ekonomisti

K

katerini

Gost
Drustvo, ako je neko od beogradskih kolega raspolozen, neka mi se javi.
Meni konkretno, trebaju neke informacije koje se ticu zavrsnih godina fakulteta.
Hvala unapred!
 
E pa dragi moji ekonomisti, molila bih vas da mi kazete gde bih mogla da nadjem neke clanke na internetu, sa temomo Bankarsko poslovanje, tj. trebaju mi osnovne stvari o poslovanju banke, platni promet, pojmovi knjizenje, viziranje, doznake .... sve to osnovne stvari. Nasla sam na sajtu ekonomskog fakulteta spisak predmeta ( http://www.ekof.bg.ac.yu/predmeti/bpipp/index.html) ali im ne mogu prici jer nemam user name i password, tj. nisam stdent ekonomije :(, jel' bi mogla nekako tu da zavirim :wink: ?
Ako ne dajte neke sajtove gde bih nasla ono sto mi treba.
Hvala unapred!
malasirena2003@yahoo.com
 
tviti75:
e i meni isto
sta tebe muci
S obzirom da imam jednu malu shmizlu, a 2 ispita do kraja, trazim neki 'manekenski' diplomski da prodjem sto jeftinije.
Dakle, znas li nekog profesora kod kog bi se diplomski sveo na saberem literaturu, prepisem, pojavim se s viskijem i zavrsim s fakultetom.
Ja sam na marketingu, ti?
Sta ti je ostalo do kraja?
hvala unapred!
 
Anonymous:
tviti75:
e i meni isto
sta tebe muci
S obzirom da imam jednu malu shmizlu, a 2 ispita do kraja, trazim neki 'manekenski' diplomski da prodjem sto jeftinije.
Dakle, znas li nekog profesora kod kog bi se diplomski sveo na saberem literaturu, prepisem, pojavim se s viskijem i zavrsim s fakultetom.
Ja sam na marketingu, ti?
Sta ti je ostalo do kraja?
hvala unapred!
 
i ja sam na merketingu
meni je ostalo ponasanje, MUD i projekti
ubitacna kombinacija
sto se tice diplomskog na tu foru mozes kod Vlajka iz sociologije i kod Ristica mada je on suspendovan do juna
 
tviti75:
i ja sam na merketingu
meni je ostalo ponasanje, MUD i projekti
ubitacna kombinacija
sto se tice diplomskog na tu foru mozes kod Vlajka iz sociologije i kod Ristica mada je on suspendovan do juna
a meni poslovne finansije, mud i projekti!
to ce reci da cemo se sretati na ispitima verovatno?!
neke cice s kojima sam pricala pri poslednjem pojavljivanju na faxu su me naplasile za projekte...kako se to izlazi bar tri puta i to kad naucis knjigu kao pesmicu?!?
mud mi se ne cini teskim?
 
a meni poslovne finansije, mud i projekti!
to ce reci da cemo se sretati na ispitima verovatno?!
neke cice s kojima sam pricala pri poslednjem pojavljivanju na faxu su me naplasile za projekte...kako se to izlazi bar tri puta i to kad naucis knjigu kao pesmicu?!?
mud mi se ne cini teskim?[/quote]
da to za projekte sam i ja cula
inace od juna vazi nova knjiga koja ima 800str :)
ja to ostavljam za kraj
 
Anonymous:
tviti75:
jellybg:
I ja sam jutros cula da se vratio i sad mi nista nije jasno!!

koja si ti godina na fax-u
evoi i ja da vam se pridruzim-ja sam na smeru marketing-ostali mi projekti i pravo.ljudi,kako da polozimo projekte???ono je uzasno!!!

A zamisli mene sa projektima i malim detetom...bas sam si zamesila!
Cujem da kod njega mozes dobiti 9, 10 ili padas. Dakle, znas sve, znas sve i jos si ostavio dojam ili padas. Kazu neki koji su to polozili da on voli da mu se prica tako kako je i izlozio (iliti, zamisli da je cela knjiga pesmica!); knjiga ima 440 str a treba znati 450!!!!!!!
Bas lepo.
 
katerini:
Anonymous:
tviti75:
jellybg:
I ja sam jutros cula da se vratio i sad mi nista nije jasno!!

koja si ti godina na fax-u
evoi i ja da vam se pridruzim-ja sam na smeru marketing-ostali mi projekti i pravo.ljudi,kako da polozimo projekte???ono je uzasno!!!

A zamisli mene sa projektima i malim detetom...bas sam si zamesila!
Cujem da kod njega mozes dobiti 9, 10 ili padas. Dakle, znas sve, znas sve i jos si ostavio dojam ili padas. Kazu neki koji su to polozili da on voli da mu se prica tako kako je i izlozio (iliti, zamisli da je cela knjiga pesmica!); knjiga ima 440 str a treba znati 450!!!!!!!
Bas lepo.

Svaka tebi cast kad pored deteta uopste stizes da ucis ja se i bez deteta jedva skrasim sa knjigom :D
 
katerini:
Anonymous:
tviti75:
jellybg:
I ja sam jutros cula da se vratio i sad mi nista nije jasno!!

koja si ti godina na fax-u
evoi i ja da vam se pridruzim-ja sam na smeru marketing-ostali mi projekti i pravo.ljudi,kako da polozimo projekte???ono je uzasno!!!

A zamisli mene sa projektima i malim detetom...bas sam si zamesila!
Cujem da kod njega mozes dobiti 9, 10 ili padas. Dakle, znas sve, znas sve i jos si ostavio dojam ili padas. Kazu neki koji su to polozili da on voli da mu se prica tako kako je i izlozio (iliti, zamisli da je cela knjiga pesmica!); knjiga ima 440 str a treba znati 450!!!!!!!
Bas lepo.

treba imati 450?
 

Back
Top