle zaista impresivnog predavanja, pozvala sam goste u moju kancelariju, gde su pored dr Dragana Davida Dabića bili svi ostali učesnici. U jednom času pitala sam ga gde je do sada radio, a on mi je rekao da je posao lekara alternativne medicine do pre devet godina radio u SAD. Nisam mogla ni da sanjam da u stvari razgovaram sa Radovanom Karadžićem - kaže Nožica.

Nožica dodaje da je potom došla kafe-kuvarica i ponudila goste kafom, a da je „doktor Dabić tražio samo pola šoljice".

- Jednostavno, bio je to prijatan susret domaćina i gostiju, a honorar smo naravno platili onako kako smo se dogovorili sa časopisom, sa kojim uspešno sarađujemo već duže vreme - kaže Nožica.

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Tanja Nožica: Radovan Karadžić mi izlečio migrenu

Zove se Tanja Nožica?

Izvinjavam se, ovo je jače od mene.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Podrazumevano Re: Tanja Nožica: Radovan Karadžić mi izlečio migrenu

Ne vredi, počećemo s kaznama za otvaranje novih tema o Karadžiću. Ovo je već bezobrazluk.

Gde je spavao, s kim je pevao, ko mu je ljubav života, koga je lečio, šta je jeo... napravili ste od ovog događaja najobičniji seoski trač.

Slične teme

1. A gde je Radovan Karadzic ???
    Autor REVOLUCIJA u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.05.2011., 02:38
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 01.08.2008., 09:36
  3. Uhapsen Radovan Karadzic!
    Autor 1234 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.07.2008., 23:24

Pravila za slanje poruka