Grobari trazili od Tadica da se ubije i spalili zastave DS i LDP-a!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Molim moderaciju da ne prebacuje ovu temu na sport jer ona spada u politiku tj politicke parole i izjasnjavanja na sportskim desavanjima u Srbiji i svetu. Zbog medijske blokade i mraka u Srbiji jer nijedan medij dosad ne objavljuje ovu vest prinudjen sam da vest o dogadjaju preuzmem sa index.hr sajta...

Grobari na utakmici sa Lionom su bili u majcama Radovana Karadzica i istakli su transparent "DUSE PRODANE NAROD CE VAM SUDITI"

karadzic-navijaci_afp.jpg


NAVIJAČI beogradskog nogometnog kluba Partizan, poznatiji kao Grobari, na prijateljskoj su utakmici između njihovog kluba i francuskog Lyona isticali zastavu sa slikom Radovana Karadžića.

Njihovo ponašanje obilježilo je utakmicu, jer su cijelo vrijeme skandirali ime nedavno uhićenog Karadžića, vrijeđali predsjednika Srbije Borisa Tadića te palili zastave Demokratske stranke i Liberalno demokratske partije, prenosi B92. Preko cijele tribine bio je obješen i transparent s tekstom "Duše prodane, narod će vam suditi".
Utakmicu je dobio Lyon rezultatom 3:1, a možda bi taj rezultat bio i povoljniji za Partizan da su se navijači više koncentrirali na bodrenje svog omiljenog kluba.

-----------

Celo vreme se skandiralo Karadzicu i "SPASI SRBIJU I UBI SE TADICU BORISE" jesam navijac zvezde al ovde mogu samo da kazem SVAKA CAST GROBARI SKIDAM KAPU :ok:

GROBARI RESPECT :ok: :ok: :ok:
 
E moj Dzeri...gledao sam utakmicu na Pinku...5-6 puta su skandirali Karadzicu polu glasno, a kad su videli da nemaju podrshku stadiona, promenili su plochu i pevali pesme za Partizan.
E, da, oni su najgora stoka.:ok:

ti mora da si gledao neku drugu utakmicu posto ovu sto sam ja gledao nonstop se skandiralo karadzicu i spasi srbiju i rokni se tadicu borise :hahaha:
 
Molim moderaciju da ne prebacuje ovu temu na sport jer ona spada u politiku tj politicke parole i izjasnjavanja na sportskim desavanjima u Srbiji i svetu. Zbog medijske blokade i mraka u Srbiji jer nijedan medij dosad ne objavljuje ovu vest prinudjen sam da vest o dogadjaju preuzmem sa index.hr sajta...


Celo vreme se skandiralo Karadzicu i "SPASI SRBIJU I UBI SE TADICU BORISE" jesam navijac zvezde al ovde mogu samo da kazem SVAKA CAST GROBARI SKIDAM KAPU :ok:

GROBARI RESPECT :ok: :ok: :ok:

Zvezdin navijač, skida kapu "grobarima" koji su došli na utakmicu, na kojoj nisu navijali za svoj klub. Klub izgubio, a navijači srećni, a sve to objavljuje hr. sajt, sa velikim zadovoljstvom. Odlična vest. :dash:
 
Zvezdin navijač, skida kapu "grobarima" koji su došli na utakmicu, na kojoj nisu navijali za svoj klub. Klub izgubio, a navijači srećni, a sve to objavljuje hr. sajt, sa velikim zadovoljstvom. Odlična vest. :dash:

nemoj da mu kvarish zabavu
vidish da je nashao novi nachin da doskochi zlim demokratama
ko zna sta je sledece? jesam pristalica SRS-a ali . . .:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top