Viktor Troicki

Do kog mjesta Viktor najvise moze doci?

  • top 30

  • top 20

  • top 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja sam iskreno iznenađen što je Viktor izgubio. U svakom segmentu igre je bio bolji, imao i više vinera, i manje grešaka i više osvojenih brejkova. ALI, nema mentalnu stabilnost. Na žalost ponovila se priča sa Marijem sa RG-a, gde je takođe izgubio dobijeni meč.
Stvarno šteta jer ima kapaciteta za mnogo više od ovoga što sada vidimo.
 
Viktor je bukvalno bio nateran da igra onako kako Monfisu odgovara.
To nije smeo da dopusti.
Ali, nemam zamerke za Viktorovu igru, zaista se borio, ali... vratice to njemu Viktor, uskoro, ja se nadam...
 
Bravo Viktore:super::heart:
viktor%20troicki%2004%20ss.JPG
 
Mnogo mi je zao sto je Viktor danas izgubio,samo malo vise koncentacije je trebalo.
Srecno Viktore u nastavku sezone,pokazao si da mozes da igras dobro,seti se samo Svetskog kupa,verujem da neces klonuti duhom:)
 
Nije u pitanju nikakav nedostatak koncentracije! Momak jednostavno nema "onu stvar" u bitnim momentima meča.
Umesto da je pritisnuo na kraju francuza on je čekao da ovaj osvaja poene za njega!
 
Troicki suspendovan na 18 meseci

Srpski teniser Viktor Troicki, bivši svetski broj 12, suspendovan je na 18 meseci zbog kršenja pravila o dopingu, saopštila Međunarodna teniska federacija
http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=91089
nesporazum,nemar ili nesto trece?
karlović je sinoć na tviteru poveo raspravu oko tog slučaja, a pridružili su se bred gilbert i još neki ljudi iz sveta tenisa i svi smatraju da je nesporazum u pitanju, pošto je on već sledeće jutro dao krv.
nalazi i za urin i za krv su bili negativni, ali bilo je već kasno..
problem je što postoje neke vrste zabranjenih supstanci koji imaju kratko dejstvo, te je na osnovu toga službenik za doping kontrolu doneo takvu presudu.
preostaje mu jedino da podnese žalbu na odluku, što je on već uradio, i da čeka konačnu presudu.
 
Troicki već preboleo Sunčicu: Na odmoru u Monaku sa novom devojkom Jasminom

Viktor Troicki definitivno je preboleo Sunčicu Travicu, s kojom je bio pet godina, a koja je poslednjih mesec dana pre raskida održavala paralelnu vezu s Draganom iz Rume.
910933-troicki.jpg








Kada je pukla veza između tenisera i manekenke, ona je ostala sa oženjenim čovekom iz svog rodnog grada, a on je ubrzo uplovio u romansu s Jasminom Stojić, koja se takođe bavila manekenstvom, a sada vodi porodični hotel u Borči.

Viktor i njegova nova ljubav već su isplanirali zajednički odmor u Monte Karlu, a kako bi izbegli paparace, odlučili su da ona otputuje pet dana ranije.

I dok se treći reket Srbije sprema da krene na put, atraktivna crnka već na društvenim mrežama postavlja fotke iz mondenskog grada u Kneževini Monako.

Zanimljivo je i da se zbog svoje drage Troicki sad vraća na "mesto zločina", pošto baš tamo u aprilu nije želeo da da krv na analizu tokom doping kontrole. Zbog toga je suspendovan na 18 meseci sa svih teniskih takmičenja.

Iako se ni on ni Jasmina ne izjašnjavaju o svojoj vezi, ona se pre nekoliko dana pridružila grupi na Fejsu Podrška za Viktora napisavši „Verujem u tebe“ i postavila tri srca.



Inače, njih dvoje su u prethodnom periodu viđani kako razmenjuju nežnosti naočigled svih u veoma posećenim beogradskim lokalima, poput „Bašte kod Juge“, „Fristajlera“ i „Rivera“.

