Viktor Troicki

Do kog mjesta Viktor najvise moze doci?

  • top 30

  • top 20

  • top 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sutra jak duel dubla:

Djokovic/Troicki VS Zimonjic/Nestor ko u ovom mecu dobije sigurno i osvaja Monte Karlo.

Tajna uspeha ovoga dubla Djokovic i Troicki lezi u tome da je Djokovic dobar takticar,a Viktor udara jake servise bas gledam danas na livescoru Viktor je odservirao sve asove za nas tim, i veoma lako su osvajali gemove kada je na servisu bio Troicki,a djokovic izvodi razne manevre na mrezi.Ma super sve samo tako neka nastave,ali kao sto kazu nije prioritet dubl u nastavku karijere vec mnogo tezi singl.
Ako ne daj boze sutra Djokovic izgubi od Vavrinke onda je red da dobije ovaj mec u dublu sa Vikom :).Ali treba to gledati na drugaciji pogled Zimonjic i Nestor igrace cele sezone samo dubl,a Vik i Djokovic mozda jos nekoliko meceva dubla u ovoj sezoni.Tako da bi bolje bilo da pobede Vik i Djokovic ako nista zbog osvajanja nagrade i popravljanja na rang listi dubl igraca sveta.
Da li neko zna dali ce biti prenosa ovoga meca,ako zna neka odgovori?Nadam se da je RTS toliko tolerantan da otkupi prave prenosa ovoga meca,ipak su cetiri srbina na terenu!
Pozz svima!!!
 
Anketa vam je opasno glupa,admine,admine......

Ova treca opcija je napisala osoba koja je najveci dusmanin Troickom cuj ako se niko ne prijavi...Nemojte podcenjivati VIKA.Nije uredu sa vase strane toliko!!!:rtfm:
 
Ma razumem sve to,ali neka se izbrise ova anketa posto ce neko misliti da sam je ja(kao veliki obozavatelj srpskog tenisa,a Vika posebno obozavam)napravio.

Anketa neka glasi ovako:

Do koga mesta Viktor moze najdalje doci?

top 30
top 20
top 10

hvala unapred!
 
Ova tema je dozivela devet vezanih mozdanih ali nije se dala da se obrise ili zakljuca odnosno nisam joj dao da propadne :hahaha::hahaha::hahaha: prosto ne znam kako mi je uspelo da vam odvratim paznju,ali sam se zaista trudio.....
Ona prva anketa je ucinila svoje.... a ja sam davao samo bezveze odgovore kao npr. tebi Srlesrle zasto lock i tako to..... Ali sada se ova anketa razvila kao FACEBOOK :hahaha: (odoh ga ja predaleko).

Nemojte ni slucajno da vam je palo na um da ne napisete nesto na ovoj temi ka sto ste cinili i ovih meseci.Sta cu morao sam da priznam ae uzdravlje :D.

PS. 26 aprila mi je rodjendan pozvani ste svi!!!!
 
Poslednja izmena:
ja cu blago biti uz novaka... verujem da bi imao vise sansi da uzme turnir od troickog, a bas bih voleo da to bar ove godine bude nas igrac... a i lepo je kada je ime osvajaca neko malo vece (i to ko je osvajao turnir govori o njemu)... al necu bas moci da navijam... :)
 
Troicki je VRLO DOBAR igrac!

Na nesrecu, psiholoski je labilan.

Ni sam nije svestan koliko vredi.

A vredi toliko da bude stalno medju 20 najboljih igraca sveta i da moze da pobedi bilo koga vrhunskog igraca.

Njegov problem je u glavi.
 
Viktor Troicki upešno je započeo učešće na US Openu. U prvom kolu poslednjeg Gren-slema sezone drugi srpski "reket" je savladao 78. igrača sveta, Australijanca Petera Luščaka sa 3:0, po setovima 6:3, 6:3, 1:6, 2:6, 6:1.

Nakon izjednačenog starta meča, Troicki prvi stiže do brejka. Utrećem gemu oduzeo je servis Luščaku i poveo sa 2:1. Međutim, Australijanacje odmah uzvratio istom merom i izjednačio na 2:2. Teniseri su bili sigurni na svom servisu do sedmog gema kada je Viktor ponovo napravio brejk za prednost od 4:3. Luščak je ponovo ugrozio servis srpskog tenisera, stigao je do novih prilika za brejk ali se Troicki izvukao i uz dosta muke stigao na korak od osvajanja prvog seta (5:3). Luščak, iznerviran zbog propuštenih prilika, gubi naredni servis gem i 30. nosilac u Njujorku stiže do vođstva od 1:0 u setovima.

U drugoj deonici Troicki je igrao gotovo bez greške. U četvrtom gemu oduzeo je servis Luščaku za vođstvo od 3:1. Prednost je bez većih problema sačuvao i drugi set rutinski priveo kraju (6:3).

Nakon vođstva od 2:0 u setovima došlo je do evidentnog opuštanja srpskog tenisera, dok je sa druge strane, Luščak zaigrao mnogo agresivnije. Australijanac rodom iz Poljske je relativno lako stigao do prednosti od 5:0, nakon čega nije imao težak zadatak da treći set reši u svoju korist (6:1) i smanji zaostatak na 1:2.

Luščak je nastavio sa odličnom igrom i u četvrtom setu. Već na startu je napravio brejk, a zatim uz osvojen gem na svoj servis stigao do prednosti od 2:0. Troicki se konačno "probudio", uspeo je da veže dva gema i izjednači na 2:2. Međutim, boljitak i igri 31. tenisera na svetu bio je kratkog daha. Australijski teniser je dobio naredna četri gema i izborio peti set.

Odlučujući set bolje je "otvorio" Troicki. Lako je osvojio uvodni gem, nakon čega je oduzeo servis protivniku za sigurnih 2:0. Pri rezultatu 4:1, srpski teniser je ponovo napravio brejk i definitinvo rešio pitanje pobednika.

Viktorov naredni protivnik je Francuz Žilijen Beneto.
IZVOR

Čestitke Troickiju, mada onakve oscilacije ne bi smeo da priušti sebi.
 
Kako li se samo probio do 17 mesta ...jedan od najprecenjenijih tenisera danasnjice ! Izuzetno neatraktivno igra i vrlo cesto izgleda kao amater na terenu ...jes' da je nas ,al' realno ,dogurao je mnogo ,mnogo iznad svojih realnih mogucnosti i iznad svog realnog plasmana . Kako je to uspeo - verovatno ni sam on ne zna ! Ali posto je nas ,neka tako i nastavi ,ne smeta mi :P !
 
Hajde da se ova tema malo digne.
Mislim da je zasluzila, jer Viktor je ipak nas drugi singl igrac, posle Novaka.
Ja iskreno verujem u Viktora i zelim mu sve najbolje u karijeri.
Nekome se svidja, nekome se ne svidja kako igra, o ukusima ne treba raspravljati.
Ja sam glasala i verujem da ce uci u top 10, ali samo ako bude nastavio da bude konstantan.

Juce je, nazalost izgubio od Monfisa u Montrealu, dozvolio je Francuzu da se vrati u mec i pobedi ga.
Zao mi je sto ga je Monfis uvukao u svoju ``mrezu``, naterao ga je da igra onako kako Francuzu odgovara i otud poraz.
Zao mi je, naravno zbog njegovog poraza, ali bice, mora da bude bolje.
 

Back
Top