Al diablo con los guapos

Tette

Zainteresovan član
Poruka
167
Veoma dobra serija!!! Ja je ne bih pocela gledati da nisam na netu primetila da u njoj glavne uloge imaju dvoje glumaca iz serije Rebelde, a to su Eugenio, a prezimena ne mogu da se setima(Luciano u Rebelde) i Alisson Lozz(Bianka u Rebelde). Emituje se na pinku od pola sedam. Znam da cete kad sam pomenula Pink odmah pomisliti ,,kao i svaka spanska serija, samo placu...,, , ali to je devojka od 18 tek napunjenih godina i momak.
 
Eugenio je '81 čini mi se...
Inače serija je definitivno drugačija od drugih,odgledala sam poslednju na netu....
Svašta će se izdešavati ali će oni u poslednjoj epizodi imati 100 godina i umreće jedno drugom u zagrljaju...!,tako da će ova serija biti ceo njihov život...
Valerija i Roki će imati blizance,Hugo i Karla ćerku,a Milagros i Alehandro ćerku i sina(nisam baš sigurna za sina)
U svakom slučaju,poslednja scena:Alehandro i Milagros kao baba i deda od 150 godina,sede na plaži,Alehandro se naslanja na Milagros i koliko sam skontala umire u njenom naručju,a zatim i ona sklapa oči i tu je kraj,i onda na kraju piše nešto kao "prava ljubav ne zna za godine i vreme"...tako nešto....
Joj što sam razvezala.....;)
Uostalom,pronadjite na You Tube-u pa ćete videti....
Ono što mi je bilo smešno je to da će Konstansio odjednom pasti i umreti dok se bude otimao sa Damjanom za neku pogačicu....:lol:
 
Ozbiljno....
Pa kažem vam,u seriji će biti ceo njihov život.
Ako mi ne verujete pogledajte na You Tube-u,ja sam sasvim slučajno pronašla i ima redom deo po deo te poslednje epizode.
Jedino ako kod nas ne prikažu tako...to će biti jedino objašnjenje....;)
Ni ja nisam mogla da verujem svojim očima.....
E da,što se tiče te poslednje scene,nisam sigurna da će umreti,meni i drugaricama je tako izgledalo,pošto Alehandro tone u Milagrosin zagrljaj i samo zažmuri,a zatim se ona nasloni nekako na njega i onda i ona zažmuri...
Možda neće baš umreti,ali tako je izgledalo majke mi...
 
Poslednja izmena:
Eugenio je '81 čini mi se...
Inače serija je definitivno drugačija od drugih,odgledala sam poslednju na netu....
Svašta će se izdešavati ali će oni u poslednjoj epizodi imati 100 godina i umreće jedno drugom u zagrljaju...!,tako da će ova serija biti ceo njihov život...
Valerija i Roki će imati blizance,Hugo i Karla ćerku,a Milagros i Alehandro ćerku i sina(nisam baš sigurna za sina)
U svakom slučaju,poslednja scena:Alehandro i Milagros kao baba i deda od 150 godina,sede na plaži,Alehandro se naslanja na Milagros i koliko sam skontala umire u njenom naručju,a zatim i ona sklapa oči i tu je kraj,i onda na kraju piše nešto kao "prava ljubav ne zna za godine i vreme"...tako nešto....
Joj što sam razvezala.....;)
Uostalom,pronadjite na You Tube-u pa ćete videti....
Ono što mi je bilo smešno je to da će Konstansio odjednom pasti i umreti dok se bude otimao sa Damjanom za neku pogačicu....:lol:

Da, i ja sam na netu videla nekoliko scena, kako svi umiru, a videla sam kao da ce poslednja epizoda biti kako Alejandro i Milagros udaju svoju cerku i slicno. Negde kazu da ce biti ovako, a negde onako.:confused:
 
ma to da :)nego da li ce to desiti uskoro,i sta ce se sad desiti posleonoga sto je rekao hugo,da li znate?:)

Hugo i ona će se venčati nešto kasnije,a onda će on prevariti Milagros iste večeri kad ga i ona prevari sa Alehandrom....
Neće oni još skoro biti zajedno...
Ali će ipak biti nakratko pomirenja....
Ma biće svašta....
Alehandro će biti u vezi sa nekom Florensijom valjda i ona će mu roditi dete koliko sam skontala....
 
ako sam dobro razumela hugo ce prevariti milagros,a ona ce spavati sa alehandrom?:confused:a zasto ce se ona udati za huga,i da li ce spavati sa njim,i kada ce ga to prevariti sa alehandrom?:):bye:

Au....kol'ko pitanja....:p
Hugo će prevariti Milagros jer će ga ona stalno odbijati,pa kao neće moći to da podnese.....ja mislim....
A ona će te iste večeri biti sa Alehandrom na nekoj plaži....Ali to će valjda biti slučajnost...
Jer,Alehandro će sa Florensijom a Milagros sa Hugom otići na neki medeni mesec ili šta već,i onda će se potrefiti(kao što već biva u španskim serijama...) da odu u isti hotel.
A njih dvoje će se slučajno sresti na plaži,mislim da će Milagros imati neku belu haljinu....;)E ovo sam samo skontala iz priče tih dvoje,nisam gledala to .
I neće spavati sa Hugom.
Nisam ja baš sigurna za sve,posebno što se tiče dece i tih stvari....Dece će biti previše tako da nisam skontala koje je čije...
A Florensija će kasnije otići od Alehandra,i poslati pismo Milagros da joj želi mnogo sreće sa Alehandrom i bla,bla....
Ona će joj u tom pismu i otkriti da je Hugo prevario....
A na kraju će Hugo biti sa Karlom i imaće ćerku....Ne znam da li će imati još dece,ali za ćerku znam..
Ljudi,pa pogledajte na You Tube-u!:p
Imate i poslednju epizodu,samo ukucajte Fina'l Al Diablo Con Los Guapos,i videćete!
 
Meksikanci i rimejkovi, ponestalo sapuna pa moraju da ponovo uzimaju od Argentinaca. Njihova posla. Moja baba sve serije prati, vidim na Pinku suze i ljubav sa srecnim krajem svaki dan od 16h, pa do vesti :roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top