Viktor Troicki

Do kog mjesta Viktor najvise moze doci?

  • top 30

  • top 20

  • top 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ma kako nema molim te!Decko se poceo profesionalno baviti jos prije dve godine.Veliki je ovo uspjeh za njega ali nece se zaustaviti na ovome gledacemo njega na teniskim terenima jos puno i puno.

Nisam vidovita da znam na čemu će se on zaustaviti, komentarišem na osnovu onoga što sam do sada videla. Ništa posebno, dečko se snalazi i igra ništa bolje i ništa lošije od gomile drugih. Ako si ti vidovit pa znaš šta ga čeka podeli to sa nama koji komentarišemo na osnovu činjenica. Ne znam od kada se bavi tenisom ali znam da su u njegovim godinama mnogi postigli daleko više tako da ne vidim razlog za senzaciju.

I ne znam koliko mi je pametno da se ubeđujem sa tobom kad imaš njegovu sliku u avataru i očigledno si fan :D;)
 
Nisam vidovita da znam na čemu će se on zaustaviti, komentarišem na osnovu onoga što sam do sada videla. Ništa posebno, dečko se snalazi i igra ništa bolje i ništa lošije od gomile drugih. Ako si ti vidovit pa znaš šta ga čeka podeli to sa nama koji komentarišemo na osnovu činjenica. Ne znam od kada se bavi tenisom ali znam da su u njegovim godinama mnogi postigli daleko više tako da ne vidim razlog za senzaciju.

I ne znam koliko mi je pametno da se ubeđujem sa tobom kad imaš njegovu sliku u avataru i očigledno si fan :D;)
Ma nisam njegov fun bez razloga ja sam se uvjerio u njegov kvalitet a taj kvalitet ce izaci na vidjelo svakog trena.E toliko ljudmila!:cool:
 
Viktor odavno pauzira odnosno trenutno je na kratkotrajnom odmoru i zavrsava pripreme u Slovackoj.On u intervju za Kurir rekao da je sve bazirao na Davis Kup mec izmedju Slovacke i Srbije,bio bih razocaran kada ne bih dobio sansu u barem jednom od tih 5 meceva.Naravno prvog dana neka igraju Tipsi i Nole a ja cu ako treba treceg dana da ih uvjerljivije pobedimo.Verujem u nasu pobedu ali Slovaci zasluzuju veliki respect,jer su oni vise nego odlicni kada se sakupe i uvek su velika pretnja za svaku Davis Kup reprezentaciju.
 
ATP

Najbolji srpski teniser Novak Đoković zadržao je treće mesto na ATP listi najboljih igrača sveta sa 4.855 bodova, iza Španca Rafaela Nadala koji ima 7.000 i Švajcarca Rodžera Federera sa 5.930 bodova.

Drugi najbolji srpski teniser Janko Tipsarević napredovao je za dva mesta i sada se nalazi na 43. poziciji sa 825 bodova, dok je Viktor Troicki skočio pet "stepenika" i ove nedelje zauzima 66. mesto, sakupvši 631 poen.

Veliki pad za 17 mesta zabeležio je Boris Pašanski koji je sada 149. teniser sveta, dok je Ilija Bozoljac ostao na 152. poziciji.
 
Boga mi,uskoro ce ova tema imati smisla i te kako! Moram da przinam da Troicki igrama ove sezone zasluzuje malo vise paznje,narocito partiajam u Dejvis Kupu kao i nastupima u drugom delu sezone. Ja se iskreno nadam da nece krenuti stopama Tipsarevica,jer onda kuku njemu.

Pominjem Tipsu kao igraca koji nikad do kraja nece iskoristiti svoj potencijal,iako realno,moze i u prvih 20 da bude!
 

Back
Top