KAKO ZAVESTI M VAGU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

annia

Gost
Da li mi pri ovome moze neko pomoci??
Primijetila sam da je o muskim vagama vec bilo dosta rijeci, so...
Kako da zainteresujem m vagu?

I sta mislite o kombinaciji m vaga i z blizanac/vaga??

Hvala unaprijed..
 
Ja sam imala jednu vagu, i on je bio taj koji je osvajao, i mogu ti reci veoma uporan i originalan u tom osvajanju, tako da je mene skorpiju posle duzeg vremena uspeo da osvoji, cak sam ostavila momka zbog njega, no...on je voleo pozitivnu atmosferu, drustvo, muziku, da flertuje sa zenama, ali znaci svim zenama, on voli da je taj koji osvaja, tako da ti budi ta koja zavodi ali ne i ta koja osvaja, .......ali draga moja kad je video da me ima nisam mu vise bila zanimljiva i onda je nestao sav tako nasmejan i sladak, iza tog njihovog smeska krije se i malo neceg kvarnog, podlog i ne bas tako slatkog ..... nemoj mu se samo skroz predati, kao ni jednom muskrcu, ako to mozes, ja to ne znam...
Pitaj ako te jos sta zanima, sve u svemu sa nuima nikad nije dosadno, ili samnom:)))
A sta si ti u horoskopu?
 
evo ovako:da bi zavela jednu vagu,moras biti sa stilom obucena,nista napadno i nista 'uniformisano',moras biti nacitana ali tek toliko da to ne vredja vaginu sujetu.Morala bi znati odrecitovati makar jednu Ducicevu pesmu.Nikakve prostote ne dolaze u obzir,psovke,posebno.Trebas biti pozitivna i samouverena.Posto si ti,draga moja,blizanac u podznaku vaga-za tebe to i nece biti nikakav problem.Samo opusteno i napred! :lol:
 
Mmmmmmm, vagice mi se sve vise i vise svidjaju, do sada nisam imala priliku da upoznajem muske vage, mada sam se sa mnogim zenskim sprijateljila...
Ducica cemo da preskocimo ovog puta, vagica je Grk, bilo bi uzalud...
Zene vage (koje me okruzuju u velikom broju) naprosto obozavam, kao i blizance te skorpije. Ali o m vagama nikada zapravo nisam razmisljala kao o mojim muskarcima, i iskreno, cudi me... Jer sve gore nabrojane osobine mene u najmanju ruku zabavljaju...
Bice to zanimljivo iskustvo... :oops: :D
 
Malo i mog skustva s vagama: dakle... u zadnje vreme sam stalno sa m vagama pa mogu po nesto da kazem na tu temu.
To da moras biti doterana, to je tacno. Oni su osobe koje imaju stila i ukusa, tako da im je to jako bitno. Sad, to ne mora da znaci da moras biti uvek na stiklama i sa gomilom sminke na sebi, ali to mora biti garderoba sa stilom i nista napadno.
Tacno je da moras biti uvek i pozitivna, oni vole pozitivne ljude, nasmejane, lepo raspolozene. Ne trpe svadje, smaranja, ljubomorne scene, cimanja telefonom, proveravanja i tome slicno.
Moras biti jako fleksibilna i tolerantna, cak i da malo gledas kroz prste (ako ti je bas stalo do njega). Oni jednostavno vole da privlace paznju, vole da su medju ljudima, da komuniciraju, da flertuju, to im je u krvi.
Imaj u vidu i to da su po prirodi neverni. Tako da ne mozes da ocekujes da ce uvek biti samo tvoj. Sad, koliko ce to da ti se svidi, ne znam.
M vage obicno vole i kvalitetnu hranu, tako da ako se snalazis u kuhinji, to ti je veliki plus.
Jako su emotivni (mada ne izgledaju tako) i velike su maznice (mada to ne pokazuju). Ako si tip koja voli da mazi, ceska, tepa onda ti je to jos jedan veliki plus.
U krevetu su jako dobri. Nezni su i pazljivi. Vole da se ljube. I mnogo dobro sve to rade :wink: Prilicno su perverzni i nista im nije strano sto se se*a tice. Zato budi spremna na sve poze i sve varijante.
Pozeljno je da si uvek tu, kada su raspolozeni ili kada im sve ladje tonu, potrebno im je razumevanje i podrska. Posto su sami po sebi prilicno neodlucni, potreban im je neko da ih malo pogura i podrzi.
Naravno, ovo sto sam napisala ne znaci da su sve vage takve. Nisu ni oni identicni. To su moja iskustva. Ako se jos necega setim, napisacu.
 
Budi drugacija, budi svoja, sa jakim samopouzdanjem i nikada im ne pripadni svih 100%. Budi zabavna, nasmejana, pomalo luda, sa cudnim i unikatnim idejama, vage obozavaju lepa iznenadjenja. Nadasve budi nacitana, upoznata sa zbivanjima, vage obozavaju dobre razgovore i tu im nema premca. Budi romanticna, ali ne previse, ne vole bas preteranu patetiku. Obozavaju da se maze, ljube, grle i sve sto je u vezi sa dodirom. Ne uskracuj im previse slobodu, to jednu vagu moze jako brzo da otera. Budi uvek doterana, mirisljava, sveza, vage su prirodne estete. U svadji ne vole da im se previse protivureci, mada poene dobijas ako uspes da njihove argumente pobijes svojima (sto je veruj mi jako tesko, jer vage su 'uvek u pravu') Nikada, napominjem nikada nemoj da ih lazes, jos posebno neke velike lazi. Iako su oni po prirodi neiskreni, to tebi jednostavno nije dopusteno. Uvek ih iznova zavodi, nemoj da mislis da ako si uspela da ih dobijes da je to to. Naprotiv, jako brzo se zasite, dosada dodje po svoje i traze nove zrtve. Dakle, uvek izazivaj, zavodi, budi zanimljiva, nova.
Napisah ti jedno dobro 'uputstvo za upotrebu', sad jos mogu samo da ti pozelim srecu.
 
.....vage generalno ne znaju sta zele, da su zaljubljeni u ljubav, u sve lepo, novo, savrseno, drugim recima da zive u masti.....zato su sami sebi ipak najveci neprijatelji.!!!!!!!!
I pusti ti njega ili nju da te osvoji....ma opet sta oni zamisljaju!!!!!!! :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top