Viktor Troicki

Do kog mjesta Viktor najvise moze doci?

  • top 30

  • top 20

  • top 10


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Druze,mislim da ti je tema dozivela fijasko,bez uvrede.Da nema Mede i mene cisto da npravimo neki saljivi komentar,niko ne bi pisao...Ne vredi,decko mora jos mnogo da radi da bi mi rekli,OK,kralju,zasluzujes da pricamo...

Bez uvrede i za samog Viktora,ali realno,pre nego sto udje u Top 50 nema potrebe to komentarisati..Treba to i da se zaradi ;)
 
Druze,mislim da ti je tema dozivela fijasko,bez uvrede.Da nema Mede i mene cisto da npravimo neki saljivi komentar,niko ne bi pisao...Ne vredi,decko mora jos mnogo da radi da bi mi rekli,OK,kralju,zasluzujes da pricamo...

Bez uvrede i za samog Viktora,ali realno,pre nego sto udje u Top 50 nema potrebe to komentarisati..Treba to i da se zaradi ;)
Okej mozete zatvoriti temu.Saznao sam sta sam trebao da saznam,ovoj temi je dosao kraj ali cu je ponovo otvoriti uskoro!:ok:
 
TENIS: Otpao Karlović, nova šansa za Viktora?

Hrvatski tenis na Olimpijskim igrama imaće najverovatnije samo jednog predstavnika, pošto je Marin Ćilić, koji na ATP listi zauzima 32. mesto, jedini siguran za nastup u Pekingu!

Nakon što je zbog druge mononukleoze u poslednjih godinu i po dana odustao Mario Ančić, u četvrtak je potvrđeno da olimpijski turnir neće videti ni Ivo Karlović, kojeg je uhvatila virusno oboljenje.

"Sve smo učinili da Ivo ipak dođe u Peking, ali na kraju od njegovog nastupa nema ništa", izjavila je Marina Mihelić, izvršni direktor Hrvatskog teniskog saveza.

Karlović, inače 18. reket planete, u poslednje vreme se nalazio u odličnoj formi, čak je na Mastersu u Sinsinatiju eliminasao Švajcarca Rodžera Federera, što je grejalo nade Hrvata da može do medalje.

Osim njega, pod upitnikom se nalazi i nastup Ivana Ljubičića zbog povrede leđa i rapture mišića, koju vuče već poslednjih mesec dana.

Odustajanje Karlovića vratilo je nadu da bi ITF mogao da pozove Viktora Troickog na Olimpijske igre. Naš teniser je još ranije, posle odustajanja nekolicine igrača po rangu boljih od njega, stekao pravo nastupa u Pekingu, ali je Internacionalna teniska federacija uputila naknadne pozive nekim drugim igračima.
 
TENIS: Otpao Karlović, nova šansa za Viktora?

Hrvatski tenis na Olimpijskim igrama imaće najverovatnije samo jednog predstavnika, pošto je Marin Ćilić, koji na ATP listi zauzima 32. mesto, jedini siguran za nastup u Pekingu!

Nakon što je zbog druge mononukleoze u poslednjih godinu i po dana odustao Mario Ančić, u četvrtak je potvrđeno da olimpijski turnir neće videti ni Ivo Karlović, kojeg je uhvatila virusno oboljenje.

"Sve smo učinili da Ivo ipak dođe u Peking, ali na kraju od njegovog nastupa nema ništa", izjavila je Marina Mihelić, izvršni direktor Hrvatskog teniskog saveza.

Karlović, inače 18. reket planete, u poslednje vreme se nalazio u odličnoj formi, čak je na Mastersu u Sinsinatiju eliminasao Švajcarca Rodžera Federera, što je grejalo nade Hrvata da može do medalje.

Osim njega, pod upitnikom se nalazi i nastup Ivana Ljubičića zbog povrede leđa i rapture mišića, koju vuče već poslednjih mesec dana.

Odustajanje Karlovića vratilo je nadu da bi ITF mogao da pozove Viktora Troickog na Olimpijske igre. Naš teniser je još ranije, posle odustajanja nekolicine igrača po rangu boljih od njega, stekao pravo nastupa u Pekingu, ali je Internacionalna teniska federacija uputila naknadne pozive nekim drugim igračima.

Ljudi ima nade ajmo Viktore jos samo malo BOG te pogledao na vrijeme ima vremena jos uvijek.
 
Troicki u 1/2 finalu Vašngtona!!!

82372897.jpg

Viktor Troicki nastavlja sa fantastčnim igrama na ATP turniru u Vašigtonu, koji se igra za nagradni fond od 508.000$. Ovoga puta pred Viktorom je poklekao bivši broj jedan svetskog tenisa, Amerikanac Endi Rodik, rezultatom 0:6, 6:2, 6:4. Ovom pobedom Troicki je ostvario ranking karijere.

Troicki je doneo lepe vesti srpskom tenisu posle rezultata iz Pekinga. On je ponovio svoj najveći uspeh karijere i plasirao se u 1/2 finale ATP turnira. Posle Umaga na red je došao Vašington. Prvi set nije obećavao ovako nešto, tj.naslućivao se brzi kraj meča. Troicki je izgubio svoj servis tri puta, bez ikakve pretnje Rodiku. Rodik osvaja set za manje od dvadeset minuta, dozvolivši Troickom samo osam poena, od toga samo dva na svoj servis.

Drugi set obeležio je sličan tenis, ali su uloge ovaj put promenjene. Troicki lako osvaja gemove na svoj servis, a uspeva dva puta da "brejkne" Rodika, koji nije nalazio rešenje za odličnu igru Troickog.

Treći set počinje servisom Amerikanca koji se suočava sa brejk loptom,ali uspeva da sačuva svoj servis. Ovaj deo meča obeležava prekid usled kiše. U nastavku meča obojica čuvaju svoj servis do rezultata 3:3, kada Troicki koristi treću brejk loptu u gemu i pravi, ispostaviće se ključni brejk u meču. Do kraja meča obojica su zadržala lako svoje servise. Zanimljivost meča je veći broj broj odserviranih as udaraca našeg tenisera, 13 prema 11. Viktor će se za prvo finale ATP turnira sastati sa boljim iz meča Daverman-Kunitskin.
 

Back
Top