Protest na Trgu - dan drugi

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
23. jul 2008. | 17:12 -> 17:51 | Izvor: B92, FoNet, Beta Beograd -- Pripadnici nacionalističkog pokreta Obraz ponovo su se okupili u centru Beograda, protestujući zbog hapšenja Radovana Karadžića


Na Tru Republike u Beogradu okupilo se oko 300 ljudi, većina njih nose majice sa likom Radovana Karadžića i Ratka Mladića.

Grupa okupljenih zapalila je zastavu Socijalističke partije Srbije i skandira ime Radovana Karadžića.Istaknuto je i nekoliko zastava Srpske radikalne stranke, kao i tri zastave sa likom lidera te stranke Vojislava Šešelja.

Među okupljenima su funkcioneri SRS - Božidar Delić, Vjerica Radeta, Nemanja Šarović, Momir Marković, kao i komandant ekstremističke organizacije Garda cara Lazara Hadži Andrej Milić. Na protestu su brat Radovana Karadžića, Luka Karadžić i romski aktivista Dragoljub Acković.

Vjerica Radeta iz SRS-a je okupljenim novinarima rekla da su se protestu pridružili i poslanici i odbornici SRS-a.

"Ovo je uigravanje za veliki miting koji SRS organizuje početkom sledeće nedelje", rekla je Radeta. Nazivajući predsednika Srbije Borisa Tadića i vladu Srbije izdajničkom vlašću, ona je najavila da će pozvati DSS i NS da zajedno organizuju miting




Super su ovi radikali, organizovaće miting kad Dr David otputuje:mrgreen:
 
Ma bre radikalska gow.na su opet dosla da se ocesu za neki glas, neredima i haosom. Pocrkajte stoko, pukli ste. posle ovog definitivno! Opet vuku decu na ulice u nered i anarhiju. nece Smradeta i ****** da se biju sa policijom, nece oni da lome izloge i da placaju kazne, nego neka naivna deca. Oni samo hoce da se ogrebu malo popularnosti, opet predstavljajuci zlo kao patriotizam. Stoka!
 
hmmm... ako nema pravila da onaj ko organizuje skup placa stetu, mozda ga treba uvesti... after all, stranke dobijaju silne pare po broju poslanika u skupstini...

Naravno da je odgovoran onaj koji organizuje, to zna i Vučić:

"Srpska radikalna stranka objavila je na internet sajtu da će se svakodnevno na Trgu Republike održavati protesti zbog hapšenja Karadžića."
Generalni sekretar SRS-a Aleksandar Vučić rekao je, međutim, da ta stranka ne organizuje današnji skup.

 
.....a kisha pada ..............ma ne treba protestovati ni za shta vishe .........glavu dole,shljakash vracash povoljne kredite ,kupujesh u mishkovim radnjama,pijesh mishkovu vodu,odesh na palmino more u curengrad ,slushash tomu i vujketa preko radija kako neshto trabunjaju ,popijesh bensedin ,molish boga da ne poskupi gorivo ove nedelje ,chekash subotu da se opustish i ponovo od ponedeljka mrmotarenje ..............ma diznilend ili davidlend isti djavo .............:ok::dash:
 
A koga ces ti da batinas, shabane? pobegao bi ko pi3da kad bi video rulju. Ovde si nasao da jees gow.na, a kad je frka, svi u rupice. poznati patriJotski sindrom. Napali naivne klince, pa serinjaj unaokolo. napred nasi, ja moram da idem... Mrs, stoko...
 
.....a kisha pada ..............
ma ne treba protestovati ni za shta vishe ........
glavu dole,
shljakash vracash povoljne kredite ,
kupujesh u mishkovim radnjama,
pijesh mishkovu vodu,
odesh na palmino more u curengrad ,
slushash tomu i vujketa preko radija kako neshto trabunjaju ,
popijesh bensedin ,
molish boga da ne poskupi gorivo ove nedelje ,
chekash subotu da se opustish i ponovo od ponedeljka mrmotarenje ..............
ma diznilend ili davidlend isti djavo ...........
..:ok::dash:

Ахаха, људи који је ово лик Камбоџа - где је до сада био...:ok:

п.с. Улепшта ми овај тмуран дан чудном поезијом у прози...:super:
 
jao ...gledo na RTSu onaj preotest...pa kako to bre da su spaljivali zastavu SPSa a ne DSa?:???:
a tek likova sa ruskim zastavama
prvi tren kako sam menjao kanale mislio sam da je neki događaj iz Moskve...kad li ono BG:hahaha:

Ахаха, људи који је ово лик Камбоџа - где је до сада био...:ok:

п.с. Улепшта ми овај тмуран дан чудном поезијом у прози...:super:

Mita a jel si ti bio onaj lik sa Vizantijskom zastavom danas na trgu?:mrgreen::hahaha:
 
jao ...gledo na RTSu onaj preotest...pa kako to bre da su spaljivali zastavu SPSa a ne DSa?:???:
a tek likova sa ruskim zastavama
prvi tren kako sam menjao kanale mislio sam da je neki događaj iz Moskve...kad li ono BG:hahaha:



Mita a jel si ti bio onaj lik sa Vizantijskom zastavom danas na trgu?:mrgreen::hahaha:

Pusti naseg Mitu na Miru.
Nije mu do zivota. Jos malo pa ce i njega uhapsiti Gospodin "Profesionalac" - Luka Laban :arrow:
avatar52710_17.gif
(odlican avatar)
 
Vidjeces i emisije u kojima pricaju BIVSI PRIJATELJI Radovana Karamdzxica o tome koliki je Crnogorac.

Da ti objasnim nesto-Karadzic je iz istog sela iz kojeg je moja baka,i taj stariji deo moje familije ga licno poznaje a i moj ujak ga licno poznaje(od mladjih) i zato ne moras nista da mi ti pricas o njemu.
a radovan karadzic je srbin pravoslavac i nije nikakav crnogorac

i jos nesto-meni se u porodici i familiji par osoba izjasnjavaju kao crnogorci,tako da znam sve fore i petparacke price za malu decu,od strane tog kalibra....slusajuci tebe kao da slusam njih,i njima je karadjordje deda kao i tebi i njegos i svi,a i svi su se oni satro izjasnjavali kao neki crnogorci.......a da gledam fashisticku propagandu rtcg 1 nepada mi na pamet.
 

Back
Top