Viktor Troicki

Do kog mjesta Viktor najvise moze doci?

  • top 30

  • top 20

  • top 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pobeda Troickog u San Marinu
v104029p0.jpg

Viktor Troicki sa uspehom je startovao na čelindžeru u San Marinu, nadigravši u prvom kolu Eduara Rožea Vaselina iz Francuske rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 7:5.

Srpski Dejvis kup reprezentativac će u drugoj rundi takmičenja odmeriti snage sa pobednikom duela Jese Huta Galung (Holandija) - Dijego Hartfild (Argentina).

Prethodno je i Ilija Bozoljac izborio plasman u drugu rundu takmičenja pobedivši Italijana Danijele Braćialija sa 6:1, 6:3.

Čelindžer u San Marinu igra se za ukupni nagradni fond od 85 hiljada evra.




Teniseri 5. avgusta na OI, Troicki još čeka
v104133p0.jpg

Gotovo ceo srpski teniski pul doputovaće 5. avgusta na Olimpijske igre u Peking, saopštio je generalni sekretar Teniskog saveza Srbije Dušan Orlandić.

On je dodao da će svi teniseri na Igre doputovati iz SAD, gde će prethodno boraviti na turnirima.

Za sada je sigurno da će u Pekingu Srbiju predstavljati Novak Đoković, Janko Tipsarević, Ana Ivanović, Jelena Janković i Nenad Zimonjić, dok još uvek postoji mogućnost da se broj srpskog olimpijskog tima proširi na 92 imena, jer je Viktor Troicki na čekanju, i trenutno je treći "ispod crte".

Orlandić je dodao će Savez predstavljati samo predsednik Slobodan Živojinović, dok će stručni tim činiti sedam osoba, sastavljen uglavnom od trenera, lekara i fizioterapeuta.

"Mi smo uložili maksimum da obezbedimo što više akreditacija. Najviše smo dobili, naravno, od Olimpijskog komiteta Srbije, ali moram da se zahvalim i Međunarodnoj teniskoj federaciji, koja nam je obezbedila određeni broj akreditacija", rekao je Orlandić.

On je dodao da neće svi biti smešteni u olimpijskom selu, već da će jedan broj stručnih osoba biti smešten van njega i dovožen po potrebi.

"Tenis je u tom smislu specifičan sport. Tako da smo uspeli da ispunimo sve stvari za koje znamo da su neophodne svakom teniseru. Obezbedili smo da sa njima budu osobe koje su im potrebne", rekao je Orlandić.

Generalni sekretar TSS potvrdio je da će teniseri biti smešteni u jednokrevetnim sobama u olimpijskom selu.

"To je normalna stvar za njih. Oni već desetak godina funkcionišu po jednom principu i menjanje njihovih navika može da im ugrozi koncentraciju. Svesni smo toga i trudili smo se da im obezbedimo maksimalne uslove", rekao je Orlandić.

Prema njegovim rečima, teniseri Srbije, bez obzira na popularnost, ne bi trebalo da imaju problema u olimpijskom selu.

"Mislim da će oni biti srećni i zadovoljni što će biti u društvu mnogih drugih svetskih zvezda iz različitih sportova", rekao je Orlandić.
 
Poslednja izmena:
Videces,pa realno,i meni je on jako simpatican,ali koje je on rezultate postigao da bi o njemu otvarali temu? Onda moze da se otvori tema i o Krajinovicu i Vemicu i Bozoljcu...A ne ide to bas tako.
 
Znam,sve mi je poznato,kazem ti,OK mi je on,ali realno,jos nije nivo da se o njemu otvara tema...Jer,iskreno,koje je velike uspehe postigao?U poredjenju sa tobom i samnom,svakako je uradio mnogo,ali u svetu tenisa,daleko je on jos od toga da se o njemu pise...Mada,daj Boze da skokne medju prvih 50,uh,bilo bi sjjano :D :D :D
 
Znam,sve mi je poznato,kazem ti,OK mi je on,ali realno,jos nije nivo da se o njemu otvara tema...Jer,iskreno,koje je velike uspehe postigao?U poredjenju sa tobom i samnom,svakako je uradio mnogo,ali u svetu tenisa,daleko je on jos od toga da se o njemu pise...Mada,daj Boze da skokne medju prvih 50,uh,bilo bi sjjano :D :D :D
To ti i govorim.Otvorio sam temu o tome kako i koliko Srbija voli Troickog on mi je i previse simpatican,humoristican itd....
 
