ГАСПРОМ: Цена НИС-а пала.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Русиај више није спремна да плати 400 милиона евра.

Шеф Гаспромњефта изјавио је поводом захтева да се повећа цена коју руси треба да плате да је цена заправо- пала.
"У односу на првобутних 400 милиона евра цена је за 6 месеци пала.
Самњено тржиште и чињеница да Европа не жели рафинисану нафту из Србија утицала је на то да је првобитно договорена цена од 400 милиона Евра- пала."

http://www.rbcnews.com/free/20080723142636.shtml
 
Русиај више није спремна да плати 400 милиона евра.

Шеф Гаспромњефта изјавио је поводом захтева да се повећа цена коју руси треба да плате да је цена заправо- пала.
"У односу на првобутних 400 милиона евра цена је за 6 месеци пала.
Самњено тржиште и чињеница да Европа не жели рафинисану нафту из Србија утицала је на то да је првобитно договорена цена од 400 милиона Евра- пала."

http://www.rbcnews.com/free/20080723142636.shtml

ma pusti to, znamo da su risi jajca, treba ih napušiti.

daj opet objasni ono za novčanice od 10 i 20 dinara koje povlače preko vikenda pa zato pada kurs:rotf::rotf:
 
normalno da je vrednost NIS-a pala jer je nafta poskupela u medjuvremenu za 50% i automatski je pao promet naftinih derivata. Tako je to kad imas demokratske idiote za vlast. Isto tako su debili upropastili i prodaju JAT-a. A sve sto je trebalo jeste da procitaju par analiza svetskih investicionih kuca koje su jos pre 2 goidne predvidele ovaj rast cena nafte. Ali ne to su rodjeni debili, konjine i idioti tako da od njih ocekivati da zdravorazumski razmisljaju stvarno suvise optimisticno...
 
Русиај више није спремна да плати 400 милиона евра.

Шеф Гаспромњефта изјавио је поводом захтева да се повећа цена коју руси треба да плате да је цена заправо- пала.
"У односу на првобутних 400 милиона евра цена је за 6 месеци пала.
Самњено тржиште и чињеница да Европа не жели рафинисану нафту из Србија утицала је на то да је првобитно договорена цена од 400 милиона Евра- пала."

http://www.rbcnews.com/free/20080723142636.shtml

Ђубре Динкић има дил са другима исто као што је урадио и за ЈАТ - сада јат има да пропадне а да тржиште преузму странци...
 

sta ti je smesno?

pa u americi litar benzina kosta ispod 50 dinara i tamo ljudi voze 30% nego prosle godine u isto vreme, u dosta gradova je organizovana 4-dnevna radna nedelja mesto 5-todnevne da bi se ustedelo na benzinu, svi proizvodjaci automobila beleze pad vrednosti akcija, samo u vasim demokratskim ogranicenim mozgovima pise da takve stvari nemaju i uticaja na srbiju....

a sta da kazu ovi u evropi i srbiji koja ima najskuplje gorivo u poredjenju sa platama mozda i na svetu ?

ko trazi vece, izgubi i ono malo sto ima iz vrece.
 
Jel se slažeš da su rusi obične jajare?

Динкић : Мало је куме 400 мелеона евра... дај коју банку више....
Рус: Бежи бре Балканска јајаро... не дам ти више ни 400 милиона... тужи ме

П.С:
У тексту се каже "У НИС није уложено у протеклом периоду ништа, а прерада нафте не одговара европским стандардима, сходно томе цена је пала"
 
Динкић : Мало је куме 400 мелеона евра... дај коју банку више....
Рус: Бежи бре Балканска јајаро... не дам ти више ни 400 милиона... тужи ме

П.С:
У тексту се каже "У НИС није уложено у протеклом периоду ништа, а прерада нафте не одговара европским стандардима, сходно томе цена је пала"

Super.
Onda da se rastanemo k'o ljudi, nema ništa od posla.

Pa da vidimo koliko su drugi spremni da plate.
Važi?
 
Динкић : Мало је куме 400 мелеона евра... дај коју банку више....
Рус: Бежи бре Балканска јајаро... не дам ти више ни 400 милиона... тужи ме

П.С:
У тексту се каже "У НИС није уложено у протеклом периоду ништа, а прерада нафте не одговара европским стандардима, сходно томе цена је пала"

A to Rusi do pre mesec dana kao nisu znali...................Yayare Rusi.............:otkacio:
 
pa potpisan je predugovor a ne ugovor. ugovor ce biti potpisan kad se ratifikuje sporazum tj gasni aranzman u skupstini. u medjuvremenu cena svih kompanija koje zavise od nafte a nemaju sirovine - pada zbog rasta cena ovog energenta na svetskim trzistima....

Ipak nije u redu da smanjuju cenu, a i ako je tako, daj onda da mi povecamo svoj udeo na 51%.
 
pa sto vi jedete govna jos od februara? sto jedete govna pa menjate dnevni red i ako je po ustavu i poslovniku prva tacka dnevnog reda trebala da bude rezolucija o kosovu i metohiji i misiji eulex? menjate protivzakonski poslovnik pa sta ocekujete da vam opozicija ide uz dlaku?

da im je stalo do sporazuma sa rusima ne bi im bilo puno bitno koja je tačna dnevnog reda.
nemaš argumente.
 
milosevic je pao kad su ga omrzli navijaci.

nocas su celo vreme grobari skandirali spasi srbiju i ubi se tadicu borise :ok:

to znaci da je i kraj borisa tadica-francetica blizu :ok:

ДС је добио 30% и то у коалицији са другим странкама и на власти уз помоћ СПС-а..

Отприлике то је као када идеш у ринг са Тајсоном тако што си добио подршку Ивице Дачића, Палме и Пензионера...
 
Динкић : Мало је куме 400 мелеона евра... дај коју банку више....
Рус: Бежи бре Балканска јајаро... не дам ти више ни 400 милиона... тужи ме

П.С:
У тексту се каже "У НИС није уложено у протеклом периоду ништа, а прерада нафте не одговара европским стандардима, сходно томе цена је пала"

mada ja mislim da ovo rusi porucuju ustasi dinkicu da moze da ga pusi sa svojim dizanjem cene, i da prhvati to sto mui je ponudjeno ili da se tera u tri lepe....
 

Back
Top