Viktor je očigledno zaljubljen, pa uz Jasminu lakše uspeva da prihvati i velike probleme u karijer

 
http://www.tas-cas.org/d2wfiles/document/7176/5048/0/Media20Release20_English_2005.11.13.pdf kompletno saopštenje suda u Lozani

"Nadao sam se da će najteži period u mojoj karijeri i životu biti gotov, i stvarno sam verovao sudijama koje sam upoznao u Lozani. Imao sam osećaj da traže stvarnu istinu i da su je pronašli tokom saslušanja. Sada ova odluka predastavlja kraj mojih snova da budem vrhunski teniser, da stižem do finala na ATP turnirima i da se borim protiv najboljih na svetu. Radio sam ceo život za to, a onda mi je sve to oduzeto tokom jednog popodneva od doktora koga nisam ni poznavao.

Što se tiče odluke Suda, mogu samo da kažem da su oni ljudi i da nisu imali hrabrosti da se suprotstave ITF-u i oslobode me optužbi, i tako njih stave u nezgodnu situaciju. Siguran sam da se zbog toga osećaju loše, ali na kraju, svi će oni, uključujući i doktorku Gorodilovu, sutra otići na posao, a ja neću. To je ono što ostaje od ovog slučaja.

Hvala svima koji su me podržavali do sad, Janku, Novaku, mojoj porodici, mom timu i svakom ko iskreno veruje da sam nevin, neću im to zaboraviti. Hvala i novinarima takođe, nisam očekivao toliko podrške koliko sam dobio. Lako je pričati loše i praviti naslove o igraču koji je suspendova, vi to niste uradili.

Nemam ideju šta sada da radim i gde da idem. Nadam se da ću nekako uspeti da se vratim", stoji u saopštenju Viktora Troickog.



Sergej Stahovski:
"Troicki je suspendovan na godinu dana, iako nije ustanovljeno na testu da je pozitivan, dok je Marin Čilić kažnjen sa tri meseca neigranja, a pao je na doping testu. Da li sam nešto propustio ili...?" Jesi, Čilić igra za Hrvatsku, a Viktor za Srbiju...


Rafael Nadal:
"To je vrlo teška situacija pošto verujem Viktoru i baš mi je žao što neće igrati 12 meseci. Znam da je dobar momak. Ipak, na kraju je neko morao da donese odluku. Doktor koji je prihvatio da izvrši doping kontrolu narednog dana, ako je tako bilo, to je takođe njegova (doktorova) velika greška. Nadam se da ću ga videti naredne sezone na Turu"

Janko Tipsarević:
SRAM VAS BILO!!!!!!SRAM VAS BILO BRE!!!! Tako je Janko, reci im :mrgreen:
 
troicki.jpg
Troicki-Dubai.jpg


Viktoru Troickom je ostalo jos oko dva mjeseca suspenzije.
Vec je poceo da sprovodi plan povratka na teren.
Nije obeshrabren surovim odnosom Medjunarodne teniske federacije kojoj kao da je bio cilj da on vise nikada ne zaigra.
 
"Hvala navijačima na velikoj podršci tokom čitavog turnira.
Osećam se zaista kao kod kuće, uživao sam, bilo je divno igrati pred ovakvom publikom.
Svaka čast i Mihailu, obojica smo stigli do finala tako što smo počeli u kvalifikacijama, a odmah idemo dalje, čeka nas Melburn i Australijan open.
Nema sada stajanja"
x37pr5.jpg.pagespeed.ic.w-XdadazVQDFihPUJsdm.webp

"Moja najveća zahvalnost ide treneru Džeku Rideru, kao i (kondicionom treneru) Milošu Jelisavčiću, koji trenutno nije ovde, ali biće u Melburnu". "Hvala svima, hvala... Srbima!"


561942_20150116reutersrick-stevenssydneydi007112308_ff.jpg
 
Cestitke Troickom...obradovao me, neopisivo...
Ne mogu opisati koliko mi je drago za njega sto je ovom gestom udario samar svim onim koji su ga gurali na dno!!!

Da ti svaki bude ovako uspjesan turnir Viktore!!!
 

Back
Top