Bez Čele na Olimpijskim igrama

Argentinski teniser Huan Ignasio Čela neće učestvovati na Olimpijskim igrama u Pekingu zbog povrede.
Ni teniserka iz Lihtenštajna Stefani Fogt neće se takmičiti na Igrama iz istog razloga. 28-godišnji Argentinac propustio je ovogodišnji Vimbldon zbog problema sa ramenom. U Pekingu će ga zameniti zemljak Augustin Kaljeri, odlučila je Svetska teniska federacija (ITF).

Umesto Stefani Fogt na Olimpijskim igrama učestvovaće Tajlanđanka Tamarin Tanasugarin, koja je u odličnoj formi poslednjih meseci. Osvojila je turnir u Hertogenbošu i plasirala se u četvrtfinale Vimbldona.
 
da si stavio opciju: "mislim da hoce"... glasao bih za nju.... a 100% siguran necu biti ni ako upadne na listu- jer se moze desiti da na kraju sam otkaze iz bilo kog razloga... pa, kao da si napravio anketu na kojoj treba da glasamo kada vec vidimo sta se desilo... :D
ali znam sta hoces... i ako je stvarno dovoljno da jos 1 odustane- mislim da ce ici... od toliko tnisera- valjda ce bar jedan odustati (ili biti primoran na to).... voleo bih da ide... :)
 
da si stavio opciju: "mislim da hoce"... glasao bih za nju.... a 100% siguran necu biti ni ako upadne na listu- jer se moze desiti da na kraju sam otkaze iz bilo kog razloga... pa, kao da si napravio anketu na kojoj treba da glasamo kada vec vidimo sta se desilo... :D
ali znam sta hoces... i ako je stvarno dovoljno da jos 1 odustane- mislim da ce ici... od toliko tnisera- valjda ce bar jedan odustati (ili biti primoran na to).... voleo bih da ide... :)
Nece cuva se on oko njega su devojke a ove sedmice neigra ni jedan turnir nema povreda a teniseri u Peking krecu 5 avgusta.Pa nisam sasvim siguran dali treba jos jedan da odustane ali je prosle sedmice bio treci ispod crte i u zadnjih sedam dana su dvojica odustala.Ja ga volim kao tenisera neka srba bude sto vise u Pekingu neka se zezaju a rezultat ce doci naknadno
 
Ančić ponovo bolestan od mononukleoze?
Utorak, 29 Jul 2008
Kako saznaje hrvatski teniski sajt Salatara u press centru u Sinsinatiju , Mario Ančić zbog loše zdravstvene situacije otkazao je nastup na 7. Mastersu sezone.

Mario se oseća slabo, ima temperaturu i čeka lekarske nalaze koji će dati definitivnu potvrdu o čemu se radi. Govori se i o mogućem povratku mononukleoze, ali nade su da vesti ipak nisu tako crne. Moguće je da se radi o najobičnijoj virozi koja jest neugodna, ali nije toliko opasna. Naime, kako je ranije javljeno dvadesetak teniserki u Montréalu zatražilo je lekarsku pomoć zbog viroze, pa je moguće da je to u pitanju i u Ančićevom slučaju.

Ipak, nešto teba naglasiti. Mario je igrao loše protiv Dančevića. Promašio je neuobičajen broj lakših udaraca, vrlo je loše servirao i zasluženo izgubio. I tada se, sada je očigledno, osećao nespremnim za teniske napore. Postavlja se pitanje zašto je onda nastupao u dublu i dodatno pogoršao stanje. Da li je njegov lekarski tim mogao drugačije da reaguje?

Zbog propusta bi nastup u Pekingu mogao biti doveden u pitanje, a to bi bila katastrofa za hrvatski tenis. Ljubičića muče leđa, Ančića viroza. Njihove šanse u pojedinačnoj konkurenciji nisu velike, ali u dubl konkurenciji bi jedan od najuspješnijih parova u Davis Cupu mogao da bude jedan od favorita.
 
Uh sta sam sanjao.Sanjao sam Viktora Troickog i Zaka Roga.Pitam ja Viktora hoces li na Olimpijadu on mi odgovara pa ne znam nista ,idem idem i sretnem Zaka Roga i pitam ga za Troickog dali ide ili ne ide na Olimpijadu i on mi je rekao Ne ideee i poceo je da se cinicki smeje,istog momenta sam se probudio i sta mislite kakav mi je danas dan!:(
 
Uh sta sam sanjao.Sanjao sam Viktora Troickog i Zaka Roga.Pitam ja Viktora hoces li na Olimpijadu on mi odgovara pa ne znam nista ,idem idem i sretnem Zaka Roga i pitam ga za Troickog dali ide ili ne ide na Olimpijadu i on mi je rekao Ne ideee i poceo je da se cinicki smeje,istog momenta sam se probudio i sta mislite kakav mi je danas dan!:(
viktore, jesi l' to ti?
 

Back
Top